50 gunluk bebeğimle bosanma karari aldim.

İnanmıyorum ya adam ölümden dönmüş belki ama sen birikim derdinde misin ? Hiç mi sevmedin bu adamı koştura koştura hastaneye gitmiyorsun çok ilginç cidden...... orospu dediyse demiş senin sanki ağzından bal damlamis yani hayret bisey.
"O***pu dediyse demis " lafiniz beni benden aldi sizin cok basit bi kelime olmali.

Herkes eleştirmiş konu sahibini sevgisi yok diye. Adamın bu sorumsuz davranışları ilk değildir. O yüzden konu sahibi dolmuş. İçkili iken kaza yaptıysa, bunun sorumlusu tamamen kocasıdır. Yalnız yapılan küfürleri onaylamiyorum, hatta yapılan tartışma bile çok basit. Ceviz kabuğunu doldurmayacak bir mesele yüzünden tartışmışsiniz.

Konu sahibesi evlenirken adamın borçlarını ödemiş, hala da bir kısmı duruyor diye anladım ben. Adam üstüne içki içip arabayı pert ediyor, konu sahibesi yerinde olsam paraya da sorumsuzluğuna da kızardım. Konu sahibesi maddi olarak debeleniyor, adamın borcunu ödüyor ama adam içip içip kaza yapıyor ... Konu sahibesi dellenmekte haklı ben olsam ben de hastaneye falan gitmezdim zaten adamın ciddi bir şeyi de yokmuş.
++++

Hanımlar cumartesi günü doğumdan sonra ilk defa parka bebeği götürelim dedik. Bebek arabası arabanın bagajında poşette evdeydi. Eşime arabayi yukari getir oluyo mu olmuyo mu diye bi deneyelim ona göre oluyorsa çıkalım dedim.esim olur hallederim ben dedi.neyse çıktık.parkta esim puseti arabaya takmaya calisiyo takamiyo öyle bebek agladi biz bekliyoz o uğraşıyor neyse takamadi. Daha önceki haftada dışarı çıkalım dedik arabanın benzinini bitirmiş yolda kaldık babamı aradi benzin getirdi adam falan. Bu derece sorumsuz benzin nasıl biter yani. Neyse arabaya bindik arabada ağladım sinirimden ilk defa dışarı çıktık ben sana demiştim getir evde deneyelim diye geçen haftada böyle yaptın falan saydım baya. Eşimde bana oros. Dedi ağzından bu cikti bende senin annen kardeşin o. Dedim. Anneme kufur etti. Sonra bende saydım. En son damadı aradım beni annemlere götür dedim götürdü o da. Akşam haber geldi 10 tane bira içmiş kaza yapmış arabayı perte çıkarmış. Kendisi hastanede ama durumu iyiymiş ben hiçbir şekilde iletişim kurmuyorum.150 milyarlık arabaya 50 milyar veriyorlar şimdi. Benim düşüncem ücretsiz 8zin alıp arabayı satıp ev kiramizi ödemek eşimin maaşıyla geçinmek idi. Ama o da bitti. Ben eşimin bekarliktan kalan birsuru borcunu ödedim ama o bizi bebeğinizi düşünmeyip bir içkiye yuvası seçti üzgünüm sadece bebeğim için. 5 yılın birikimi de gitti. Siz ne dusunuyorsunuz
Sana bu kelimeyi kullanan insan bile demek istemiyorum arkana bile bakma sakim barisma

Niye anne babasınankufrettinizki kendine etseniz anlarım. Ne saçma çiftsiniz. Evet benzin bitebilir olmayacaknşey değil. Küçücük olay ne hale gelmis. Adamin üstüne gitmişiniz baya. Şimdi de yuvam yikılacak demiyorsunuz da para derdindesiniz. Ayıp..bosanın da kurtulsun adam. Adam kaza yapmış bi göreyim demeyip arabaya kaç verirler ona bakmanız da ayrı garip. Kavga ayrı kaza ayrı. İnsan bi gider yanına

