Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Kızlar benim size şöyle bir teklifim var açıkçası Arrietty_ Arrietty_ kaptanımın şahsi hayatında yeterince sorumluluğu olduğunu (ev,iş,çocuklar,aile) düşünüyorum. Takım kaptanı gibi tablo vs düzenli bir sorumluluk artık almasın. Yeni topicte bir kişiye tüm tablolar puanlar vs yüklemek de yanlış olur. Mesela yeni topikte sohbet herkes bildirimini yapar ve ilk sayfada kilo tablosu olur puanlama vs yapmayız. Ne dersiniz? Şahsi fikrim kaptan başlığı altında bir kişiye çok fazla yüklenmek yanlış bunu eski kaptan yardımcısı olarak söylüyorum çok yoğun bir trafikti çünkü.

Gencim kim acarsa acsin biz de yardim ederiz.

Nöbetleşe de yapabiliriz tablo islerini, musait olan bu hafta bende bu is der mesela.

Haftalik kilo bildirimi yapıp kilolari takip etmek sart, digerleri dedigin gibi haftanin moduna gore de düşünülür. Fikri olan ortaya söyler.

Ulen 3 gün tatil kaçamağı yaptık takım elden gitmiş. Açaydınız kollarınızı gitme diyeydiniz 😂

Aynı fikirdeyim canım, hem sizleri özlerim hem motivasyonum bozulur biliyorum kendimi.

Sanada katılıyorum @sedulu cum. Kaptanımız gerçekten çok yoruldu. Hele ki cuma yoğunluğunu bilen biri olarak hak vermemek elde değil.

Kiz sen ne zamandir kk dasin?
En kidemli acsin konuyu en gidemeyen o cunku 🤣

CEYDOS CEYDOS kusu nerede ucuyor acaba?

Şimdi topiği kim açacak 🤣🤣 takım kapanacak ortada kalcaz 🤣🤣
Calismiyor olsam coktan acmistim😻😻
sakin kızlar yarın bende evimde ve işimin başında olacağım. En fazla bir kaç gün gecikme ve karar aşaması olur, toparlarız hemencecik.
Gencim kim acarsa acsin biz de yardim ederiz.

Nöbetleşe de yapabiliriz tablo islerini, musait olan bu hafta bende bu is der mesela.

Haftalik kilo bildirimi yapıp kilolari takip etmek sart, digerleri dedigin gibi haftanin moduna gore de düşünülür. Fikri olan ortaya söyler.
bu fikrine de katılıyorum ladyim. Arrietty_ Arrietty_ e yüklenmemek lazım tamamen ki oda zevk alsın burada olmaktan.
Haftalara bölüp 2 şer kişilik görev dağılımıda yapabiliriz.
Kendi adıma benim içinde gün boyu işte olduğum için zor oldu. Akşam eve gidip yemek/ ev düzeni telaşı oluyor zaten. Eşimle akşam telefon kullanımı anlamında yeni kararlar alınca menü yorumlarına da çok katılamadım.
Hatta hepinize gıcık oluyordu diyebilirim 😂
Şaka şaka ama teli çok elime alırsam söyleniyordu.

Kizlar ben dun ödül aksami yaptim azicik, o yüzden menu paylasmadim.

Bugun omad,
Yarin 40 saatlik oruc planliyorum, tabi bugünün nasil gececegiine bagli olarak.

Leydiniz cumaya eksi getirecek, no panic ✌️

Tabi reglime de az kalmis app a gore ama bakicaz bakalim gecen 5 gun gecikmisti.

Kiz sen ne zamandir kk dasin?
En kidemli acsin konuyu en gidemeyen o cunku 🤣

CEYDOS CEYDOS kusu nerede ucuyor acaba?
Üyelik süresinden kıdem dersek en düşük rütbeli benim 😂
762A48C6-AFA6-4221-BBAF-D764EB41DF42.jpeg

Anlık durum bu bende.Nasıl dardayım, çok zor koşullardayım anlatabildim mi 😂
Son bir kaç saatim akşam yola çıkıyorum.
Ama yarından sonra canım kaptanımın verdiği her türlü göreve ve yardıma hazırım.

CEYDOS CEYDOS ev taşıyor kuşum hemide şehirler arası. Yakında oda gelir bence.

Üyelik süresinden kıdem dersek en düşük rütbeli benim 😂
Eki Görüntüle 2914959
Anlık durum bu bende.Nasıl dardayım, çok zor koşullardayım anlatabildim mi 😂
Son bir kaç saatim akşam yola çıkıyorum.
Ama yarından sonra canım kaptanımın verdiği her türlü göreve ve yardıma hazırım.

CEYDOS CEYDOS ev taşıyor kuşum hemide şehirler arası. Yakında oda gelir bence.

Cok çilekeş bir yasamin var ya, hiç de kiyamam. Hemen yardimina kosayim, iki krem falan süreyim 😍😍😍

Hadi iyi eglenmeler, iyi dinlenmeler sana.
Sen don, ortaligin tozunu attiririz

Cok çilekeş bir yasamin var ya, hiç de kiyamam. Hemen yardimina kosayim, iki krem falan süreyim 😍😍😍

Hadi iyi eglenmeler, iyi dinlenmeler sana.
Sen don, ortaligin tozunu attiririz
Gel kız bir avuç Türk kalmışız buralarda. Rusçam gelişti yeminle 😂

dünya için küçük ama kendim için büyük planlarla dönüyorum kuşum 💪🏼👌🏼Biraz para harcamamız gerekecek ama kocamı ikna çabalarındayım😂
Göbeğinden girdim konuya algılarıyla oynuyorum 😂😂

Yeni topik arkadaslar😻

Yulaflı, badem unlu, kuru meyveli, şekersiz kurabiyelerim fırını atılmayı bekliyor. 💃🏻💃🏻💃🏻
Bunları çok seviyorum çünkü hem aşırı tok tutuyor, kabızlığı önlüyor, içinde şeker un gibi zararlı maddeler yok ve kahveyle, özellikle espresso ile çok güzel gidiyor. :cool: :nazar:

Eklentiler

• B5C92F5C-578E-4F9E-87F5-9D54D4467A41.jpeg
    B5C92F5C-578E-4F9E-87F5-9D54D4467A41.jpeg
    182,6 KB · Görüntüleme: 83
Yeni topik arkadaslar😻
beni unutmussun:işsiz:neyse geliyorum yeni topiğe

X