6 yıllık evliliğim bitiyor.

ACR programın adı mı? Hem eşimi hem de ailesini engelledim telefon ve sosyal medyadan. Uzaklaştırma kararı daha çıkmadı; bugün daha yeni nafaka ve velayet haberini aldım. Teşekkür ederim desteğiniz için. Ne hayallerle evlendim. Tek isteğim kalabalık huzurlu bir yuvaydı, çoluk çocuk hep beraber... Evliliğime veda etmiyorum sadece, hayallerimin bir kısmına da veda ediyorum. Kız çocuğumla bir daha kime güvenip evlenebilirim ki. Oysaki kızımın bir kardeşi olsun çok isterdim. Artık mesleğime odaklanacağım. Kızıma iyi bir gelecek hazırlamaya çalışacağım.
ACR arama kaydeden bir program. CallX diye bir program da aramalari kaydediyor.

Eşya konusun da hala bişey konuşamadık o yüzden.Evlenirken ciddi anlamda masraf yaptık eşya konusun da.Herşeyimi aldı bide eşyalarım kalmasın onda.
O konulari avukat hallediyor. Hakimden karar cikartip cilingir esliginde bir polis ile kapiyi actirip polisin tuttugu tutanakla kendi aldigin esyalari alabiyorsun. Sahsi esyalarin, ceyizin... avukatin sana bilgi verir.

Neden esinizle haberleseceksiniz ki? Avukatiniz haberlesir bu donemde. Siz muhayap olmayin. Avukatiniz gerekeni yapar.
Kızın altınlarını alıp yanlış hatırlamıyorsam durduk yere sen bileziklerini bozdurdun vs diye kayıt olsun diye mesaj yazan birine aynı şekilde karşılık verilmesi gerekir, yoksa adam kanıt diye sunar. Bu amaçla dedim avukatınıza sorun ama böyle bir şey de yazın diye

Şimdi siz de benim gibi kendinizi yalnız hissedip sevgi hissedeyim, kalabalık ailem olsun, sevileyim sayılayım diye düşündünüz galiba. Buradaki hata bu sevgi açlığı ve yanlızlık duygusunu bu köpeklerin kokusunu alıp empati yeteneği yüksek, düşünceli, ailesi çok baskın olmayan, fiziksel olarak çekici gördükleri insanları av olarak görüp sizi kandırıyorlar. Siz kendinizi bu narsistler, konuşma taktikleri, sosyopatlar konusunda mutlaka eğitin. Bunlar size çok fayda sağlayacak. Daha sağlıklı ve farkında bir siz olacaksınız. İnanın bana karşınıza düzgün bir insan da çıkacak be bu günler geride kalacak.
Bende o kadar çok isterdim ki özellikle bi evladım olsun,kalabalıklaşalım güzel bi aile olalım...geçen sene bugünler heycandan uyuyamıyordum eşyalarım yerleşicek yuva kuruyorum diye şimdi de stresten üzüntüden uyuyamıyorum nolacak sonumuz diye.Hayat çok garip...

