5 haftalık hamileyim. Bir anda aşırı kanamam başladı lütfen yardim

Esra_123

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2021
93
102
26
Kızlar ben tüp bebek yaptırdım. Tam bilmiyorum ama suan 5 haftalık hamileyim sanırım. Yarın kontrole gidecektim ama bu akşam üstü bı anda aşırı kanamam başladı. Hemen doğumhane aciline geldik. Kan aldılar beta HCG 5500 felan. Keseyi de gördüm dedi doktor ama yüksek düşük riski var dedi doktor. Kanamam aşırı oldu. Ve azar azar devam ediyor. Lütfen bişey olmaz degil mi ? Ben bu bebegi 7 sene beklemiştim 😢

Kızlar ben tüp bebek yaptırdım. Tam bilmiyorum ama suan 5 haftalık hamileyim sanırım. Yarın kontrole gidecektim ama bu akşam üstü bı anda aşırı kanamam başladı. Hemen doğumhane aciline geldik. Kan aldılar beta HCG 5500 felan. Keseyi de gördüm dedi doktor ama yüksek düşük riski var dedi doktor. Kanamam aşırı oldu. Ve azar azar devam ediyor. Lütfen bişey olmaz degil mi ? Ben bu bebegi 7 sene beklemiştim 😢
Inşallah hic bir şey olmaz.Gebeligin ilk zamanları ola biliyor böyle.Benimde oldu stres yapma.Uzan dinlen bu aralar iş yapma tuvalet dışında çok kalkma.Doktor progesteron içerikli ilaçlar yazdımı?Kullan düzenli.

Korkma cnm Allah'ın izniyle hiç bir şey olamayacak kavuşacaksin bebisine inşallah sağolcakla. Allah ikinziide korusun cnm hayırlısı olsun

İlaçlarınızı kullanıp mutlaka uzanın, tuvalet haricinde kalkmayın. Tüp bebek değildi ama ben de gebeliğimin 5. haftasından neredeyse 11-12. haftalarına kadar kanama/lekelenme yaşadım. Rabbim size bağışlasın, inşallah size sıkı tutunur. 🤲🏻

İlaçlarınızı kullanıp mutlaka uzanın, tuvalet haricinde kalkmayın. Tüp bebek değildi ama ben de gebeliğimin 5. haftasından neredeyse 11-12. haftalarına kadar kanama/lekelenme yaşadım. Rabbim size bağışlasın, inşallah size sıkı tutunur. 🤲🏻
Amin Allah razı olsun. Ben aşırı kanama olunca korktum. Zaten şuan hastanedeyim yatış verdiler

Amin Allah razı olsun. Ben aşırı kanama olunca korktum. Zaten şuan hastanedeyim yatış verdiler
Emin ellerdesin yatış olduğu iyi olmuş anında müdahale ederler korkma sakın. Böyle olup da sağlıklı doğan çok bebek var. 9 ay az az kanama olan adet üstüne gören vs vs . Bu gece dualarım seninle cnm Allah bebeğini sana bağışlasın 🙏

Emin ellerdesin yatış olduğu iyi olmuş anında müdahale ederler korkma sakın. Böyle olup da sağlıklı doğan çok bebek var. 9 ay az az kanama olan adet üstüne gören vs vs . Bu gece dualarım seninle cnm Allah bebeğini sana bağışlasın 🙏
Allah bin kere razı olsun. İnşallah Rabbim korur.

Canım 5. Hafta benimde öyle oldu kan uyuşmazlığınız var mı? Progestan iğne fitil verdiler mi ?

Sakin olun zaten şuan hastanedeymişsiniz, yapılacak herşeyi yapıyorlardır, internette birşeyler okuyup kendinizi iyice strese sokmayın.
Ama tüp bebek ya. Sağlıklı olmasa koyarlar mi bilmiyorum ki
Genetiğe gidip embriyolara test yapıldı mı? Yapılmadıysa döllenen herhangi bir embriyo o sonuçta sağlıklısını sağlıksızını bilemezsiniz. Tüp bebek diye tüm embriyolar sağlıklı olmaz.
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏🌸

X