5GÜN. (blastokist) aşamasında transfer yapılan arkadaşlar sonuçlarınızı yazarmısınız

benim sürekli karnım ağrıyo ara ara batmalar oluyo dün sabah iğne gibi batmalarla uyandım inşallah iyiye işarettir

Arkadaşlar eşimi kandırdımkaydirigubbakcemile2 .
gece körü kanda baktırdım nihayet .
Sonuc 7 günü 57.04 cıktı .Hamilemiyim acaba ????
Ne olur cevap verin catlıyacam eyvahedigeldismile

Arkadaşlar eşimi kandırdımkaydirigubbakcemile2 .
gece körü kanda baktırdım nihayet .
Sonuc 7 günü 57.04 cıktı .Hamilemiyim acaba ????
Ne olur cevap verin catlıyacam eyvahedigeldismile

Tebrikler canim hamilesin ... a.s.

Bu deger 7. güne göre gayet iyi ..

Insallah saglikli bir 9 ay gecirir , evladini saglikla kucagina alirsin .. :1hug:

güzel candan dilekleriniz için cok tşk ederim arkadaşlaropuyorumnanaktan
Darısı hemencik sizlerin başına
Doktorumda cok iyi dedi.
ikinci kan testine kadar şimdilik sevinmiyorum ama .
işallah katlanır da derin bir ohh cekerim.
.Bu arada hala bir belirtim yok

arkadaşlar neye göre belirleniyor blastosist transfer edilmesi eğer gebelik şansı daha yüksekse neden herkese o şekilde yapılmıyor doktorlarınız mı o şekilde istiyor yoksa sizin talebiniz miydi ben şimdi 3.gün transferiyle 5. günümmdeyim ama çok merak ettim neden 5. günü yapılmadı acaba diye çünkü grade1 diye tabir edilen 3 yumurtam vardı benım 3. gün transfer olmam şansımı azaltı yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
arkadaşım 5. gün transferine doktorun karar veriyor yumurtanın gelişimine göre 5. güne kadar dayanacağına inanırsa bekletir biz sadece muayeneye gittik tüp bebeğe karar verdiğimiz için doktorum yaşınız genç blastokist yaparız dedi bende burada bunları okudukça umutlanıyorum sebepsiz bizimki de ağustosta başlıyorum tedaviye 2 negatif aşılamam var daha hiç hamile kalamadım bi de doktor mikro yapıcaz dedi riske girmek istemiyormuş bakalım heyecanla ağustosu bekliyorum bende ama sen 3. gün transfer yapıldı diye endişe etme tutunacak bebek 3. günde de transfer edilse 5. günde de transfer edilse tutuyor zaten

arkadaşlar benmde blastokist embriyo 2 tane transfer edildi..2 gün sonra kan testimm varr hepimiz allahın izni ile kucagımıza kuzularımızı alıcaz..bol bol dua edinn hepimiz için:KK16:

Benimde 3 tane
5.gün emriyo transferim oldu
sonuç bekliyorum
Bugün 5.günüm

Allah yardımcimiz olsun

X