41 numara bayan ayakkabi

Umudumbitmedi_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2017
5.213
7.461
Merhaba kızlar.bilindigi gibi çoğu bayan ayakkabilari 40 numaraya kadar üretiliyor.41 numara cok az yada sadece anne ayakkabilarinda var.ben spor sik,günlük,babet,oxford loafer yada değisik ayakkabilari seviyorum.ama ayaklarimin maşallahi var.41 numara.bulmak cok zor.
Eğer sizinde ayaklariniz 40 numara üstüyse güvendiginiz bildiginiz siteleri burdan yazabilir bizlere yardimcı olabilirsiniz:KK200:

Aynı dertten muzdaribim. Avrupa ülkesiyiz ama hala 40+ kadın ayakkabısı üretimi sınırlı.
Deichman sağolsun.
Hiç alışveriş yapmadım ama fitbas' bir bakın.
Sizin bildiğiniz yerler varsa paylaşır mısınız?

Aynı dertten muzdaribim. Avrupa ülkesiyiz ama hala 40+ kadın ayakkabısı üretimi sınırlı.
Deichman sağolsun.
Hiç alışveriş yapmadım ama fitbas' bir bakın.
Sizin bildiğiniz yerler varsa paylaşır mısınız?
Merhaba.cvp yazdiginiz icin tsk ederim.
Bende cok ariyorum ya.cok buyük sorun oldu artik bu.41 numaralar genelde anne ayakkabilarinda var.
Birde derimod deribabuc gibi markalarda vad ama onlarda cok pahali.130 lira gibi bisey.yani biz 30 liralik babet giyemicekmiyiz.cok sinir oluyorum.bide bizim burda deichman yok.netten de alamam denemeden.
Instagramda bi sayfa da gördüm.butik she diye bi sayfa.orda bazen 41 42 43 numara olan babetler paylasiliyor.hatta hala var.45 liraydi.almayi dusünürsen yaziyorum.
Baska da bildigim uygun fiyatli bi yerler yok.
Birileei yazsa aslinda güzel olur.

X