Popüler Konu 40 yasından sonra anne olmaya cabalayanlar

Güüünaaydııın. Ayyyy, ne güzel olurdu, şöyle pazar Brunch ü. Ama işler güçler pazar felan tanımıyor. Sabah 4de kalktım. Görevdeyim. Hadi benim yerimede yiyip için. Hoş pazarlarınız olsun. Benimki belli. Hava yapmurlu ve soğuk. Öğleden sonra eve gidince uyucam.

Güüünaaydııın. Ayyyy, ne güzel olurdu, şöyle pazar Brunch ü. Ama işler güçler pazar felan tanımıyor. Sabah 4de kalktım. Görevdeyim. Hadi benim yerimede yiyip için. Hoş pazarlarınız olsun. Benimki belli. Hava yapmurlu ve soğuk. Öğleden sonra eve gidince uyucam.

Sana da paket yapar göndeririz şekerim, lafı mı olur :KK56::KK54:

Günaydınlar. Inşallah bugün güzel haberini alıp hepimizi mutlu edersin. Tüm dualarım seninle. Güzel haberi alınca bize haber vermeyi unutma...

Adetin 2. gün bakılan hormonlarda fsh düşük olduğu halde estradiolün yüksek olması hakkında bilginiz var mı acaba.

benim 170 çıktı çok endişelendim.

Adetin 2. gün bakılan hormonlarda fsh düşük olduğu halde estradiolün yüksek olması hakkında bilginiz var mı acaba.

Folikül sayını biliyorsan, bu sayıyı folikül sayısına böl. Ortalama yumurta kalitesi hakkında fikir veriyor. Yumurta başına 50-70 arası sanırım. Ama her folikül de dolu olmayabiliyor. Yani aslında çok takma kafana. Genel durumun ve rezervinle birlikte doktorun değerlendirecek nihayetinde. Çünkü her kadının bünyesi farklı çalışıyor.

Sana iyi bakmamız lazım, hadi gel :KK49::KK16:
Ağzından bal damlıyor yine :KK16:

Günaydınlar. Inşallah bugün güzel haberini alıp hepimizi mutlu edersin. Tüm dualarım seninle. Güzel haberi alınca bize haber vermeyi unutma...
Kan verme işlemi tamam sonuç için telefon bekliıyorum.keşke mesaj atsanız önce sonra arasanız dedim yok biz direk arıyoruz dediler ..telefonun başında bekliyorum..karnım ağrımaya başladı ya stresten ya regli geliyorum diyor...

Merhaba . Geçmiş olsun öncelikle.benim bildiğim estradiolün yüksek çıkması kist olduğunu gösterir. Bir doktora görünün. Kist için ilaç verir size

Canlarim iyi pazarlar herkes huzurlu bir bazar gecirsin aylardan sonra benimde askim evde ne mutlu bana piknik sepetim hazir bekliyorum nere goturcek orasi supriz

Celina canikom hadi kostur kostur mutlu haberi bize yetistir allah hayirlisini nasip etsin canim sira ile hepinize evlat vercem diyosa ben sana sirami verdim canim ensonuncunuz ben olayim ama yeterki olsun
herkesin olsun insallah

Ağzından bal damlıyor yine :KK16:

Kan verme işlemi tamam sonuç için telefon bekliıyorum.keşke mesaj atsanız önce sonra arasanız dedim yok biz direk arıyoruz dediler ..telefonun başında bekliyorum..karnım ağrımaya başladı ya stresten ya regli geliyorum diyor...

cok heycanlıyım ben de sankı sonucu ben alacagım.. kendını germe.. hep olumlu düşün.. (ben bıraz evi toplayayım yıne gırer bakarım..) optum annemızı..

Canlarim iyi pazarlar herkes huzurlu bir bazar gecirsin aylardan sonra benimde askim evde ne mutlu bana piknik sepetim hazir bekliyorum nere goturcek orasi supriz

Celina canikom hadi kostur kostur mutlu haberi bize yetistir allah hayirlisini nasip etsin canim sira ile hepinize evlat vercem diyosa ben sana sirami verdim canim ensonuncunuz ben olayim ama yeterki olsun
herkesin olsun insallah

cok heycanlıyım ben de sankı sonucu ben alacagım.. kendını germe.. hep olumlu düşün.. (ben bıraz evi toplayayım yıne gırer bakarım..) optum annemızı..

Aynen ben de sizlerin sonuçlarını beklerken cok heyecanlanıyorum..daha arayan soran yok ..bekliyorum..

herkesin olsun insallah

Oooh mis. Tadını çıkar iyice. Boş zamanlarda lazım oluyor :KK34:
Hiç kendini sona saklama. Rabbimin bereketi bol. Nasip ettiyse hepimize yeter :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK16:

Kızlar süper haber vermek isterdim ama maalesef sonuç negatif...zamanı değilmiş demek ki...sizler lütfen hayal kırıklığına uğrayıp umutsuzluğa kapılmayın ..bu beni gercekten üzer...ilk şoku atlattım hemen saç boyamaya gidiyorum :)))bu hafta negatif görüşmesine gdeceğim iki ay dinlenmeye geçiyorum muhtemelen ekim -kasım gibi dördüncüyü deneyeceğim ..tabii ki forumdayım bi yere gtmiyorum bebişlerimizi doğurup bir gün karşılıklı kahve içeceğiz...benden kurtulamazsınız...hepinizi cok cok öpüyorum....:KK16:

Kızlar süper haber vermek isterdim ama maalesef sonuç negatif...zamanı değilmiş demek ki...sizler lütfen hayal kırıklığına uğrayıp umutsuzluğa kapılmayın ..bu beni gercekten üzer...ilk şoku atlattım hemen saç boyamaya gidiyorum :)))bu hafta negatif görüşmesine gdeceğim iki ay dinlenmeye geçiyorum muhtemelen ekim -kasım gibi dördüncüyü deneyeceğim ..tabii ki forumdayım bi yere gtmiyorum bebişlerimizi doğurup bir gün karşılıklı kahve içeceğiz...benden kurtulamazsınız...hepinizi cok cok öpüyorum....:KK16:

celina canım demekki uygun zaman değilmiş.rabbim uygun zamanda bebeklerini sana versin inşaallah.hayırlısı böyleymiş.

Geçmiş olsun arkadaşım. .Bunda da vardır bir hayır. Bir sonraki tedaviye kadar daha detaylı hazırlanırsın.

Arkadaşlar size estradiol yüksekliği ile sorum olmuştu.
Estradiol yüksekliği de fsh gibi kötü rezev gösregesi imiş.ve e fsh şın daha düşük çıkmasına neden oluyormuş.

Yani fsh nın gerçek değerini düşük gösteriyormuş.

Arkadaşlar size estradiol yüksekliği ile sorum olmuştu.
Estradiol yüksekliği de fsh gibi kötü rezev gösregesi imiş.ve e fsh şın daha düşük çıkmasına neden oluyormuş.

Yani fsh nın gerçek değerini düşük gösteriyormuş.

Kusura bakma yaw, ben sana e2 yi anlatmışım. Hangi kafayla okuduysam artık :KK37:

Geçmiş olsun Celinacım. Bişey denmiyor maalesef. Ama plan B yi uygulamaya başlamıssın bu güzel. Kesinlikle yanlız değilsin. Ümidimiz bidaki sefere inşallah gerçek olur.

X