5 haftalık hamileyim. Bir anda aşırı kanamam başladı lütfen yardim

Sakin olun zaten şuan hastanedeymişsiniz, yapılacak herşeyi yapıyorlardır, internette birşeyler okuyup kendinizi iyice strese sokmayın.

Genetiğe gidip embriyolara test yapıldı mı? Yapılmadıysa döllenen herhangi bir embriyo o sonuçta sağlıklısını sağlıksızını bilemezsiniz. Tüp bebek diye tüm embriyolar sağlıklı olmaz.
Sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏🌸
Amin inşallah rabbim mutlu dönmeyi nasip eder evime

Doğru tüp bebek demiştiniz bilmiyorum tüp bebekte de oluyor mu sağlıksız embriyo ama siz suan dinlenin inşallah her şey güzel giderarkads

Doğru tüp bebek demiştiniz bilmiyorum tüp bebekte de oluyor mu sağlıksız embriyo ama siz suan dinlenin inşallah her şey güzel gider
Arkadaşa ne oldu acaba bı daha ses çıkmadı. Haber veririm dedi vermedi. Merak ettim umarım bebisi onunladir🙏🙏

Arkadaşlar çok özür dilerim haberdar etmediğim için. Rabbime binlerce kez şükürler olsun düşmedi o gün bebek. Ama düşük başlamış demişti doktor. Rabbim korudu yani. Ama riskli bir durumdayım. O yüzden moralim bozuktu kaç gündür girmedim siteye. Dualarınız için Allah bin kere razı olsun. İnşallah sizler hiç zor durumlara düşmez siniz ama dusersenizde sizin gibi iyi kalpli insanların duaları, benim yanımda olduğunuz gibi sizinde yanında olsun. Çok teşekkür ederim. Hepinizi uzaktan da olsa kucaklıyorum. ❤️

Arkadaşlar çok özür dilerim haberdar etmediğim için. Rabbime binlerce kez şükürler olsun düşmedi o gün bebek. Ama düşük başlamış demişti doktor. Rabbim korudu yani. Ama riskli bir durumdayım. O yüzden moralim bozuktu kaç gündür girmedim siteye. Dualarınız için Allah bin kere razı olsun. İnşallah sizler hiç zor durumlara düşmez siniz ama dusersenizde sizin gibi iyi kalpli insanların duaları, benim yanımda olduğunuz gibi sizinde yanında olsun. Çok teşekkür ederim. Hepinizi uzaktan da olsa kucaklıyorum. ❤️
Çok dikkat et Dr progestan iğne vermiştir zaten ilaçlarını kullan WC dışında kalma canım. Ben bu şekilde 7 haftalık kaybettim bebeğimi. Allahım kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏

Canım çok çok geçmiş olsun inşallah 🤲 kan uyuşmazlığıniz var mıydı eşinle,?

Yoktu gülüm. Tüp bebek bide bizim bilmiyorum onun etkisi varmi
O da etkiliyor bazen onu diyecektim. Benim de tüp bebek. Ben ve eşimde var kan uyuşmazlığı. 6. Haftaligim Benim de iki gündür minik minik kırmızı leke geliyor. Napicam bilmiyorum Allah'a emanet. Geçen seneden Acı tecrübem var. Konunu gördum okuyunca gözümde canlandı. İnşallah sağlıkla ilerler .

Amin inşallah rabbim mutlu dönmeyi nasip eder evime
Gecip gitsin insallah canim kanaman.. agrin var mi o da onemli... drun ayrintili bakar sabah. Cok beklemissin cok emek etmissindir eminim. Biz hepimiz bu yollardan geciyoruz. Allah sana bagislasin umarim kanaman durur icin . Dursada ilk 3 ay hep dikkat etmek lazim.

Gecip gitsin insallah canim kanaman.. agrin var mi o da onemli... drun ayrintili bakar sabah. Cok beklemissin cok emek etmissindir eminim. Biz hepimiz bu yollardan geciyoruz. Allah sana bagislasin umarim kanaman durur icin . Dursada ilk 3 ay hep dikkat etmek lazim.
İnşallah canım benim. Ağrım yok ama batma oluyor ara sıra. Aslında bazen adet ağrısı gibi ağrı da oluyor. Dikkat ediyorum bakalım. İnşallah bir daha yaşamam öyle bir durum.

Şuan yok kanama çok şükür
Çok geçmiş olsun öncelikle inşallah iyi durumdasınızdir sağlıklı bir gebelik süreci geçiriyorsunuz dur. Merak ettimde kalp atışını duydunuzmu acaba, benimde şuan 6 haftam doldu bundan 4 gün önce aşırı kanamam oldu ve o gece acildeki doktor durum vahim hiç ihtimal vermedi hemen ertesi günü yine gittim bu arada kanamam durmuştu aynı gece aynı hastane farklı doktora göründüm ve bütün süreci durumu anlattım acildeki doktorun söylediklerine kadar. Önceki doktor kese küçükmüş ve düşmek üzere diyip bir progeston iğne yapıp beni eve göndermişti onuda anlattım, hemen ultrasona verdi evet düşük riskin var kanama rahim duvarını baya inceltmis dedi ama kesede herhangi bir küçülme yok dedi hatta şuan bana sorarsan gayet normal geldi bana dedi. Tabi 7. Haftanın son günü gel kalp atışını görmeden sana fazla umutda vermek istemiyorum ki ben bundan kalp atışını duyacağımıza da inanıyorum dedi bende beklemedeyim lavabo dışında kalkmiyorum lütfen bana bir umut ol inşallah görür ve cevaplarsnız çok sevinirim🙏🌺

Hayırlı geceler canım. Umarım herşey yolunda gider senin için hiç korkma. Dinlen. Benim şuan 10. Haftaya girdi Rabbime çok şükür. Bir sorun yok şuan. Kanama bir hafta azar azar da olsa devam etti. Kanamadan iki hafta sonra kontrole gittim. Ben goremiyordum akıntı olarak ama doktor çok az kese kenarlarında kanaman var dikkatli olmaya devam et dedi. O gün kalp atışını da duyduk. Dün kontrolüm vardı yine. Herşey yolunda dedi kalp atışını da duyduk. Hepimize sağlıklı sıhhatli bebislerimizi kucağımıza almayı nasip etsin rabbim.

Hayırlı geceler canım. Umarım herşey yolunda gider senin için hiç korkma. Dinlen. Benim şuan 10. Haftaya girdi Rabbime çok şükür. Bir sorun yok şuan. Kanama bir hafta azar azar da olsa devam etti. Kanamadan iki hafta sonra kontrole gittim. Ben goremiyordum akıntı olarak ama doktor çok az kese kenarlarında kanaman var dikkatli olmaya devam et dedi. O gün kalp atışını da duyduk. Dün kontrolüm vardı yine. Herşey yolunda dedi kalp atışını da duyduk. Hepimize sağlıklı sıhhatli bebislerimizi kucağımıza almayı nasip etsin rabbim.
Yaa çok sevindim rabbim kucaklarimiza almayida nasip etsin inşallah 😃🙏😍

X