5 gün öncesinden silik çizgi

Nursendogn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2024
60
28
26
Kızlar reglime daha 5 gün var sabah ilk idrar ile test yaptım silik çizgi çıktı. Bugün gidip kan versem 5 gün öncesinden belli olur mu ? Lütfen yazın boşa gitmeyeyim hastaneye

Eklentiler

• IMG_2116.jpeg
    IMG_2116.jpeg
    117,6 KB · Görüntüleme: 143
Kızlar reglime daha 5 gün var sabah ilk idrar ile test yaptım silik çizgi çıktı. Bugün gidip kan versem 5 gün öncesinden belli olur mu ? Lütfen yazın boşa gitmeyeyim hastaneye
Bence vere bilirsiniz kan. Ben böyle orenmistim gamilelikleri bu kadar cizgiyle sonra kan testiyle onaylatmistim🤗

Tabi ben 8 gün önce öğrendim iki gebeliğimi de erken ögrendim gidip verebilirsin
Bende 8 Gün önce kan verdim negatif çıktı. Bugün erken gebelik testinde yapınca silik çizgiyi gördüm dedim kan testinde bugün çıkar mı. Eğer öyle diyorsanız gidip kan verecem bugün 😊

Bende 8 Gün önce kan verdim negatif çıktı. Bugün erken gebelik testinde yapınca silik çizgiyi gördüm dedim kan testinde bugün çıkar mı. Eğer öyle diyorsanız gidip kan verecem bugün 😊
Verebilirsin bariz çizgi belli hamilesin 🥰

Muhtemelen pozitif 🌸

Hatırladım seni ikimizin adet günü aynıydı 🥺 çok sevindim adına. Ben hala test yapmadım korkuyorum açıkçası. İnşallah ben de hamileyiimdir🥺😍

X