Bende narsist bir eş kılıklı şeytandan ayrıldım...ben narsist olduğunu bilmiyordum ama sonradan okuduğum yazılardan farkettim... Birde Allah tarafından tamda uzmanların önerdiği şekilde ayrilmisim tanıyı bilmeme rağmen şükürler olsun...okuduğum bir yazıda hiç haber vermeden gidin bosanin sonra iletişim kurmayın diyordu ben aynen bunları yaptım ..sebebi ise bosanicam deseydim beni eve kilitler hakaretler eder canıma dahi kastederdi ...beni evden kovduğu bir vakit git annene değerimi anla dediği zaman ailemin arkamda olmadığını biliyor şerefsiz ondan öyle diyor...bende tamam dedim al bileti gideyim ..gidiş o gidiş...bu süreçte bir kere bana daha çok eziyet etmek vede elimdeki delilleri almak için bana bir kere ulaştı sen nasıl istersen öyle olacak dedi ...bende bir anda heyecanlandım ilk defa böyle bir şey duymuştum adamdan acaba dedim değişti mi ( çok safim) sonra dedimki sen yap ben belki kabul ederim oda ardından bu numaraya devam edemedi hakaret edip sovmeye başladı vazgeçtim dedi ..derken yüzüne kapattım bir dahada asla yüzyüze veya ses ile iletişim kurmadım...hakaret mesajlarına pis beddualarina cevap vermedim..arada sırada kısa cevaplar verdim tehdit ettim artık hakaret etmesin diye o zaman bir kaç gün yola geliyordu sebebi memuriyeti yanmasın diye ...ve bana yaptığı herşeyi red ediyor ..hamileyken karnıma tekme atışını ..boğazımı sikmasini ( sabaha kadar nefes zor almıştım olucem sandim) ..vede bebeğimi emzirirken hayvan gibi sırtıma tekme atışını bu sadece basit örnekler ki belim koptu sandım öyle kuvvetli vuruyor..bunları red ediyor ..kendisine bedduua ediyor ..benim iftirra ettiğimi söylüyor cehennemde yanacagimi söylüyor bu arada kendisinede beddua ediyor bir sürü çok pislik birisi ..offf nasıl sabretmisim bu adama ne sağlam psikolojim varmış ..ama şu anda en ufak şeye sabredemiyorum...eski sessiz yufka yürekli ben yokum ..şu an ki eşim Allah'tan çok uysan iyi biri çünkü gerçekten sabır gücüm bitmiş durumda
Siz de çocuk var, ama ben çocuk nedeniyle iletişimi tam kesemedim ta ki boşanma davası açana kadar. Benin eşim daha daha sinsi ki demek ki ayrıyken gönlümü yapmaya çalıştı, fakat lafla hep, lafla peynir gemisi yürümez. Bir kere gelip görmedi çocuğunu. Bir kere ihtiyacın vardır diye para yollamadı. Hâlâ engelleyene kadar kalpler, güller yolluyordu, ama ben engelleyince o da engelledi. Şimdi hukuki kararlardan sonra tekrar hortladı, başka başka no'lardan arıyor.

Kızın altınlarını alıp yanlış hatırlamıyorsam durduk yere sen bileziklerini bozdurdun vs diye kayıt olsun diye mesaj yazan birine aynı şekilde karşılık verilmesi gerekir, yoksa adam kanıt diye sunar. Bu amaçla dedim avukatınıza sorun ama böyle bir şey de yazın diye
Yazdım o şekilde zaten.Baya uzun yazdım hemde.Çöp atmaya bile tek gitmiyorken altın bozdurmaya mı tek gitmişim diye.Zaten buna hiçbir hakim inanmaz sanmıyorum

Bende o kadar çok isterdim ki özellikle bi evladım olsun,kalabalıklaşalım güzel bi aile olalım...geçen sene bugünler heycandan uyuyamıyordum eşyalarım yerleşicek yuva kuruyorum diye şimdi de stresten üzüntüden uyuyamıyorum nolacak sonumuz diye.Hayat çok garip...
Bunları yaşamış olduğum için bunu yazabiliyorum, inanın sıkıntılı günler geride kalacak sadece beni bu adama götüren neydi? Nasıl kendimi bu insanlardan korurum? Diye sorup bunun cevabını bulmanız gerekiyor. Her şey yoluna girer merak etmeyin. Unutur gidersiniz sadece geçirdiğiniz, harcadığınız zamana üzülün

O konulari avukat hallediyor. Hakimden karar cikartip cilingir esliginde bir polis ile kapiyi actirip polisin tuttugu tutanakla kendi aldigin esyalari alabiyorsun. Sahsi esyalarin, ceyizin... avukatin sana bilgi verir.
Bugün avukat geç geldiği için çok fazla enine boyuna konuşamadık zaten.Yarın daha detaylı bilgi alırım

Bunları yaşamış olduğum için bunu yazabiliyorum, inanın sıkıntılı günler geride kalacak sadece beni bu adama götüren neydi? Nasıl kendimi bu insanlardan korurum? Diye sorup bunun cevabını bulmanız gerekiyor. Her şey yoluna girer merak etmeyin. Unutur gidersiniz sadece geçirdiğiniz, harcadığınız zamana üzülün
Ona zaten çok üzülüyorum.Diyorum bi ilaç olsa beni 1 sene uyutsa.Uyansam bi baksam herşey geçmiş bitmiş.

