4yillik emek verilen iliski mi yoksa 'O' mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
4-5yillik bir ilişkimi :ben bu adamla bir ömür geçiremem kafa yapılarımız uymuyor" diye bitirdim. Şükür ki pişman da değilim. Lütfen kararınızdan dönmeyin. Tabiki insan o kadar yıl da bağlanıyor ediyor ama bir ömür sürekli kavganın içinde yaşayabilir mısınız?

Bende bunu istiyorum ama sevgilimden ayrilmaya korkuyorum ne yapacagini bilmiyorum bana zarar verir mi bunu duyarsa hoslandigim kisiye musallat olur mu saygi duyacagini sanmiyorum

merak etme hiçbişey olmaz. benim kuzenimin de böyle bi sevgilisi vardı. 15-24 yas arası sevgililerdi. çocuk tam bi psikopat. kız baskasına asık oldu, evlilik tarihini planlarkan ayrıldılar. çocuğun kişilik özellikleri aynen böyleydi. biz çocuk kesin ikisini de öldürücek diye bakıyoduk. bi iki tehdit etti sonra bi halt yapamadı tabi. korkma sakın. diğer türlü hayatını göz göre göre mahvedersin.

biraz korkutmaya çalışıp umut kalmadığını anladıklarında paşa paşa bırakıyolar.

Mavi boncuk kimdeyse benim gönlüm ondadir 😂

Cevabim ikisi de değil. Siz biraz olgunlaşmalisiniz

Bizim ilişkimize benzemiş sizinki. Ben de ayrılmayı düşünüyorum, birlikten güçlük dogar ayrılalım bari. Daha fazla kendimizi üzdürmeyelim. Diğer çocukla da olmaz bence, siz ilgi görmediğiniz için onun ilgisi size iyi geldi muhtemelen geçici bir duygu şu an yaşadığınız. Yani ikisi de değil.

:) ben konustum bu gece bi sure gorusmek istemiyorum dedim kabul etti
Benimki de kabul eder herhalde, umrunda olmaz. Ben de konuştum trip atar gibi konuşmadım bu sefer ciddiyetimi anladığını düşünüyorum. Bakalım yüzyüze gelip konuşmak istiyorum. Hep ben üzülüyorum, ben ağlıyorum o umursamıyor biraz da o üzülsün yeter vallahi.

Ne komiksiniz siz oyle yahu boncuklarla araniz cok iyi galiba :)
:KK70: zamanında sizinkine benzer durumlar yaşadım. boşuna boncuk yazmadım nickime :KK70:

şuan yeni çocugu da secseniz ilişkiye hazır değilsiniz. bir süre dinlenin. yaşanan cinselliği de takma, zamanı gelince doğru kişiyi bukunca duruma göre soylersin veya gizlersin.

:KK70: zamanında sizinkine benzer durumlar yaşadım. boşuna boncuk yazmadım nickime :KK70:

şuan yeni çocugu da secseniz ilişkiye hazır değilsiniz. bir süre dinlenin. yaşanan cinselliği de takma, zamanı gelince doğru kişiyi bukunca duruma göre soylersin veya gizlersin.
Cinsellik hatasını ben de yaptım. 🤦🏻‍♀️ onunki yine iyiymiş, bizim daha 9 ay oldu. Gerçekten seven biri onu önemsemez zaten diye düşünüyorum.

Cinsellik hatasını ben de yaptım. 🤦🏻‍♀️ onunki yine iyiymiş, bizim daha 9 ay oldu. Gerçekten seven biri onu önemsemez zaten diye düşünüyorum.
ben de yaptım ama sonunda eşimle evlendik. eşimle yapmıştım zaten. ama önemi yok barışmasak kader arkadaşı olacaktık. çok darda kalırsanız diktirin kızlar. kendinizi üzmeyin. ama umarım buna gerek kalmaz çağdaş insanlarla tanışırsınız

