40 yaş tüp bebek denemeleriniz

Yok ilginc bir sekilde her ay farkli geliyor. Ben 41'de ikinci embriyoyu buldugumda amh 0.44'du ancak 2-3 tane geliyordu ama bazi aylar 4-5 oldugu da oluyordu. Size nacizane tavsiyem laboratuvar konusu cok muhim. Istanbul'daysaniz eger bahceci iki subesi de iyi, memorial'in sadece sisli subesi, acibadem'in de sadece maslak subesi iyi diye biliyorum. Biz Sisli Memorial'a gitmistik. Digerleri yapiyor mu bilmiyorum ama muhakkak muhasebeye gidip indirim de isteyin, sansinizi deneyin. Biz her tedavide gidip istedik, sagolsunlar indirim yaptilar.
Bilgilerin için çok teşekkür ederim benimde Bahçelievler memorial ama hiç indirim istemdik acemi olduğumız için

Arkadaşlar ilk tüp bebek denemem yaş 40 amh çok düşük 0.57 benim gibi olup güzel sonuç alan var mı
Canım amh değerin düşük 0.5 lerde 44 yaşındayım, tedavisiz hamile kaldım. Amh değerini öğrendiğimde menopoz girerim diye düşünmüştüm yaş faktöründen dolayı. Hiç öyle paniklemeye gerek yok. Rabbim güzel yazılar yazmış olsun yeterki.

Canım amh değerin düşük 0.5 lerde 44 yaşındayım, tedavisiz hamile kaldım. Amh değerini öğrendiğimde menopoz girerim diye düşünmüştüm yaş faktöründen dolayı. Hiç öyle paniklemeye gerek yok. Rabbim güzel yazılar yazmış olsun yeterki.
Ya arkadaşım ne güzel moral oldu bu mesajı. Bana

X