Popüler Konu 40 yasından sonra anne olmaya cabalayanlar

Kızlar süper haber vermek isterdim ama maalesef sonuç negatif...zamanı değilmiş demek ki...sizler lütfen hayal kırıklığına uğrayıp umutsuzluğa kapılmayın ..bu beni gercekten üzer...ilk şoku atlattım hemen saç boyamaya gidiyorum :)))bu hafta negatif görüşmesine gdeceğim iki ay dinlenmeye geçiyorum muhtemelen ekim -kasım gibi dördüncüyü deneyeceğim ..tabii ki forumdayım bi yere gtmiyorum bebişlerimizi doğurup bir gün karşılıklı kahve içeceğiz...benden kurtulamazsınız...hepinizi cok cok öpüyorum....:KK16:

:KK43:((( canımmm yaaa çok çok üzüldümm.. çok merakla bekliyordum inan çok çok üzüldüm ama yinede herşeyin hayırlısı demek en güzeli. belkide...
bazen gerçekten herşeyin hayırlısı canım.. tatile gittimya okadar üzüldümkü plajdaki her 20 çocuktan 1 tanesi ya bedensel olarak rahatsız yada dawn sendomluydu.. o yüzden hiç isyan etmiyorum Allahım zamanını biliyor doğru zaman gelince hayırlısı ile verecek diyorum.. bu hepimiz için geçerli.. çok çok öpüyorum..

Kızlar süper haber vermek isterdim ama maalesef sonuç negatif...zamanı değilmiş demek ki...sizler lütfen hayal kırıklığına uğrayıp umutsuzluğa kapılmayın ..bu beni gercekten üzer...ilk şoku atlattım hemen saç boyamaya gidiyorum :)))bu hafta negatif görüşmesine gdeceğim iki ay dinlenmeye geçiyorum muhtemelen ekim -kasım gibi dördüncüyü deneyeceğim ..tabii ki forumdayım bi yere gtmiyorum bebişlerimizi doğurup bir gün karşılıklı kahve içeceğiz...benden kurtulamazsınız...hepinizi cok cok öpüyorum....:KK16:

Üzüntümü anlatmak için gözlerime dolan yasları gormelıydın... bu nasıl bır hayal kırıklığıdır.. Sanki sonucu kendım aldım..
Ama olsun diyorum elbet vardır bunda da bir hayır.. Yüce Rabbim demek ki birazcık daha bekletecek seni..Sen sakın umudunu ve dualarını kesme Allahtan.. İnanıyorum ki tum kalbımızle ettıgımız dualarımız kabul olacak arkadaşım ve enab-ı Hak bize de cömertliğini gösterecek..Bizi de annelik tacıyla hayırlısı ıle taçlandıracak..Her gecenın bır sabahı her kışın bir baharı vardır... Kalbim tum anne olmak ısteyenlerle..Kalbim seninle..

celina canım demekki uygun zaman değilmiş.rabbim uygun zamanda bebeklerini sana versin inşaallah.hayırlısı böyleymiş.
Teşekkür ederim arkadaşım desteğin için hakkımızda hayırlısı...
Geçmiş olsun arkadaşım. .Bunda da vardır bir hayır. Bir sonraki tedaviye kadar daha detaylı hazırlanırsın.
Aynen canım...hız kesmek yok ..vücut dinleniceek beslenmeye dikkat edilecek..hooop bir sonraki tedavi başlayacak...
Geçmiş olsun Celinacım. Bişey denmiyor maalesef. Ama plan B yi uygulamaya başlamıssın bu güzel. Kesinlikle yanlız değilsin. Ümidimiz bidaki sefere inşallah gerçek olur.
Teşekkür ederim canımmm..ümidim her zaman taze hatta belki dördüncüden önce kendiliğnden gelir bebişim :KK16:
:KK43:((( canımmm yaaa çok çok üzüldümm.. çok merakla bekliyordum inan çok çok üzüldüm ama yinede herşeyin hayırlısı demek en güzeli. belkide...
bazen gerçekten herşeyin hayırlısı canım.. tatile gittimya okadar üzüldümkü plajdaki her 20 çocuktan 1 tanesi ya bedensel olarak rahatsız yada dawn sendomluydu.. o yüzden hiç isyan etmiyorum Allahım zamanını biliyor doğru zaman gelince hayırlısı ile verecek diyorum.. bu hepimiz için geçerli.. çok çok öpüyorum..
Biraz ağladım açıldım senin yazdıklarını okuyunca Rabbime teşekkür ettim..hep hayırlısı her zaman hayırlısı olsun diye...

