50-59 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Merhabalar arkadaşlar 😊
Boy:1.68
Kilo :57.1
1.hedef:55

Geçmişte spor ve Karatay ile bu forum sayesinde 52 leri görmüş bir insanın uuzn süre de korudum kilomu, ama ikiz gebelikte çok kilo almamış olmama rağmen sonrasında emzirirken özellikle tatlı yeme isteğimi durduramadım. Ha yine de kilo almadım spor yaptığımdan ama yeme bozukluğun var bence mesela insan diyeti bir şey ile bozar Di mi bn o bozma eylemini tüm güne yayıyorum oturup yarım kutu helva yiyorum
Ve mutsuz olunca da yiyorum
Eski irademi tekrar kazanmak istiyorum
Haftada 2 reformer pilates yapıyorum
Fırsat bulursam bantta yürüyorum

Sabah:3 ceviz+peynir+zeytin+1 havuç+1 yumurta
Saat:11 40 da spora gideceğimden bir muz

Saat 13 : 50 dk reformer
Saat 15: zeytinyağlı karnabahar yemeği+ 1 kase yoğurt
Akşam 19: karnabahar+1 kaşık etli makarna+kase yoğurt
Gün içinde 3 Türk kahvesi 1 yeşil çay bir rezene içtim
Kahveyi azaltmalıyım

Masallah iyi gidiyosunuz. Ben de cok uzun bi surede 58den 53 lere inmiştim ama o kadar uzun sürdü ki çok sıkıldım bıraktım, simdi yine çıkmışım 55lere, hic diyet ve spor yapacak motivasyonum yok, insan 1-2 kiloyu bu kadar mı zor verir..

Masallah iyi gidiyosunuz. Ben de cok uzun bi surede 58den 53 lere inmiştim ama o kadar uzun sürdü ki çok sıkıldım bıraktım, simdi yine çıkmışım 55lere, hic diyet ve spor yapacak motivasyonum yok, insan 1-2 kiloyu bu kadar mı zor verir..

Görücez bakalım haftaya salı iyi mi gidiyorum😂
Geçen sene baharda galiba 55 küsürdüm ve yağ oranım çok iyiydi tekrar öyle olmak istiyorum ama irade o kdr zorluyor ki beni emin olun🙄
Gece ailem bendeydi ve patlamış mısırla simitler havada uçuştu
Ama önceden yaptığımı yapabilirim diyorum Kendime belki 1.5 yıl tatlı yemmeiştim hamile kalmadan önce
Bence başarabiliriz inanmak istiyorum çocuklarım yakında 4 yaşında olacak ve Bn tam 5 yıl önce. Bunu başarmıştım ondan sonra 58 e çık 56 ya in ye pişman ol spora git pişman ol önünde krepler mutellalar dönsün amannn yiyim de öğlen bir daha boz aman nasılsa bozdum de akşam bir daha otur dondurma ye
Bunu yaşamak istemiyorum artık
Bi insan hep sağlıklı beslenöeyebilir haftada bir çoğu kişi bir öğün bozar bnm sıkıntım onu yaymak
Umarim siz de tekrar azminize kavuşursunuz😊😉

Görücez bakalım haftaya salı iyi mi gidiyorum😂
Geçen sene baharda galiba 55 küsürdüm ve yağ oranım çok iyiydi tekrar öyle olmak istiyorum ama irade o kdr zorluyor ki beni emin olun🙄
Gece ailem bendeydi ve patlamış mısırla simitler havada uçuştu
Ama önceden yaptığımı yapabilirim diyorum Kendime belki 1.5 yıl tatlı yemmeiştim hamile kalmadan önce
Bence başarabiliriz inanmak istiyorum çocuklarım yakında 4 yaşında olacak ve Bn tam 5 yıl önce. Bunu başarmıştım ondan sonra 58 e çık 56 ya in ye pişman ol spora git pişman ol önünde krepler mutellalar dönsün amannn yiyim de öğlen bir daha boz aman nasılsa bozdum de akşam bir daha otur dondurma ye
Bunu yaşamak istemiyorum artık
Bi insan hep sağlıklı beslenöeyebilir haftada bir çoğu kişi bir öğün bozar bnm sıkıntım onu yaymak
Umarim siz de tekrar azminize kavuşursunuz😊😉
İnsallah ya benim eşim cok zayıf ona pilavlar börekler tatlılar yaptıkça kendime asla hakim olamıyorum irade benim en büyük sorunum zaten :) insallah basarili olursunuz yine yaparsiniz bence de

Saat 13: 1 kase nohut+yarım tabak etli bulgur pilavı+yoğurt
Saat 17 : 3 tane nohutlu içli köfte🙄+yoğurt
Annemin geldiği çok belli galiba fazla karbonhidrat oldu
Ama bu saatten sonra bir şey yemicem
Bugün kahveyi 2 içtim 1 yeşil çay 1 rezene şimdi de 1 rezene daha

Perşembe sabah 07:00 maydanoz havuç peynir yumurta ceviz
Öüle 15:00 toplantıdan ötürü geçe kaldım yarım kase karnabahar yemeği yarım tabak kıymalı ıspanak
Tekrar toplantı saat 17 de acayip Bi açlıkla Bi avuç fındık yedim
Saat 19:30 et biraz meze ve Bi kadeh şarap

Cuma sabah 10:akşam geç yediğimden sadece 1 muz ve birkaç ceviz badem 2 kuru kayısı
Öğle 12.30 bir küçük kase mercimekli bulgur pilavı salata

Pzt sabah 09.30 peynir zeytin sucuk(evde bir şey kalmamıştı kapıcı gelene kdr da doydum)
Öğle 12.30 2 lahmacun bol salata
Akşam 19. 00 salata yoğurt 1 kaşık kısır
Yrn tartılmayacağım çünkü reglim
Ama 7 gündür hiç şeker yemedim aferin bana

Pzt sabah 09.30 peynir zeytin sucuk(evde bir şey kalmamıştı kapıcı gelene kdr da doydum)
Öğle 12.30 2 lahmacun bol salata
Akşam 19. 00 salata yoğurt 1 kaşık kısır
Yrn tartılmayacağım çünkü reglim
Ama 7 gündür hiç şeker yemedim aferin bana
Lahmacunu yemeseydin iyiydi 😀

X