6 günlük Şok Diyet

Merhaba günlük,
Bugün toplamda 6 tane haşlanmış yumurta yemiş oldum. :KK57: Ayrıca eşime yemek yaparken tadına kıvamına bakmak için minnacık havuç, biraz makarna ve çok az et attım ağzıma, bozulmamıştır inşaallah diyetim. :KK70:

aynen bende öyle düşünüyorum ilk etapta vucudu zorlu diyetlere alistimrmak gerek şayet benim vucudum oyle ilk başta zor a alisacakki ardindan sadece saglikli şeyler yiyerek ve kontrollu bir sekilde ozamanda devam ederiz kiloyu vermeye insallah bende 13 gün sonra başka bir liste ile devam edecegim tabi o bukadr zor olmayacak volta kolay olmayacak kendimi tanidim yeni yeni ilk basta bukadr çok kiloluyken sadece porsiyon kucultmek ne bileyim başka seyleri azaltmak yada kesmek beni daha cok yemeğe itti o yuzden suan ısveç diyeti çok iyi gidiyor heleki bu sabah bu sonucu aldiktan sonra ama dun çok zorlu gecti kendimi çok frenledim hep bebegimi dusundum hamile kalacagim günü düşündüm hersey bebegim için...
Allah en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşaallah. Bu hayatta herkesin imtihanı başka, Allah huzur, afiyet versin evlerimize.

Kolaygelsin. Sonucu bende merak ettim ☺️

Merhaba günlük, bugün 600 gram vermiş olarak uyandım. Bence az ama normal çünkü dün çok toktum, yumurtalar beni çok tok tuttu, hiç zorluk yaşamadım. Bugün havuçla devam edeceğim. Hatta şimdiden 3 havuç yedim bile. 🐰🐰🐰

Kolaygelsin. Sonucu bende merak ettim ☺
Merhaba sonuç ne acaba bende yapmak için detox arıyorum

Teşekkür ederim kızlar merhaba. Ben biraz değiştirdim sırasını. Ilk gun elma yemek beni cok ac birakti, o yuzden 2. Gun havuc yerine yumurta yedim. Bugun 3. Gun havuca geri döndüm. Ilk gun 1.200 kg vermistim, 2. Gun 600 gram vermisim. Bakalim bugun hic kacamak yapmazsam yarin tartiyi ben de cok merak ediyorum.

Teşekkür ederim kızlar merhaba. Ben biraz değiştirdim sırasını. Ilk gun elma yemek beni cok ac birakti, o yuzden 2. Gun havuc yerine yumurta yedim. Bugun 3. Gun havuca geri döndüm. Ilk gun 1.200 kg vermistim, 2. Gun 600 gram vermisim. Bakalim bugun hic kacamak yapmazsam yarin tartiyi ben de cok merak ediyorum.
Baya bi farkedeceğini düşünüyorum. Ama bence bu yılda 1 yapılmalı. Hiç sağlıklı değil. Sonra da zayıflama gruplarıyla devam edin bence. Ben çok faydasını gördüm

Merhaba günlük, bugün rejimime tam dikkat edemedim. Öğlen bir arkadaşım çağırdı ve ona da böyle bir diyet yaptığımı anlatmak istemedim. Mecbur 1 fincan sade Türk kahvesi ve 1 dilim revani yedim. Sonra eve gelince tekrar havuca devam ettim. Bugün toplamda 7-8 havuç yedim sanırım tam sayısını bilmiyorum. Bakalım yarın sonuç ne olacak göreceğiz.

Baya bi farkedeceğini düşünüyorum. Ama bence bu yılda 1 yapılmalı. Hiç sağlıklı değil. Sonra da zayıflama gruplarıyla devam edin bence. Ben çok faydasını gördüm
Evet kesinlikle katılıyorum bence de hiç sağlıklı değil. Bunu sağ selamet bitireyim de bir, gruplarla zayıflamak en mantıklısı.