Üzüntümü anlatmak için gözlerime dolan yasları gormelıydın... bu nasıl bır hayal kırıklığıdır.. Sanki sonucu kendım aldım..
Ama olsun diyorum elbet vardır bunda da bir hayır.. Yüce Rabbim demek ki birazcık daha bekletecek seni..Sen sakın umudunu ve dualarını kesme Allahtan.. İnanıyorum ki tum kalbımızle ettıgımız dualarımız kabul olacak arkadaşım ve enab-ı Hak bize de cömertliğini gösterecek..Bizi de annelik tacıyla hayırlısı ıle taçlandıracak..Her gecenın bır sabahı her kışın bir baharı vardır... Kalbim tum anne olmak ısteyenlerle..Kalbim seninle..
Canımsınn benim:KK16:demek ki zamanı değilmiş bazen ne yapsak ne etsek zamanı değilse boş...ama ümidim capcanlı ..biliyorum rabbim gönlümüze göre verecek ve bebişlerimize kavuşacağız zamanı gelince ve hayırlısıyla..se:KK16::KK16:

Canım çok üzüldüm. Ama herşeyin hayırlısı. Bu sefer kısmet değilmiş.pes etmek yok. Allah bize nasip edinceye kadar deneyeceğiz inşallah. DURMAK YOK YOLA DEVAM..

Bu sitede hep pozitif şeylerle karşılaştım, sana da bravo diyorum, işte insan ayağa böyle kalkabilmeli... bir gün güzel haberlerimizi paylaşırız umarım :KK9:

Canım çok üzüldüm. Ama herşeyin hayırlısı. Bu sefer kısmet değilmiş.pes etmek yok. Allah bize nasip edinceye kadar deneyeceğiz inşallah. DURMAK YOK YOLA DEVAM..
Kısmetimizi Allahın izniyle bulacagız canım istemeye denemeye devam ..yeterki deneyecek gücümüz sağlığımız olsun...

Bu sitede hep pozitif şeylerle karşılaştım, sana da bravo diyorum, işte insan ayağa böyle kalkabilmeli... bir gün güzel haberlerimizi paylaşırız umarım :KK9:
:KK16:ılk haberi aldiğımda ne kadar negatif haber beklesemde acaba bi ümit demiştim..biraz ağladım açıldım..sonra Hayırlısını istediğimi hatırladım ve şükrettim ayağa kalktım negatif olmak kolay yol bizler zoru başaran ve başaracak kadınlarız ...ve iyi ki sizlerde varsınız..,eminim paylaşacağımız cok guzel haberlerimiz olacak:KK16:

çok üzüldüm canım ama bizler güçlü kadınlarız günün birinde anne olacaz hayırlısıyla ben inanıyorum Rabbim sesimizi duyuyor ve zamanı gelince dualarımızın kabul olacak inşallah

Canimmm evet bizlerde gercekten cok üzüldük ama üzülnenin bize bir avantaj saglamiyacaginida biliyoruz yola ciktik birkere nakadar uzun engeli olsada bizler kararliyiz bu yolu asacagiz biraz dinle kendini sonra yine kolalari sivar bastan baslarsin kimsetimiz nezaman nerde bilemeyiz öptüm seni

Canimmm evet bizlerde gercekten cok üzüldük ama üzülnenin bize bir avantaj saglamiyacaginida biliyoruz yola ciktik birkere nakadar uzun engeli olsada bizler kararliyiz bu yolu asacagiz biraz dinle kendini sonra yine kolalari sivar bastan baslarsin kimsetimiz nezaman nerde bilemeyiz öptüm seni

😘😘😘😘

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

He işte böyle...

10520769_10152597063928905_8423259434533238548_n.jpg

Merhaba sevgili dostlar geçen bayramınızı kutluyorum.

uzun bir depresif dönemden sonra tekrar toparlanıp denemelere başlamaya karar verdim 2.dene için irenbede start verdik inşaallah bu kez başarırım.

Nöral ve ozon terapisi diye bir tamamlayıcı tedavi yöntemini de beraberinde denemekteyim sizlerden bu tedaviyi yaptıran var mı ? merak ettim.

Bebeklerine kavuşan herkesi çook tebrik ediyorum sağlıkla kucaklarına almalarını diliyorum.

kız güllügüllü nerelerdesin sen ya ne geliyosun ne 2 kelam yazıyosun ..herşey güzel olsun inşallah

canım hakkaten çook üzgünüm ya sağlık olsun malesef bu üzücü haberlere ister istemez alışır olduk ne yapalım dediğin gibi zamanı değilmiş demek, canım senin transferini kim yaptı ben negatif görüşmesine de gidemedim bilmemki tekrar aynı yerde mi denesek kafamda soru işareti belirmeye başladı

canım hakkaten çook üzgünüm ya sağlık olsun malesef bu üzücü haberlere ister istemez alışır olduk ne yapalım dediğin gibi zamanı değilmiş demek, canım senin transferini kim yaptı ben negatif görüşmesine de gidemedim bilmemki tekrar aynı yerde mi denesek kafamda soru işareti belirmeye başladı
Günaydın canım...transferi hande hnm yaptı ..ben hastaneden ve dr larsan cok cok cok memnunum kendi adıma bundan sonraki denemelerimide orada yapmayı planlıyorum açıkcası..negatif görüşmesi için arayacaklarını söylediler ayarlamaya çalışıp gideceğim görüşmeye..bazı şeyler nasip kısmet işi..ben bir gün hepimizin anne olacağına inanıyorum..merkezler dr lar tabii ki önemli ama esas zamanı gelmeli...
Sen neden değiştrmek istedin canım? Kafanda neresi var?

X