5-4-3-2-1 Niyet ettim hedefe ulasmaya

Deneyelim bakalım canım. Kabak spagetti yapıyorum gözüm doysun, kandırayım kendimi diye günlerdir. Kabak yemekten yeşerdim artık :KK45: en azından haftada 1,2 yerim nefsim körelir. Soslarla falan adam ederim ben onu:KK53:
yani tam makarnaya benzemiyor cignemek gerekiyor :KK53: ama iyi bi nefis koreltici :KK70:
kac kilosun baktin mi

20200305_135649.jpg
hedefledigim gibi 54un sonu :süslü:

1 dlm tb ekmegine az yagli mozarella ile yedim ben tost bugun.
kasar asiri yagli. mozarella iyi bir alternatif
Bende cok severim kasar peynirini. Ikizlerde 30 kilo almamin ana kahramanidir 😂 ama diyette sadece beyaz peynir yiyorum. Mozarella daha once yemedim 🤔 ekmek turude yemedigimden bugun kacamak yapacaktim da neyse ki vazgecebildim

Bende cok severim kasar peynirini. Ikizlerde 30 kilo almamin ana kahramanidir 😂 ama diyette sadece beyaz peynir yiyorum. Mozarella daha once yemedim 🤔 ekmek turude yemedigimden bugun kacamak yapacaktim da neyse ki vazgecebildim
mozarella uzayan bi peynir ama beyaz peynirden de daha az kalorili ve yagli :) beyaz peyniri bile olculu tuketmek gerekiyor. cok kalorililer peynir zalimlari
tevekkeli atalarimiz hep 1 kibrit kutusu peynir yemis :KK70:

mozarella uzayan bi peynir ama beyaz peynirden de daha az kalorili ve yagli :) beyaz peyniri bile olculu tuketmek gerekiyor. cok kalorililer peynir zalimlari
tevekkeli atalarimiz hep 1 kibrit kutusu peynir yemis :KK70:
Sut yogurt (ki kendi inegimizden yapariz) bende hak getire. peyniri de kesersem dislerimi kaybedebilirim 😂 iyi oldu bunu ogrendigim cikarsam bende alayim o peynirden

Merhaba eski dostlar yeni dostlar

Bu basligi hedefine son bir kac kilo kalmis kadinlar olarak sirt sirta verelim, hayal ettigimiz citirliga ulasalim diye actim.
hitap ettigim grup daha cok 5 ve alti verecek kilosu kalmis olanlar. Ve kilosundan memnun olmayanlar.
Artik her giydigimiz yakissin.
Var misiniz beraber hedefe ulasmaya?

Kurallar:
  • Her hafta tarti fotosu,
  • Her gun menu,
  • Her ay mezura olcusu (Bel, gobek, basen)
paylasmak.

Amac:
  • Yapici yorumlar yapip dusen arkadaslarimizi kaldirmak;
  • Motivasyonu yuksek dostlardan feyz almak.
Hedefler:
  • Haftada en az 3 gun spor yapmak.
  • Ayda en az 1 kilo vermek
Sonuc:
Hedefe ulasmak ve korumak!!!
Citir olmak, Citir kalmak.

���
RumuzBaslangic tarihiBaslangic kilosu02/03/20olculer
pisi pisi kopatim24/02/2061.660.5basen 98
bel 74 gobek 83
alt gobek 87
gogus 91
ust bacak 54
ust kol 33
hulyaylmzalp28/02/2055.154.8
canim cocuklarim02/03/2064.364.3gogus 90
bel 78
basen 102
Merhaba bende katılmak istiyorum aranıza kilolarla basım dertte 🙄

Merhaba kizlar. Kac gundur ayni kiloda takildim kaldim nedense:KK64: gram bile oynamiyo. Sadece dun kacamak yaptim saat 3 gibi 2 gul boregi 1 bardak kola ictim sonra hic bisey yemedim icmedim. Yine 54.1 ciktim Dun neyse de 4 gundur ayni kiloda kalmak dusunduruyo. Bugun kahvaltidan sonra (kahvaltim kahve yumurta beyazi peynir az domates) su icicem yani hic bisey yemeden gunu bitirmeyi planliyorum. Galiba bunyem sabitlemeye basladi ayni tempo olunca

Gunaydin kizlar
Sabah 1 ymurtadan chiali omlet peynir 3 ceri domates 6 zeytin yarim portakal
Ara avuc ici kadar leblebi
Oglen 1 kepce corba salata 3 kasik.pilav ve nohut yemegi
Aksam 4 kasik taze börülce yemegi yoğurt
Sporu da insallah yapacagim S Sismaniye

Kizlar isyerimde kadinlar.kulubunu yasaklamislar cepten giriyorum.firsat oldukca telefonu da elimde cok tutamiyorum

Merhaba kizlar. Kac gundur ayni kiloda takildim kaldim nedense:KK64: gram bile oynamiyo. Sadece dun kacamak yaptim saat 3 gibi 2 gul boregi 1 bardak kola ictim sonra hic bisey yemedim icmedim. Yine 54.1 ciktim Dun neyse de 4 gundur ayni kiloda kalmak dusunduruyo. Bugun kahvaltidan sonra (kahvaltim kahve yumurta beyazi peynir az domates) su icicem yani hic bisey yemeden gunu bitirmeyi planliyorum. Galiba bunyem sabitlemeye basladi ayni tempo olunca
uzun kaldigin kiloysa ya da cok az beslenerek indiysen korumaya alabiliyor vucut.
Kizlar isyerimde kadinlar.kulubunu yasaklamislar cepten giriyorum.firsat oldukca telefonu da elimde cok tutamiyorum
cok mu uye var acaba sizin isyerinde :)

X