5 gün öncesinden silik çizgi

Adetime 11 gün kala göğüslerimde şişkinlik ve ağrı başladı ara ara kasıklarıma ağrı giriyordu akıntım çoktu ve son günlerde bel ve bacaklarım ağrımaya başladı
Hayirli olsun canım. Catlatma ignesi mi kullanlandiniz yoksa dogal olarak mi hamile kaldniz.

Öncelikle konu sahibi senin adına çok sevindim sağlıkla kucağına almayı nâsip etsin Rabbim.🙏
Kızlar reglime daha 5 gün var sabah ilk idrar ile test yaptım silik çizgi çıktı. Bugün gidip kan versem 5 gün öncesinden belli olur mu ? Lütfen yazın boşa gitmeyeyim hastaneye
Benimde regl olmama 5 gün var ve testim bu şekilde silik gibi geldi bana bir kaybım var ve çok istiyorum olmasını yorumlarsanız sevinirim 🌸😇

Eklentiler

• IMG_20240309_195241.jpg
    IMG_20240309_195241.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20240309_195206.jpg
    IMG_20240309_195206.jpg
    37,4 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20240309_195203.jpg
    IMG_20240309_195203.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 30
Bugün son ilişkinin 13. Günü
İlaç kullanmadan adet olan biri değilim ve iki yıllık evliyim. Şubatın 24 de şefaf yumurta akı kıvamında akıntım oldu bir defalık. O günden beri ara ara bel kasık ağrısı gögüs hassasiyeti yaşadım.
Dün sabah test yaptım hem kaset test hemde erken gebelik testi ikiside negatif.
Sanırım psikolojik dedim fakat bugün öğleden beri sürekli esniyorum ve uykum var direniyorum uyumamak için gece uyuyamam diye.
Böyle birşey yaşayan var mı bu neyin nesi anlamıyorum artık cidden bunaldım.

Arkadaşlar merhaba bende birşry sormak istiyorum 2 gün önce betama baktırdım 270 idi test solukken. Öğrendim. Bugun kan vermedim haftasonu diye ama normal gebelik testi vardi fazladan kaset yine silik çıktı acaba geriledi mi yada testtemi çıkmadı ptesi kan vereceğim ama belirtilerim var sol kasıgımda batmalar hissediyorum

Öncelikle konu sahibi senin adına çok sevindim sağlıkla kucağına almayı nâsip etsin Rabbim.🙏

Benimde regl olmama 5 gün var ve testim bu şekilde silik gibi geldi bana bir kaybım var ve çok istiyorum olmasını yorumlarsanız sevinirim 🌸😇
Canım benimde silik çıkmıştı böyle sen yarın git kan var kanda değer çıkarsa var zaten

Arkadaşlar merhaba bende birşry sormak istiyorum 2 gün önce betama baktırdım 270 idi test solukken. Öğrendim. Bugun kan vermedim haftasonu diye ama normal gebelik testi vardi fazladan kaset yine silik çıktı acaba geriledi mi yada testtemi çıkmadı ptesi kan vereceğim ama belirtilerim var sol kasıgımda batmalar hissediyorum
Kaset testler en sağlam adet günü gösteriyor onun öncesinden hep silik çıkar

Bugün son ilişkinin 13. Günü
İlaç kullanmadan adet olan biri değilim ve iki yıllık evliyim. Şubatın 24 de şefaf yumurta akı kıvamında akıntım oldu bir defalık. O günden beri ara ara bel kasık ağrısı gögüs hassasiyeti yaşadım.
Dün sabah test yaptım hem kaset test hemde erken gebelik testi ikiside negatif.
Sanırım psikolojik dedim fakat bugün öğleden beri sürekli esniyorum ve uykum var direniyorum uyumamak için gece uyuyamam diye.
Böyle birşey yaşayan var mı bu neyin nesi anlamıyorum artık cidden bunaldım.
Bence biraz daha bekle ve stres yapma adet günün yaklaşınca erken gebelik testi yaptır onda silik çizgi çıkınca Belli oluyor

X