5 haftalık hamileyim. Bir anda aşırı kanamam başladı lütfen yardim

Canım ben de tüp bebek gebesiyim. Dün kıpkırmızı çok yoğun bir kanama yaşadım. Doktor keseyi gördü. Kalçadan iğne yaptılar. Cuma gel dediler. Risk var yok demedi. Kese iyi dedi. İnşallah benim hikayemde seninki gibi olur. Çok korkuyorum. Muayeneden sonra eve geldiğimde de pıhtı attım. O da kafama çok takıldı. İnşaallah bebeğim sağlıklıdır 🙏 Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.
Umarım herşey çok güzel olur. Rabbime emanetler artık bebislerimiz. Korkma ben iki kere yaşadım bunu Rabbiminnkorufuguna hiç bişey olmuyor

Progestan iğne vermişlerdi. Şimdi 19. Haftadayim çok şükür
Çok geçmiş olsun🌺Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin bende bugün 6+1 oldum pazartesi kontrole gittiğimde deforme kese dediler bana da 1 haftadır evde dinleniyorum progestan 200 ve lugesro iğne verdi hiç şikayetim yok şimdilik kanama ağrı filan olmadı 6 mayısta tekrar kontrolüm var inşallah düzelmiştir doktor düşer de demedi düşmez de diyemedi ve benimde bir dış gebeliğim var sağ tüpüm alındı 2. Kimyasal gebelik 2 sene sonra kendiliğinden oldu Allahtan ümit kesilmez bana da dua edin🌺

X