5. Gün tek embriyo idrarda ne zaman çıkar

7. 8. Gunu bekleyin. Bol su için ev isi ağır isler yapmayın ani hareketten sakının
Bol su içiyorum ağır iş yapmıyorum
Evet tek embriyo. 7.gün testte çıkmamıştı. 8.gün çıktı. (Kaset test yaptım bir de) Doktorum transfer günü hariç 10.gün kanda bakıcaz dedi, iki gün sonra da kan testinde çıktı.
rabbim Sağlıklı kucağınıza almayı nasip etsin inşAllah bizede dua edin 🙏🏻♥️

Şu an asla çikmaz. Ben 5ci gun yapmişdim çikmişdi silik şekilde. Ama benim hcg degerlerim de yuksek başlayarak sanki ikizmiş gibi yuksek seyretmişdi. Belki bazilarinda 5ci gun de çikmaz. Normal yani. Zamanini bekleyemiyorsaniz 7ci gunu yapin. Varsa çikar. Biliyorum beklemek işgence
Dayanmaya çalışıyorum ama merak ediyor insan

5 ci gün erken ama çıkan çok kişi var yada 6 cı gün idrar testi yapıla bilinir

Ay inşAllah canım içimizi yedi sen ne zaman düşünüyorsun test yapmayı düşünüyorsun
Hiç bilmiyorum gün sayıyorum 8.günden önce yapmayacağım kesin ama yine de bilmiyorum öyle değişik bi duygu ki insan var mı yok mu bilmeden bekleyince çok zor en azından varlığını bilsek daha farklı olacak. Sanırım ben henüz yapmayacağım negatif görmek istemiyorum

Hiç bilmiyorum gün sayıyorum 8.günden önce yapmayacağım kesin ama yine de bilmiyorum öyle değişik bi duygu ki insan var mı yok mu bilmeden bekleyince çok zor en azından varlığını bilsek daha farklı olacak. Sanırım ben henüz yapmayacağım negatif görmek istemiyorum
Bende öyleyim rabbim hayırlısını versin diyorum hep sizide öyle olsun inşAllah bakalım burda buluşalım haber verelim birimize 🙏🏻

Bende öyleyim rabbim hayırlısını versin diyorum hep sizide öyle olsun inşAllah bakalım burda buluşalım haber verelim birimize 🙏🏻
Amin inşallah 🤲 güzel haberler veririz inşallah. Kendinize oyalanmak için bir şeyler bulalbilirseniz daha rahat geçer zaman bakın bugün transfer hariç 3. Gün bitmek üzere ☺️

Kızlar 17mayıs da tek embriyo transferi oldum günler geçmiyo 29 Mayıs test günüm ama meraktan nasıl dayanıcam acaba kanda veya idrarda ne zaman çıkar sizler neler yaptınız yardımcı olursanız mutlu olurum
İdrarda çıkmaz ama 8. Gün kanda öğrendim ben ☺️inşallah güzel sonuçlar alırsınız

Transferden sonra gergin kayısı avokado dut kurusu ve kabak çekirdeği yedim haftada 2 kez de somon yedim bence faydası var sizde yiyin bunlar tutunmaya yardımcı oluyormuş
Bende kabak çekirdeği badem balık filan yiyorum su içiyorum bakalım hayırlısı olsun ilkmiydi sizin tek embriyo mu

Bende kabak çekirdeği badem balık filan yiyorum su içiyorum bakalım hayırlısı olsun ilkmiydi sizin tek embriyo mu
Benim 10. Denemem iki embriyo transfer edildi,8. Gün kaset testte çıkmadı kanda çıktı hiç boşuna kaset test yapıp canınızı sıkmayın erken gebelik belki

Merhaba kızlar benim de 18 mayısta transfer yapıldı dün 5.günümdü dayanamadım erken gebelik testi yaptım. Benim gördüğüm silik çizgiyi siz de görüyor musunuz ?

Eklentiler

• 4B1E9DF8-24EC-4190-9584-9A9B20B37E7B.jpeg
    4B1E9DF8-24EC-4190-9584-9A9B20B37E7B.jpeg
    57,5 KB · Görüntüleme: 168
Kızlar 17mayıs da tek embriyo transferi oldum günler geçmiyo 29 Mayıs test günüm ama meraktan nasıl dayanıcam acaba kanda veya idrarda ne zaman çıkar sizler neler yaptınız yardımcı olursanız mutlu olurum
5. Gün dönmüş embriyo 8. Gün idrarda ogrendim

Bende 5. Gün donmuş embriyo transferi oldum bugün 8. Günüm erken gebelik testi yaptım negatif şu an
Şimdi çok pişman oldum keşke yapmasaydım çöktüm ister istemez
Bence dayanabilirseniz 10. Gün kan verin hiç test yapmayın

X