5+3 haftalık hamileliğim ve belirtiler

Mrhabalar kozlar 5 haftalık hamıleyım bazı agrılarım var sızde belirtilerinizi yazarsanız eger karsılastırarak belki içimi rahatlatırım :/
Bende ennn çok gaz sancısı var,genital bölgede hafifi batma ve bazen adet sancısı gibi sancı oluyor.hatta bende leke şeklinde kahve ve kırmızı kanamada oldu.bulantılar başladı.ALLAH hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin.

Bende ennn çok gaz sancısı var,genital bölgede hafifi batma ve bazen adet sancısı gibi sancı oluyor.hatta bende leke şeklinde kahve ve kırmızı kanamada oldu.bulantılar başladı.ALLAH hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin.
Bende 3 gun önce yarım gun bır kanama yasadım. Korkuyorumno yuzden sureklı. Amin inşallah

Mrhabalar kozlar 5 haftalık hamıleyım bazı agrılarım var sızde belirtilerinizi yazarsanız eger karsılastırarak belki içimi rahatlatırım :/
Ben açıkçası başlarda regl olucam zannetmistim. 2. Ayim boyunca ufak ufak sancılarım devam etti. Bebek rahme yerleşirken olabiliyormus sanirim bu sekilde sancilar. Suanda kalmadi sancim.

Kızlar ben çok iştahsızım . Ve içimde sürekli kötü düşünceler var. Nefesim kesiliyo zor alıyorum. Sürekli ağlamak istiyorum. Adet belirtileri gibi her belirtim ama bacak ağrım cok fazla midem cok şiş. Benim aklimdan ya boş gebelikse ya kalbi durursa ya.bi aksilik olursa diye diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Hevesleniyorum ama korku bastiriyor bide uyuyamiyorum cok sersem dolaşıyorum sizdede varmi ?

Kızlar ben çok iştahsızım . Ve içimde sürekli kötü düşünceler var. Nefesim kesiliyo zor alıyorum. Sürekli ağlamak istiyorum. Adet belirtileri gibi her belirtim ama bacak ağrım cok fazla midem cok şiş. Benim aklimdan ya boş gebelikse ya kalbi durursa ya.bi aksilik olursa diye diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Hevesleniyorum ama korku bastiriyor bide uyuyamiyorum cok sersem dolaşıyorum sizdede varmi ?
Ay bütün hamileler benim gibi yahu aynenn bende de yazdıklarının birçoğu var.hayırlısıyla 12 haftayı bi atlatsak sanki biraz daha içimiz rahat olcak.Hamd olsun Rabbime nasip etti hamileliği.devamı gelir inşaALLAH.

Ay bütün hamileler benim gibi yahu aynenn bende de yazdıklarının birçoğu var.hayırlısıyla 12 haftayı bi atlatsak sanki biraz daha içimiz rahat olcak.Hamd olsun Rabbime nasip etti hamileliği.devamı gelir inşaALLAH.
İçimi rahatlattın . Insallah dediğin gibi bi 12 haftayi atlatsak günler saatler geçmiyor sanki kendime stres mi yapiyorum diyorum acaba

kızlar merhaba
ben de dün itibariyle testimde pozitif sonuç gördüm. inşallah ikinci kez anne olabilirim.Tüm anne adayları bebeklerine sağlıkla bir an önce kavuşurlar inşallah. o hissettiğiniz endişe hiç gitmiyor, doğduğu an da başka korkularınız başlıyor. Anne olunca çok meşakketli yollardan geçiyoruz. ama bir gülümsemeleri yaşadığınız her olumsuz anı unutturuyor.Sizlerde endişe etmeyin.İnşallah herşey yolunda gidecektir.

Kızlar ben çok iştahsızım . Ve içimde sürekli kötü düşünceler var. Nefesim kesiliyo zor alıyorum. Sürekli ağlamak istiyorum. Adet belirtileri gibi her belirtim ama bacak ağrım cok fazla midem cok şiş. Benim aklimdan ya boş gebelikse ya kalbi durursa ya.bi aksilik olursa diye diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Hevesleniyorum ama korku bastiriyor bide uyuyamiyorum cok sersem dolaşıyorum sizdede varmi ?[/QUOT.
Aynen o ağlama krizleri durduk yere hıc bısı yokkn hmde .bacak agrıso bndede var :/ inşllh harlısyla kucağına alırsın

aynı gibiyiz süre olarak
bende pek bişey yok
fazla zorlarsam kasılma gibi hafif ağrım oluyor
göğüs uçları hassas ama fazla değil
bi de sabah yataktan hızlı kalkınca midemde hafif bi bulantı oluştu

hepsi bu kadar

Evet. Aynıyız sanırım hmde :)

aynı gibiyiz süre olarak
bende pek bişey yok
fazla zorlarsam kasılma gibi hafif ağrım oluyor
göğüs uçları hassas ama fazla değil
bi de sabah yataktan hızlı kalkınca midemde hafif bi bulantı oluştu

hepsi bu kadar
Hep birlikte ayni zamandayiz kizlar keseyi gördünüz mü? Kalp atışlarını dinledinizmi?

Keseyi 2 gün önce gördüm
Kalp atışı için erken 1 hafta sonra gel dedi doktorum. Sen?
Ben keseyi 4+5 ti sanirim ozaman gördük yarın tekrar gidicez kalp atışlarını dinleticem dedi ama sen duymadıysan bizimki icinde mi erken ki

Ben keseyi 4+5 ti sanirim ozaman gördük yarın tekrar gidicez kalp atışlarını dinleticem dedi ama sen duymadıysan bizimki icinde mi erken ki

Yolk kesesi görünüyordu
Ama bebek için erken dedi
Mubtemelen 5+2 ya da 3 gibisin dedi
Benim geç döllenme olmuş o yüzden bebeği görüp ölçmeden gününü haftanı netleştiremeyiz dedi

Kese 1.04 cm idi hcg ise muhtemelen 10.000 civarındaydı
Belki senin görünür

Yolk kesesi görünüyordu
Ama bebek için erken dedi
Mubtemelen 5+2 ya da 3 gibisin dedi
Benim geç döllenme olmuş o yüzden bebeği görüp ölçmeden gününü haftanı netleştiremeyiz dedi

Kese 1.04 cm idi hcg ise muhtemelen 10.000 civarındaydı
Belki senin görünür
Aa degisiklik gösteriyor demekki sabırsızlanıyorum yarin bakalim ne diyecek

Ahhh yanlız değilsiniz beenn sevinçten havalara uçarım diyordm ama suan acaba kesesi oluştu mu oluştuysa kalbi atıcak mı düşüncesinden resmen sabahın erken saatinde ayaklardayım sağlıkla bi görseydim duysaydm rahata ericem inşallah ama

Ahhh yanlız değilsiniz beenn sevinçten havalara uçarım diyordm ama suan acaba kesesi oluştu mu oluştuysa kalbi atıcak mı düşüncesinden resmen sabahın erken saatinde ayaklardayım sağlıkla bi görseydim duysaydm rahata ericem inşallah ama
Aynen öyle gerçekten ben 2 gündür uyuyabiliyorum anca oda tesbihat çekerek rahatlıyorum vesveselerden uzak kalmak için. 3 . Ayımızi atlatsak inşallah sonrası kolay . Hamileliklerin %10 u düşükle sonuçlanıyor dedi dün doktor.

X