5. Sinema Günleri 2. Hafta "guvastanema"

2. anketimize hoşgeldiniz:)

• Ashes and Snow

OY: 3 42,9%
  • Vozvrashcheniye

OY: 2 28,6%
  • Being Julia

OY: 1 14,3%
  • Tzameti

OY: 1 14,3%

• Ankete Katılan
    7
Kendimi de çıkardım ben o listeden. :KK37::KK37: İlgisizlikten kasıt az yazmak. Keşke missa da daha çok yazsa mesela. :s Ama genelde prenses, p,a ve atlantis yazıyor. Bu 3 kişi etrafında dönüyor.

Son düzenleme:
bence bu konuyu fazla uzatmayalım arkadaşlar, kimseye bir katkısı yok.
yeni anketimiz gelmiş hayrını görelim..

onca yazdığım şeyi okumaman garibime gitti:)))
neyse canım kim nasıl iyi hissediyorsa onu yapsın... bu tavrını çocukça bi alınganlıktan ziyade bilinçli bir tercih olarak değerlendirdiğimden benim ya da bir başkasının diyeceği pek birşey olmadığını düşünüyorum...

Son düzenleme:
guvastanemaya haksızlık oldu
çok güzel paylaşımlar yapıyor , anketinide takip etti ve her yazılanada cvp vermeye çalıştı bana göre.

Bu kadar takılacak ne söyledim anlamıyorum. Ne demeye çalıştığını da anlamıyorum. Neyse artık. Kötü niyetle söylenmiş bir şey yok yazdıklarımda. Alınganlık falan ne alaka onu da çözemedim. sinema günlüğü dışında gelmemem lazım benim buralara. :S

Son düzenleme:
onca yazdığım şeyi okumaman garibime gitti:)))
neyse canım kim nasıl iyi hissediyorsa onu yapsın... bu tavrını çocukça bi alınganlıktan ziyade bilinçli bir tercih olarak değerlendirdiğimden benim ya da bir başkasının diyeceği pek birşey olmadığını düşünüyorum...

Guvastanema konun çok dağıldı ya:))) Burda amaç zaten sohbetten ziyade herkesin aynı filmi izleyip ister birkaç cümle ile isterse bir başkasının yazdığı üzerinden fikir beyan ederek yorumlamak. yani herkes izliyor ve görüşlerini yazıyor bence bir sorun yok olmamalı da. Prensesimin kattığı soru-cevap güzelliğine sen de katılıp bizim sorularımızı yanıtladığın için teşekkür ederiz. Amacımız aynı şeyi izleyip sanal bir ortamda dahi olsak ortak bir ruh yakalamak, yeni filmler, türler yönetmenler keşfetmek, sinema ufkumuzu genişletmek. Ben şahsen çok da keyif alıyorum uzun yorumlardan da, kısalarından da herkes de katılabildiği ölçüde bu organizasyona zaman ayırıyor.

Ayy inanamıyorum yahuu guvastenemaya lafım yok ki. Siz götürüyorsunuz topiği zaten. O gereken her şeyi yapıyor. Onda problem yok. :S Geri aldım yazdıklarımı. bu kadar yanlış anlaşılabilmesine pes diyorum.

Az ya da çok yazmaya bu kadar çok takılmamalıydın bence .Sonuçta herkes filmi izleyip yorumunu yaptı.Listede adı olduğu halde buraya girmeyen bu topiği takiplemeyen birisi olsaydı eğer ,o zaman sana hak verirdik .Neyse artık ...

arkadaşlar bu benim topiğim son sözü söylüyorum bittii:))) şaka bi yana, normal hayatımda da bu gibi hiçbir sonuca varmayacak -birbirimizi kırmaktan başka- tartışmaları iki saniyeden fazla uzatmam. isim beyan edilip de görülmemek hoş olmasa da özellikle sanal ortamdaki muhabbetlerden zerre alınmam. zaten dilimden de anlaşılmıştır.
süreç biraz uzadı ama bu durumdan herkes rahatsızdı zaten. dolayısıyla bir sonraki ankette daha derli toplu ilerleyeceğimiz açık. öperim herkesi gece gece.

kızlar en son yorum yıne benden gelcek ama benım ınternet kotalı o yuzden dısardan cd bulup
ızlıorum ya da adama rıca edıyorum cektırıorum
o yuzden kusuruma bakmayın lutfen Bılmeyen arkadaslar tabı hakkımda yanlıs dusunebılır ısım
olarak yazılmamıs ama halıyle bende uzerıme alındım ama sebebı acıklamak ıstedım umarım hak verırsınız
tesekkur ederım
belgesel olarak cok begendım muzıklerınıde begendımm
ınsanlar ve hayvanlar ıle olan sıradısı ılıskının gorselııge dokulup belgesel olarak ızlemek guzeldı
dıngınlık verdı muzıklerı tesekkurler guvestenemacım

Son düzenleyen: Moderatör:
X