Ben 19 yaşımda tanıştığım ve yaklaşik 4 buçuk sene süren iliskimin bitmesinden çok kısa bir süre sonra eşimle tanıştım da evlendim😁 zaman önemli değil. Karşındaki insanın doğru kişi olup olmadığı önemli. Kıskanç, kısıtlayıcı adamla olmaz. Olmuyor da zaten bir yerden sonra ipler kopuyor.. zaten sen de farkındasın olmayacağının. Sizin ilişki için bitiş çani çalmış ama uzattikca uzatmissiniz🤷🤷 zorlama, duyguların bitmemiş olsa başkası ilgini cekmezdi.baskasi kalbini carptirmazdi,😄😍😍 zaman geçiyor ve zamanı harcama❤️

Herkese merhaba. Icim bunaliyor birden fazla duygular yasiyorum. 22yasindayim bir meslegim var tekrar bir bolum daha okuyorum suan memleketimde yasamiyorum.
Benim 4yillik bir iliskim var onunla hemseriyiz ben buraya gelince o memlekette kaldi. Basladigimizda cocuktuk simdiki aklim olsa asla o yaslarda erkek kadin iliskilerine bulasmaz eglenmeme bakardim suan beni o yaslarda okuyanlar varsa tavsiyemdir.
Neden mi? Cunku arkadaslar ben evlenecegim dogru kisinin sevgilim olup olmadigindan emin degilim. Boguluyorum sanki. Dedigim gibi sevgilimle basladigimizda kucuk oldugumuz icin karakterlerimiz tam oturmamisti. Simdi biraz kendimizden bahsedicem;

Bu 4 yil boyunca surekli kavgalar ettik cok kiskanc kisitlayici beni sakınan bi insandir ben tam tersi esitligi savunan bi insanim. Beni cok ama cok bunaltti ojeme bile karisirdi taktigim kupeme bile. Simdi yasimiz ilerledikce kiyafetime susume alisti biraz da buyuduk tabi. Eskiden kufur ederdi agiza alinmayacak derecede ama benim de hatalarim vardi mesela bir keresinde kollarini cizmistim tirnaklarimla, yuzune tukurmustum iste cocukluk. 1 senedir bunlari atlattik durulduk gayet iyi anlasiyoruz. 2018 eylul ayinda biz ayrildik 2 ay gorusmedik. O sirada ben biriyle tanistim bu ay mezun oluyor. Birbirimizden hoslandik inkar etmiyorum. 4 yillik heyecani biten bi iliskiden sonra benim kalbimi carptirdi yuzumu guldurdu ama birbirimize acilmadik. Arkadasca gorustuk. Sevgilimle ne siyaset ne is ne sosyal hayat olarak uygun degiliz o muhafazakar bi insandir konusmanin sonu kavgayla biter. Neyse bu 2 aylik sureden sonra bir sans verdim 4 yillik iliski diye ve baristik. Baristiktan sonra hoslandim dedigim kisiyle asla gorusmedim sevgilime de boyle hissettigimi soylemedim o yokken olan bir sey oldugu icin. Sevgilimle beraber ceyizimizi aldik. Birlikte de olduk. Bunlar yuzunden ben ayrilamiyorum

Bu tarihe geliyorum simdi kirilma noktasi;
Sevgilimle 1 haftadir konusmuyoruz yine kiskanclik yuzunden tartistik. Birbirimizi engelledik. Ve o gun anlattigim kisi bana mesaj atti gitmeden gorusmek istiyor. Bi kahve icelim diyor. Ne diyecek bilmiyorum hazir degilim. Mezun oldu ve artik evine donecek. Bende memleketime donecegim ama sevgilimle ilgili evlenecegim dogru kisi olduguyla ilgili emin degilim.

1-Ayrilirsam pisman olur muyum

2 Birbirimize bi alismislik var ve yeni bi insanla tanisip onu tanimak bana yorucu geliyo 4 seneden sonra

3-ondan ayrilmaktan korkuyorum bana zarar verir diye

4-sevgilimle birlikte oldugumuz icin hoslandigim kisinin bunu kaldiracagini dusunmuyorum

5-ceyizimizi beraber almistik butun emeklerimi cope atmak zor geliyo
Kendimi ifade edemediysem bile ne durumda oldugumu belki anlarsiniz cok caresizim

