5 senelik huzurlu yuvam...

mahmuriye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2008
271
4
43
her arkadaşımız zevkini yansıtmış evine. öncelikle Allah ağız tadıyla huzurla oturmayı nasip etsin evimizde hepimize.

salonum

dsc00257ua0.jpg

dsc00610rv6.jpg

dsc00611xj5.jpg

dsc00261yd7.jpg

oturma odam:

dsc00269zw1.jpg

dsc00246lp1.jpg

antre

dsc00272up7.jpg

dsc00266me8.jpg

banyo:

dsc00693wm7.jpg

dsc00692fi0.jpg

Son düzenleme:
canım gördüğü kadarıyla ferah ve güzel bi evin var devamını bekliyorum ilk yorum benden olsun güle güle otur huzurlu vemutlu bi şekilde :))

Rabbim sağlık ve huzurla yaşamayı nasip etsin evinizde..Çok ferah, tertemiz bir ev..Maşallah :nazar:

mahmuriye çok güzel evin!!:nazar:
minik oğlunun odası, mutfağın ve salonun içimi açtı resmen!:asigim:
işte uyum, sadelik, şıklık budur. :nazar:
pırıl pırıl ayrıca..
mutlu mesut bir yaşam dilerim, bebişi benim için öp a.s.

bende bayıldım canım tertemiz,huzurlu sıcacık bir evin var....
mutluluklar dilerim...................

gercekten cok güzel evin var...
hele salona bayildim...
agiz tadin bozulmadan güle güle otur canim....

teşekkür ederim arkadaşlar.Allah hepinize evinizde yuvanızda tatlılık huzur versin a.s.

yatak odasında oğlum sepette uyuduğu için resmini çekemedim uyanır diye. onu da eklerim sonra. hepinize teşekkürler.beğendiğinize sevindim :1hug:

eviniz çok güzelmiş, yalnız mutfakta ki halıya içim gitti :)) beyaz valla tebrikler büyük cesaret bakımı çok çok zor olur yaaa eğer yanlış görmediysem halı değil mi o ? yoksa başka birşey mi :KK70: ben de açık renk halı almıştım 1 sene sonra dayanamayıp kaldırdım...
huzurla sağlıkla oturun inşallah...

huzur sağlık ve mutluluk içerisinde hep beraber bir ömür yaşamanız dileğiiyle şekercimmm...=))

çok teşekkürler arkadaşlar güzel yorumlarınız için :1hug:

eviniz çok güzelmiş, yalnız mutfakta ki halıya içim gitti :)) beyaz valla tebrikler büyük cesaret bakımı çok çok zor olur yaaa eğer yanlış görmediysem halı değil mi o ? yoksa başka birşey mi :KK70: ben de açık renk halı almıştım 1 sene sonra dayanamayıp kaldırdım...
huzurla sağlıkla oturun inşallah...

canım mutfak halım değişik bir halı. iki tane almış eşim evlenmeden önce.
makinede yıkanabiliyor. bişi dökülürse veya kirlendiğinde hemen makineye atıyorum ertesi güne kurumuş oluyor.bu arada ikincisini seriyorum tabi a.s.

çok güzel canım rabbim ağız tadıyla oturmanızı nasip etsin...

X