4 aylık bebeğim için Salat-ı Tefriciye

@florya455 çok teşekkür ederim söylediğin doktoru araştıracağım. Ben hasan tekgül'e gideceğim 26 ocakta. O doktora da giderim hiç sorun değil. Ne kadar çok görüş olursa o kadar iyi benim için. Uzmanlık alanı epilepsi ya da çocuk nöroloji olan alanında ün salmış doktor var ise bana özelden yazar mısınız araştırıp gitmek isterim..

CBD zararı değil yararı olan bir yağ. O bölüme çocuk bölümü tarafından sevk edilirsiniz, ama para vererek metabolizma hocasına üniversitede muayene olabilirsiniz
QueenGenepil QueenGenepil o yağı ilk kez duyuyorum. Bebeğe zararı olmaz değil mi? Ben şu an Celal Bayar Üniversitesi hastanesine gidiyorum çocuk nöroloji bölümünde prof. dr. muzaffer Polat var bebeğimizi o takip ediyor. Çocuk metabolizma diye bir bölüm olduğunu bilmiyordum. Yalnızca 1 ay sonra doktorumuz da kan testi istedi. Bu bölüme direkt olarak çıkabiliyor muyuz yoksa önden bir çocuk doktoru mu görmeli?

150 tefriciye annem aldı tefriciye bitti. Allah sağlık versin bebeğine sağlıkla yaşayın Aminn.. Ben de cocuklarimin hastalıklarıyla yaşıyorum. Bir tek yaşayan anlar. Ümidini hiç yetirme Allah büyük
Canimmm RABBİM tez vakitte evlatlarınıza kalıcı şifa versin aminnnnn 🤲

X