50-59 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kızlar 5lerde kilo vermek nasıl kolay mı ?
Diyetisyene başladım boy 1.56 çıktı hedefim 52 şuan kendi tartimla kilom 63.40 .52 olmak gözümü korkuttu aslında

KK' nın Sevgili Üyeleri,

Kilonuz 50-59 aralığındaysa ve zayıflama yolunda "Birlikten Güç Doğar" ilkesine inanıyorsanız, sizleri buraya bekliyoruz..

Başlık altında diyete yönelik tecrübelerinizi, her gün neler yediğinizi, zayıflamak için yaptığınız sporları paylaşabilir ve deneyimlerinizi sizinle aynı kilo aralığında olan diğer üyelerimizle paylaşabilirsiniz.

Keyifli paylaşımlar ve sağlıklı kilo vermeler dileriz. a.s.

Merhaba 9 ay önce evlendım ve evlendıgım de kılom 44 du sımdı 60 kılo yu gordum bu pandemı falan derken ne varsa yedım.. Spor salonuna basladım suan ki kılom 56..

Slimpack içiyorum sadeve ve bol sıvı tuketıyorum

Merhabalar,

Ben de 59'dayim. 51e kadar inmistim, duzenli hareket ve az yemekle oluyor ama hareketi birakinca ve yediklerime kafa yormamaya baslayinca geri aldim.

Kisa boy da olunca maalesef 5 kilo bile cehreyi/goruntuyu cok degistiriyor. Nasil kalici vericez, omur boyu dikkat mi yoksa agirlik filan mi calismaya baslamak lazim?

Merhaba kızlar,
Doğum sonrası kilolarımdan kurtulmak istiyorum. Şuan 58.5 kiloyum. Hedefim ilk olarak doğum öncesi 53 kiloya sonrasında evlendiğim de olduğum 47 kiloya düşmek. Neler yapıyorsunuz? Ben hala emziriyorum ancak artık dünden beri dikkat etmeye başladım yediklerime daha az yiyorum.

X