6 Yıl Sonra Çörekotu Mucizesi İle Gebelik Müjdesi / Belirtiler

Olabilir canım insallah kısmet bu aya Çok çok istiyorum
Aynen valla canım evlat peygamber ağlatan imtihan Rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah cümle isteyene içilerinde de bize inşallah hiç ümitsiz olma Rabbim ol der oluverir Allahtan iste ve ümidini hiç kesme canım ❤

Karperisi Merhaba canim Maydanoza dikkat cünkü düşüğe ve tutunamamaya sebep oluyor diye biliyorum uyarmak istedim

Mrb bende ovü testi yapıyorum ama hep tek cızgı neden boyle napcam ben

Güle güle büyütün bebeğinizi hayırlı evlat olsun inşallah duygularıma tercüman oldunuz ne güzel yazmişsıniz sizin kadar uzun sure olmasada evlat hasreti çekiyorum Allah olmayan herkeze nasip etsin banada doktor ne acele ediyorsun demişti insanın umudunu nasılda kırıyorlar

Asilamayla mı ikiz oldu

Merhaba, caksir suyunu eşim icin arastiriorum ben de bir markadan aliyorsaniz o markayi ozelden yazabilir misiniz ya da aktardan ne olarak aliniyor. Biz caksir koku almistik fakat cok buyuk o kokler yarilmiyor da ne sekilde kullaniliyor ve neyi tavsiye ederseniz ögrenmek isterim.

Selâm arkadaşlar bu kürde 7. Günüm. Allah'ım güzel olumlu sonuçlar nasip etsin inşallah

Bende bu ay baslayim İnşallah benimde olurda , yinede şuna yumurtalama da. Sonra çok karın ağrısı çekiyorum nedendir bilmiyoruz insalah gebeyimdir

Konu eski ama ben bugün denk gelip okudum.Çok güzel yazmışsınız.Rabbim isteyince herşey olur.O ol dedikten sonra olmayacak şey varmıdır ki?

Canim kuru yaptin mi nasil bi sonuc aldim hamilelik olu mu

Eşin varikosel ameliyatı oldu mu peki canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…