Hanımlar cumartesi günü doğumdan sonra ilk defa parka bebeği götürelim dedik. Bebek arabası arabanın bagajında poşette evdeydi. Eşime arabayi yukari getir oluyo mu olmuyo mu diye bi deneyelim ona göre oluyorsa çıkalım dedim.esim olur hallederim ben dedi.neyse çıktık.parkta esim puseti arabaya takmaya calisiyo takamiyo öyle bebek agladi biz bekliyoz o uğraşıyor neyse takamadi. Daha önceki haftada dışarı çıkalım dedik arabanın benzinini bitirmiş yolda kaldık babamı aradi benzin getirdi adam falan. Bu derece sorumsuz benzin nasıl biter yani. Neyse arabaya bindik arabada ağladım sinirimden ilk defa dışarı çıktık ben sana demiştim getir evde deneyelim diye geçen haftada böyle yaptın falan saydım baya. Eşimde bana oros. Dedi ağzından bu cikti bende senin annen kardeşin o. Dedim. Anneme kufur etti. Sonra bende saydım. En son damadı aradım beni annemlere götür dedim götürdü o da. Akşam haber geldi 10 tane bira içmiş kaza yapmış arabayı perte çıkarmış. Kendisi hastanede ama durumu iyiymiş ben hiçbir şekilde iletişim kurmuyorum.150 milyarlık arabaya 50 milyar veriyorlar şimdi. Benim düşüncem ücretsiz 8zin alıp arabayı satıp ev kiramizi ödemek eşimin maaşıyla geçinmek idi. Ama o da bitti. Ben eşimin bekarliktan kalan birsuru borcunu ödedim ama o bizi bebeğinizi düşünmeyip bir içkiye yuvası seçti üzgünüm sadece bebeğim için. 5 yılın birikimi de gitti. Siz ne dusunuyorsunuz
10 tane bıra ocıp araba durmek ney .Evınde zıkkımlann.Karısına ınsan o kufru edermı .Sızde ondan asagı kalmamışımız.2 ucu moklu degmek .Ben o küçük sabiye uzuldum .

Arkadaşların yazdığına göre sorumsuz bir koca, eşi kaza geçirince araba derdine düşen siz, size o. Diyen koca ve senin annen ablan o. Diyen siz.
Bu hikayede yanan bebek olmuş.
Ortada çok kötü bir evlilik var çünkü.
Bu noktadan sonra kurtarılacak neyi var bilmiyorum ama kabak tadı verdiği kesin.
İkinizde de çok hatalar var.

Arkadaşların yazdığına göre sorumsuz bir koca, eşi kaza geçirince araba derdine düşen siz, size o. Diyen koca ve senin annen ablan o. Diyen siz.
Bu hikayede yanan bebek olmuş.
Ortada çok kötü bir evlilik var çünkü.
Bu noktadan sonra kurtarılacak neyi var bilmiyorum ama kabak tadı verdiği kesin.
İkinizde de çok hatalar var.

Birde bebek tüp bebek. Yani insanlar bu anne baba olma isini böyle etraflica düsünse biraz keske

saygı bitmiş sorumsuzluk kendini mutlu edicem yada ona göre kafasını boşaltıcam derken yine aile birliğine zarar veren bi adamla hayatını kendini ve bebeğini harcama ayaklarının üstüne basan biriysen ilerde çocuğunun bu travmaları yaşamamak adına bitirmeniz en doğrusu

Doğum sonrası eşinizden gerekli özen ve ilgiyi görememissiniz gibi anladim ..
Hayatı yaşayan sizsiniz en doğru kararı verecek olan da öyle hayırlısı olsun .

Ne var yani senin eşin de benimki gibi biraz alık belli ki ama yuh diyorum ya biraz borç ödediniz diye adamın cenazesinde bile gitmeyeceksiniz bu ne kin....
Kimin ne yaşadığını bilemezsiniz , bu kadar net yargılamayın.
Alik ( sizin tabirinizle ) diye o... demesini normal mi buluyorsunuz ?

saygı bitmiş sorumsuzluk kendini mutlu edicem yada ona göre kafasını boşaltıcam derken yine aile birliğine zarar veren bi adamla hayatını kendini ve bebeğini harcama ayaklarının üstüne basan biriysen ilerde çocuğunun bu travmaları yaşamamak adına bitirmeniz en doğrusu
Evt memurum mesleğim war sukur. Bende cocygum için ayrılacağım çünkü beni geçtim onu dusynse boyle yapmaz

Ben seni acaba biriyle mı karıştırdım kullanıcı adin tanıdık geldi de. Tüp bebek ile bir kalbi duran bebeğin olmuş muydu. İki yıl önce benim açtığım topikte vardın çok tanıdık geldi ismin. Eşin rahat bir insan orası yapıyla alakalı da tartışma çok kötü olmuş. Bebeğin için üzüldüm . Allah yardımcın olsun

Konu sahibesi evlenirken adamın borçlarını ödemiş, hala da bir kısmı duruyor diye anladım ben. Adam üstüne içki içip arabayı pert ediyor, konu sahibesi yerinde olsam paraya da sorumsuzluğuna da kızardım. Konu sahibesi maddi olarak debeleniyor, adamın borcunu ödüyor ama adam içip içip kaza yapıyor ... Konu sahibesi dellenmekte haklı ben olsam ben de hastaneye falan gitmezdim zaten adamın ciddi bir şeyi de yokmuş.
Aynen öyle belki 15 20 de borcunu odemisimdir. Kızdığım arabayi satıp ücretsiz izne çıkmaktı. Ama o hiç düşünmedi hep kendini dusundu

X