4.Tüp bebekte pozitif

Merhabalar ben polikistik over hastasıyım, bugün ovulasyn ve gebelik testi birlikte yaptim,Belirgin olan ovulasyon, diğeri gebelik testi çok çok silik bi çizgi var ,zihnim bana oyun mu oynuyo,anlayamıyorum

Eklentiler

• 20221007_004132.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 108
  • 20221007_004111.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 118
Kızlar selam keseyi kaçıncı haftada gördünüz? Benim bugün 12. Günüm 532 çıktı hcg. Kese için ne kadar bekleyeceğiz?
merhaba tebrik ederim ben 15.günümde yani yarın bi deneyeceğim görürsek haber veririm

Kızlar selam keseyi kaçıncı haftada gördünüz? Benim bugün 12. Günüm 532 çıktı hcg. Kese için ne kadar bekleyeceğiz?
Ben transferden 20 gün sonra keseyi gördüm. Bundan 10 gün sonra da kalp atışını duyduk.

Gebelik aşısını benım transferden 2 gun once yapmışlardı sizin 1 ay once mi yaptılar?

Merhaba, bu konu benim de aklıma takılmıştı açıkçası. Farklı bir işlem olabilir mi acaba. Sizinki nasıldı, hangi ilaç/ilaçlar/yöntem kullanılmıştı.
Gebelik aşısını benım transferden 2 gun once yapmışlardı sizin 1 ay once mi yaptılar?

Maşallah canım inşallah evladınızı sağlıkla kucağınıza alırsınız..bebek icin yaptiklarin benim icin cok fazla ya bir an düşündüm bunca şeyi yaparmiydim diye gerçekten tebrik ediyorum azmini emegini..çok şükür emeklerin boşa gitmemiş. Bende çok istiyorum evlatlarım olsun ama saydıklarını

Saydıklarını herkes yapamaz eşini de tebrik ederim bu süreçlerde yaninda olmus ki birlikte basarmissiniz.. tekrar tebrikler

Merhabalar ben polikistik over hastasıyım, bugün ovulasyn ve gebelik testi birlikte yaptim,Belirgin olan ovulasyon, diğeri gebelik testi çok çok silik bi çizgi var ,zihnim bana oyun mu oynuyo,anlayamıyorum
Canım tam göremiyorum ışık az hamiş misin inşallah öylesindir

Hayırlı olsun canım ben de Kocaeli’de yaşıyorum. Bir kez tüp bebek İstanbul medikalparkta denedim tutmadı yumurta rezervim az olduğu için raporla yaptırdım. Umuttepe’den rapor alıp özelde ikinci kez denemek istiyordum rapor hakkım olduğu için. Üç kere rapor hakkı veriliyor. Rapor haklarım bitince ücretten dolayı devlete geçerim diye düşünüyordum. Siz böyle yapınca Umuttepe’de mi başlasam diye düşündüm. Ilıca dediğiniz kaplıca mı ne zaman gittiniz yumurta toplama transferden ne kadar önce ılıcaya gittiniz hacamatı ne zaman yaptırdınız

Canım test sonucun için negatif diyorsun şu an hamilesin sanırım hayırlı olsun nasıl oldu

Rabbim en hayırlı zaman da nasip eylesin inşallah

Merhaba, ben tüp bebek heyet raporu çıkarttım yumurta toplmam yapıldı 3 embriyo oldu donduruldu hepsi. Sonra 1 tane dondurulmuş embriyo transferi oldum negatif oldu.şimdi 2. Dondurulmuş embriyo transferimi yaptırsam 2.tüp bebek rapor hakkım gitmiş oluyor mu?

Hastaneye sorabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…