5-4-3-2-1 Niyet ettim hedefe ulasmaya

selam canim
benim de canim abur cubur istiyor. korumaya gectim artik ben. bugun 1 tabak kabak tatlisi yedim. artik 2 gun saf pro yaparim korumak icin :KK53:
hersey alt ust oldu cocuklar evde. spor planlari yatti benim de.
Yarın hayır için helva yapacağız, bir cısım o olacak.. Artık dikkat edeceğim, kendi yerime de günlükleri yazacağım buraya da yazalım.. Bu zor günlerde birbirimize destek olalım :KK200:

Merhaba kizlar sonunda 52ye adim atmis bulunuyorum:KK76: Benim icin son 2 kilooo. Yavas yavas sabitleyerek gidiyorum. 4 ay sonra annemin yanindan bugun evime gidiyorum esya yerlestir temizlik falan derken kalani da kisa surede veririm gibi geliyo
20200329_075123.jpg

Merhaba kizlar sonunda 52ye adim atmis bulunuyorum:KK76: Benim icin son 2 kilooo. Yavas yavas sabitleyerek gidiyorum. 4 ay sonra annemin yanindan bugun evime gidiyorum esya yerlestir temizlik falan derken kalani da kisa surede veririm gibi geliyoEki Görüntüle 2610659
cok azimlisin canim harika gidiyosun.
ben 60.4 gordum malesef. yarin itibariyle hizlica 2 kiloyu atip duzgun bi korumaya geçeceğim.

cok azimlisin canim harika gidiyosun.
ben 60.4 gordum malesef. yarin itibariyle hizlica 2 kiloyu atip duzgun bi korumaya geçeceğim.
Benimde kilo 63 ile 64 arası gidip geliyorsu an hic dikkat edemiyorum açıkçası kilom çok aklımada takilmiyor
hic dışarı çıkmıyoruz burada bazı tanıdık arkadaşlarda maalesef korono görüldü hem çok üzgünüm hemde çok korkuyoruz hepimiz Allaha emanetiz

Benimde kilo 63 ile 64 arası gidip geliyorsu an hic dikkat edemiyorum açıkçası kilom çok aklımada takilmiyor
hic dışarı çıkmıyoruz burada bazı tanıdık arkadaşlarda maalesef korono görüldü hem çok üzgünüm hemde çok korkuyoruz hepimiz Allaha emanetiz
biz de hic cikmiyoruz canim. cocuklar da evde spor falan yalan oldu.
allah korusun once saglik

Evet karantina gunlerini bahane eden garularrr :KK45: ben 50.6yla aranizdan veda ediyorum. Hala kilo veriyorum son hedefim 50ydi ama suan 48 nedenseee:KK70:

Eklentiler

• 20200417_094625.jpg
    20200417_094625.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 19
yeter yaw yeter anoreksik olacaksin tamam koru bunu :KK53:
(kiskancliktan ayak tirnaklarimi yiycem simdi:kusmuk:)
Esimde kiziyo artik yeter diye. Valla artik bi cabam yok. 4 gundur kizartma pasta kola cips cikolata ne varsa yiyorum yine de vermeye devam etmisim. Boyle de sabitlenir artik diye dusunuyorum

X