4yillik emek verilen iliski mi yoksa 'O' mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
18 eylul ayinda biz ayrildik 2 ay gorusmedik. O sirada ben biriyle tanistim bu ay mezun oluyor. Birbirimizden hoslandik inkar etmiyorum. 4 yilli
Herkese merhaba. Icim bunaliyor birden fazla duygular yasiyorum. 22yasindayim bir meslegim var tekrar bir bolum daha okuyorum suan memleketimde yasamiyorum.
Benim 4yillik bir iliskim var onunla hemseriyiz ben buraya gelince o memlekette kaldi. Basladigimizda cocuktuk simdiki aklim olsa asla o yaslarda erkek kadin iliskilerine bulasmaz eglenmeme bakardim suan beni o yaslarda okuyanlar varsa tavsiyemdir.
Neden mi? Cunku arkadaslar ben evlenecegim dogru kisinin sevgilim olup olmadigindan emin degilim. Boguluyorum sanki. Dedigim gibi sevgilimle basladigimizda kucuk oldugumuz icin karakterlerimiz tam oturmamisti. Simdi biraz kendimizden bahsedicem;

Bu 4 yil boyunca surekli kavgalar ettik cok kiskanc kisitlayici beni sakınan bi insandir ben tam tersi esitligi savunan bi insanim. Beni cok ama cok bunaltti ojeme bile karisirdi taktigim kupeme bile. Simdi yasimiz ilerledikce kiyafetime susume alisti biraz da buyuduk tabi. Eskiden kufur ederdi agiza alinmayacak derecede ama benim de hatalarim vardi mesela bir keresinde kollarini cizmistim tirnaklarimla, yuzune tukurmustum iste cocukluk. 1 senedir bunlari atlattik durulduk gayet iyi anlasiyoruz. 2018 eylul ayinda biz ayrildik 2 ay gorusmedik. O sirada ben biriyle tanistim bu ay mezun oluyor. Birbirimizden hoslandik inkar etmiyorum. 4 yillik heyecani biten bi iliskiden sonra benim kalbimi carptirdi yuzumu guldurdu ama birbirimize acilmadik. Arkadasca gorustuk. Sevgilimle ne siyaset ne is ne sosyal hayat olarak uygun degiliz o muhafazakar bi insandir konusmanin sonu kavgayla biter. Neyse bu 2 aylik sureden sonra bir sans verdim 4 yillik iliski diye ve baristik. Baristiktan sonra hoslandim dedigim kisiyle asla gorusmedim sevgilime de boyle hissettigimi soylemedim o yokken olan bir sey oldugu icin. Sevgilimle beraber ceyizimizi aldik. Birlikte de olduk. Bunlar yuzunden ben ayrilamiyorum

Bu tarihe geliyorum simdi kirilma noktasi;
Sevgilimle 1 haftadir konusmuyoruz yine kiskanclik yuzunden tartistik. Birbirimizi engelledik. Ve o gun anlattigim kisi bana mesaj atti gitmeden gorusmek istiyor. Bi kahve icelim diyor. Ne diyecek bilmiyorum hazir degilim. Mezun oldu ve artik evine donecek. Bende memleketime donecegim ama sevgilimle ilgili evlenecegim dogru kisi olduguyla ilgili emin degilim.

1-Ayrilirsam pisman olur muyum

2 Birbirimize bi alismislik var ve yeni bi insanla tanisip onu tanimak bana yorucu geliyo 4 seneden sonra

3-ondan ayrilmaktan korkuyorum bana zarar verir diye

4-sevgilimle birlikte oldugumuz icin hoslandigim kisinin bunu kaldiracagini dusunmuyorum

5-ceyizimizi beraber almistik butun emeklerimi cope atmak zor geliyo
Kendimi ifade edemediysem bile ne durumda oldugumu belki anlarsiniz cok caresizim

Not; suan bir evlilik dusunmuyorum ama karmasik duygular icindeyim bu olayi bi sonuca baglamak istiyorum bu kangrenli kolu kesip atmak istiyorum. Biraz da memlekete donecegim icin ve o da gidiyor artik bu ikilemden kurtulmaliyim diye dusunuyorum

1- Ayrılma, sık sık hakaret edilmeyin, ağza alınmayacak küfürler duymayınca, kapama gibi eve kapatılmadıkça çok pişman olursun. Kaçırdıklarına yanar kahrolursun.
2- 4 sene sevgili kaldınız diye beraber ölmeniz lazım tabi ayrılık ne demek. Zaten 4 sene boyunca o kadar mükemmel dillere destan bir ilişkiniz varmış ki bu mutluluğu başka kimse de yakalayamayacağın çok açık.
3- Bir kere ayrılmışsın zaten konuşmuyorsunuz da yavaş yavaş ayrılmanın yolu yapılabilir. Kötü bir durum olursa aile ve polise haber verilmeli.
4- Öffff.. Birisi ile birlikte oldun diye zaten seni bırakacaksa sen de onu bırak. Geçmişte yaptığın birşeyi değiştiremeyeceğine göre yapacak birşeyin yok. Madem pişman olacaktın yapmasaydın !
5- Bütün emekleri çöpe atmak zor gelir tabi. Neyse sen şimdi emekleri çöpe atma evlendikten sonra boşanırken daha az acı verir....

1- Ayrılma, sık sık hakaret edilmeyin, ağza alınmayacak küfürler duymayınca, kapama gibi eve kapatılmadıkça çok pişman olursun. Kaçırdıklarına yanar kahrolursun.
2- 4 sene sevgili kaldınız diye beraber ölmeniz lazım tabi ayrılık ne demek. Zaten 4 sene boyunca o kadar mükemmel dillere destan bir ilişkiniz varmış ki bu mutluluğu başka kimse de yakalayamayacağın çok açık.
3- Bir kere ayrılmışsın zaten konuşmuyorsunuz da yavaş yavaş ayrılmanın yolu yapılabilir. Kötü bir durum olursa aile ve polise haber verilmeli.
4- Öffff.. Birisi ile birlikte oldun diye zaten seni bırakacaksa sen de onu bırak. Geçmişte yaptığın birşeyi değiştiremeyeceğine göre yapacak birşeyin yok. Madem pişman olacaktın yapmasaydın !
5- Bütün emekleri çöpe atmak zor gelir tabi. Neyse sen şimdi emekleri çöpe atma evlendikten sonra boşanırken daha az acı verir....
Etkileyici bi yorum oldu

Sevgilim beni meger aldatiyormus. Instada onerilerde kisilerde ekli diye biri cikti sevgilimle ayni isimli bi kullanici adi. Kullanici adini yazdim sevgilimin her zaman kullandigi sifreyo denedim ve giris yapildi. Mesajlarda bi kiza yavrum pazartesi gelicem yanina falan yazmis kiz bize yakin bir ilcede. Konusmuslar goruntulu falan. Hemen aradim beni aldatmissin diye o benim fake hesabim arkadasim kullaniyo o konusmus falan dedi tabiki inanmadim kiza mesaj attim o hesaptan cevap vermedi. Yaziklar olsun...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X