5 kilo almak istiyorum

Yeni yeni icatlar çıkarıyoruz :KK53: ayyy bende lapiska saçlarımı kestim uzamıyor da nursuz
Ben belimdeki saçlarımı depresyonla git sen küt kestir neyse uzadı tam derken git kahkül kestir o sırada da uçlardan aldır şuan omuzlarda saçım ve kısacık kahküllerim :KK43: yeminle amelienin saçı bundan daha güzel

Merhaba kızlar bende zayıfım ya boy 165 kilo 46 ben önceden 60 kiloydum 43 e düştüm şimdi 46 kaldım alamıyom bi ama bende iştah sorunu var canım yemek istemiyo ya ne yapmalıyım
Bende öyleydim açlık hissim oluyodu ama yiyesim hiç olmuyodu
İlk 1 hafta zorla akşamüstü başladım geceye kadar yemeye başladım aralarda da meyve kuruyemiş falan derken şimdi alıştım akşamdan sonra yiyorum zaten geç kalkıyorum sabah
1ayda 1 kilo almışım canım
Sende de mutlaka

Aynen insanı mala çeviriyor . Ama bir süre sonra bünye alışınca bi etki kalmıyor . Hafta da iki defa içiyorum yeter bana . İştahımı getiriyor :KK53: normalde gece yemek yiyen kilo alır ama biz de tık yok sanırım :))
Bence duzenli hayat kilo aldiriyor erkekler neden evleninc3 gobek yapmaya basliuot haha

165 boy 40 kilo 52vden dustum dugun strestinden
Canım ya evet bayağı vermişşin senin düğünün mü öncelikle hayırlı olsun ve mutluluklar
Sen benim reçetemi uygula
Akşamüstü başla meyve kuruyemiş börek çörek yemek tarifleri bak değişik görüp canın çektiği yap ye
Mantı yap makarna yap tost yap tatlı yap yap ye bunları 6 ayda alırsın bayağı bi

Aynı durumdayız benimde okul bitti kpss çalışıyorum gece 3-4 gibi yatıp 11 gibi kalkıyorum düzensiz yani kalktıgımda öğlen yemeği yiyorum ama canım istemediği için çok az
Akşama kadar acıkmıyorum gece de iştahım açılıyo yiyorum ama 1 aydır akşamdan geceye çok yemeye başladım demir hapına da başladım
1 kilo almıiım 46ydim 47 olmuşum tabi şuan tokum 47 geldim yarın sabah da tartılıyım bi
Uykumu düzenlemem lazım birde :KK43: 1 gibi yatıp 10 gibi kalksam yeter
En gec 12 de uyumaliyiz bence 9 gibi de uyansak tamamdr kalkinca guzel saglam bir kahvalti ara ogunde yogurt sut ceviz fındık yesek ogle yemegi ara ogunler aksam yemegi arada bir cikip egzersiz yuruyus bol bol da su tuketecegiz aslinda missssss

Canım ya evet bayağı vermişşin senin düğünün mü öncelikle hayırlı olsun ve mutluluklar
Sen benim reçetemi uygula
Akşamüstü başla meyve kuruyemiş börek çörek yemek tarifleri bak değişik görüp canın çektiği yap ye
Mantı yap makarna yap tost yap tatlı yap yap ye bunları 6 ayda alırsın bayağı bi
Tesekkur ederim canim benim
Evet benim dugunum
Heyecan strest derken boyle oldum malesef istahim yok agzima aldigimi çıkartıyorum malesef

En gec 12 de uyumaliyiz bence 9 gibi de uyansak tamamdr kalkinca guzel saglam bir kahvalti ara ogunde yogurt sut ceviz fındık yesek ogle yemegi ara ogunler aksam yemegi arada bir cikip egzersiz yuruyus bol bol da su tuketecegiz aslinda missssss
Ben suyu çok içerim bak onu söylemeyi unuttum belki almamda o da yardımcı olmuştur. Çok geç yatıyorum çook :KK43: yarın erken kalkmaya çalışıyım da uykum erken gelsin bakıyım

Sana yetişiciiiim bu gidişle :KK50:
Pizza hamburger profiterol herkes sever bunlarla başla akşam ye iştahın açılır sonra valla bak :dondurma: ben şimdi kalkıp bisküvime çikolata sürüp yiyeceğim bide ekmek arası salam :KK70:
Anammm hayatta yiyemem :)) sigarayı bırakmam lazım önce ya .bak yine dertlendim yakıyım bi tane :))

Tesekkur ederim canim benim
Evet benim dugunum
Heyecan strest derken boyle oldum malesef istahim yok agzima aldigimi çıkartıyorum malesef
Sevdiğin şeyleri yiyerek başla mesela ben ekler pastaya hayır diyemem sürekli yiyorum canım bir şey istemezse onu yiyorum

Ben suyu çok içerim bak onu söylemeyi unuttum belki almamda o da yardımcı olmuştur. Çok geç yatıyorum çook :KK43: yarın erken kalkmaya çalışıyım da uykum erken gelsin bakıyım
2 gun erken uyan 3. Gun istesende yatamiyosun ne kadar gec yatarsan yat dene bence :)

X