Not; suan bir evlilik dusunmuyorum ama karmasik duygular icindeyim bu olayi bi sonuca baglamak istiyorum bu kangrenli kolu kesip atmak istiyorum. Biraz da memlekete donecegim icin ve o da gidiyor artik bu ikilemden kurtulmaliyim diye dusunuyorum

Çeyizi meyizi boşver. Şu an bile evlenmek için küçüksün. Okuduğum kadarıyla o 4 yıl süren arkadaşın sana başta karışıyormuş evlenince de karışmayacağını sanma. Karışacaktır. Sorduğuna, başkasını düşündüğüne göre zaten soru işaretlerin var, uzun sürenle ayrılmışsınız bir kaç kez zaten. Onu tam olarak bitir, yeni tanıştığın kişiye de zamana ihtiyacım var de. İyice düşün 2. olan seni bekler zaten çok istiyorsa.

Bu yazdıklarını bir de baskası yazmıs gibi kendin oku. Bu yaşında bu kadar kahır cekmeye deger mi elin sümüklü oglanı icin yaa.. yok ojesine bile karısırmıs, kendine güvensiz süt bebesi ya. Sinir oldum bak simdi. Yol yakınken kendine eziyet etmekten vazgec, benzer durum yasadım iyi ki de ayrılmışım diyorum. Yok 4 yıl yok 5 ya da 11 yıl geç bunları. Zararın neresinden dönsen kâr çeyizim boşa gidecek diye bir ömrün mü heba olsun

Ben nasil modern gorustu bi insansam o tersine sig bir insan ayrilirsam pesimi birakmaz zarar vermesinden korkuyorum oyle kotu bir insan degil ama ne yapar kestiremiyorum
Belki o da senin gibi düşünüyodur içten içe bunu bilemezsin.. Şu an zaten ayrılmışsınız senin ekstra bişey yapmana gerek yok.. Tekrar dönmeye çalışırsa da onun beklentilerini (artık neye kıskançlık yapıyosa) karşılayamayacağını söyle, yani giyimine mi karışıyo daha açık giyin, ojene mi karışıyo en kırmızısından sür, arkadaşlarına mı karışıyo daha çok arkadaş edin.. Böylece zaten o seni istemeyecek olacak bitecek..Birlikte olma meselesine gelince de, kendi bedeninle ilgili kimseye bi açıklama yapmak zorunda değilsin bunu kafandan sil, 2019 dayız, bu çağda zaten eşitliği savunan birisi olarak bunu düşünmen de çok mantıklı gelmedi. Sen kimsenin bedenini sormuyosan kimse de seninkini soramaz, zaten bunu soran eden biriyle de senin işin olmasın bu kadar basit.

Eşim benim ilk erkek arkadaşım,16 yaşımda başladık.4 yıllık evliyiz.ergenlik zamani diyeyim:)ilk sıralar çok kavga ettik.ben üniversiteye gittim o askere.döndükten sonra calismaya başladı.herkes bana da diyordu o lise mezunu nasıl olacak,üniversite seni değiştirir,pişman olursun vs vs birçok şey söylendi.kafam karıştığı zamanlar oldu,tabi insanlar dediği için değil ben başıma buyruk o kıskanç.yapamam dedim evlilik yürütemem doye. Ama çok şükür hersey oturdu,birbirimize göre büyüdük,ikimizin doğruları ile.yine dünyaya gelsem yine onunla olmak isterim.sizin de kafanız karışık diye başkasına aklınız kaymis olabilir,heyecan cezbetmis olabilir ama o kişi ile olursaniz da bir gün bu duruma gelmeyecek misiniz ? Sadece sunu düşünün ileride yanınızda biri olsun isterseniz,aynı yastıga baş koyacağınız,gözünüzü açtığınızda ilk göreceğiniz kişi kim olsin istersiniz ?aklınıza ilk kim geliyor

Ayrılırsam pişman olur muyum demişsiniz. Sizin aklınızda hep ayrılma düşünceleri geziyor ama cesaret edip ayrılamıyorsunuz. Bu durumda bence ayrılmazsanız pişman olacaksınız. İyi düşünüp karar verin. Bitirmek zordur ancak bazen devam etmek daha da zordur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X