Merhaba günlük, bugün rejimime tam dikkat edemedim. Öğlen bir arkadaşım çağırdı ve ona da böyle bir diyet yaptığımı anlatmak istemedim. Mecbur 1 fincan sade Türk kahvesi ve 1 dilim revani yedim. Sonra eve gelince tekrar havuca devam ettim. Bugün toplamda 7-8 havuç yedim sanırım tam sayısını bilmiyorum. Bakalım yarın sonuç ne olacak göreceğiz.
Keşke revaniyi yemeseydin. Kahve diyeti bozmazdı sanırım

Merhaba günlük, şimdi tartıldım koştum geldim buraya yazmaya. 600 gr eksik çıktım. Dünkü revaniye rağmen gayet iyi gidiyorum. Bugün yoğurt günüm umarım diyetin dışına çıkmam.

Merhaba günlük, şimdi tartıldım koştum geldim buraya yazmaya. 600 gr eksik çıktım. Dünkü revaniye rağmen gayet iyi gidiyorum. Bugün yoğurt günüm umarım diyetin dışına çıkmam.
6 günün sonucunu merakla bekliyorum. yarın patates diğer gün tavuk. ilk günler kadar zorlamaz bunlar zaten sizi. doyurucu olurlar. bugünde dişinizi sıkın :KK200:

6 günün sonucunu merakla bekliyorum. yarın patates diğer gün tavuk. ilk günler kadar zorlamaz bunlar zaten sizi. doyurucu olurlar. bugünde dişinizi sıkın :KK200:
Bugün de güzel gitti ama yarın kahvaltiya misafirlige gidecegim, isler yine karisti. 1 gun ara verip devam etsem cok mantiksiz olacak sanirim, ne yapsam bilemedim. 4 gunde birakmam gerekiyor galiba... Birkac ay sonra tekrar bastan deneyebilirim belki çünkü gunler ilerledikce zorluk kalmiyor alisiyor insan.

Merhaba günlük,
4. Gun yogurt gunu toplamda sadece 4 kase yogurt yedim. Bence az, yani diyet yapmadan önce ohooo akşama kadar 3 kg yogurt yerim diye dusunen ben, canim hicbir sey istemiyor. Midem mi kuculdu? Bence cok sagliksiz bir diyet bu gercekten... 5. Gun patates gunu ama ben yapamayacagim cunku ani bir davetle kahvaltiya misafirlige gidecegim. O yuzden en son sabah tartilip bu diyeti burada birakiyorum. Bu macera buraya kadarmis. Daha devamini getirebilirdim aslinda dayanmanin zor olacagini sanmiyorum ama muhtemelen yine cok fazla yiyemezdim, tas catlasin 6 patates. En son gun en guzeli olacaktı, tavuk. Ben cevirme tavuklari cok severim, genelde oyle bir tavuk yedigimin ertesi gununde bayagi kilo verdiğimi gorurum. Sanirim devam etmis olsaydim toplamda en az 5 kg verirdim diye dusunuyorum. Yani "6 gunde 7 kilo" degil "6 günde garanti 5 kilo diyeti" olmali bu diyetin adı. Genel olarak diyetten memnun kaldim, halsiz kalmadim ya da ilk gun haric ac filan da hissetmedim ama bu son gun bazen ellerimin titredigi oldu ve bence sebebi cok az yemis olmam. Deneyecekler varsa bunlari goze alsinlar. Simdilik bu kadar sabaha gorusuruuuuz...

Merhaba,
Bu sabah 400 gram eksik olarak gördüm. Uyandigimda ellerimin titremesi cok artmisti ve midemin cok hassas oldugunu farkettim. Su ictigimde bile midem bulandi. Hemen agzima ekmek atıp bastirmaya calistim. O ekmegi cignemek bile cok zor geldi, midem cok kotu oldu. Gunun ilerleyen saatlerinde kahvalti ederken kalbim ara ara cok fena carpinti yapti. Halbuki dun aksam bu diyetin gayet iyi gittigi gorusundeydim, kolay gidiyordu, ama sabah kalkinca her sey altust olmustu. Yani kisacasi bugun iyi ki birakmisim diyeti diyebilirim. Denemek isteyenlere cok iyi dusunun demek istiyorum. Tecrube etmis birisi olarak goruslerimi yazmis oldum. Baska bir diyet programinda gorusuruz belki ama su an toparlayana kadar diyet lafini agzima almayacagim galiba ve verdigim bu 3 kg ya yakin kiloyu da hemen geri alacagim gibi duruyor. Aksam yemegini yedik, hala daha ara ara kalp carpintim oluyor, resmen dengen alt ust oldu. Hayirlisi...

Son düzenleme:
X