Onu her yerden engelleyince ve de numarayi degistirince nereden yazacak ki?

Her konuda desem. Ailemin yanına gitmeme, evdeki eşyaları istediğim gibi yerleştirmeme, mesleğimi yapmama, marketten çikolata gibi keyfi atıştırmalıklar almama, giyim kuşamıma, komşularla ilişkilerime...
Iste calistirmamak da kusur diye biliyorum. Ekonomik siddet de var saniyorum sizde sadece psikolojik ve fiziksel degil.

Bende narsist bir eş kılıklı şeytandan ayrıldım...ben narsist olduğunu bilmiyordum ama sonradan okuduğum yazılardan farkettim... Birde Allah tarafından tamda uzmanların önerdiği şekilde ayrilmisim tanıyı bilmeme rağmen şükürler olsun...okuduğum bir yazıda hiç haber vermeden gidin bosanin sonra iletişim kurmayın diyordu ben aynen bunları yaptım ..sebebi ise bosanicam deseydim beni eve kilitler hakaretler eder canıma dahi kastederdi ...beni evden kovduğu bir vakit git annene değerimi anla dediği zaman ailemin arkamda olmadığını biliyor şerefsiz ondan öyle diyor...bende tamam dedim al bileti gideyim ..gidiş o gidiş...bu süreçte bir kere bana daha çok eziyet etmek vede elimdeki delilleri almak için bana bir kere ulaştı sen nasıl istersen öyle olacak dedi ...bende bir anda heyecanlandım ilk defa böyle bir şey duymuştum adamdan acaba dedim değişti mi ( çok safim) sonra dedimki sen yap ben belki kabul ederim oda ardından bu numaraya devam edemedi hakaret edip sovmeye başladı vazgeçtim dedi ..derken yüzüne kapattım bir dahada asla yüzyüze veya ses ile iletişim kurmadım...hakaret mesajlarına pis beddualarina cevap vermedim..arada sırada kısa cevaplar verdim tehdit ettim artık hakaret etmesin diye o zaman bir kaç gün yola geliyordu sebebi memuriyeti yanmasın diye ...ve bana yaptığı herşeyi red ediyor ..hamileyken karnıma tekme atışını ..boğazımı sikmasini ( sabaha kadar nefes zor almıştım olucem sandim) ..vede bebeğimi emzirirken hayvan gibi sırtıma tekme atışını bu sadece basit örnekler ki belim koptu sandım öyle kuvvetli vuruyor..bunları red ediyor ..kendisine bedduua ediyor ..benim iftirra ettiğimi söylüyor cehennemde yanacagimi söylüyor bu arada kendisinede beddua ediyor bir sürü çok pislik birisi ..offf nasıl sabretmisim bu adama ne sağlam psikolojim varmış ..ama şu anda en ufak şeye sabredemiyorum...eski sessiz yufka yürekli ben yokum ..şu an ki eşim Allah'tan çok uysan iyi biri çünkü gerçekten sabır gücüm bitmiş durumda
Of be yavrum ne çekmişsin. Bundan sonra çok güzel yaşarsın umarım.

Normal SMS gönderip mail yazabilir. Maili spama düşebilir ama bu karşı tarafın sorunu
Mail bana ulasmadi dersiniz olur biter. Numara degistirince sms atamaz ki numarayi bilmiyorsa. Hem mesaji da engelleme yapabiliyorsunuz. Bana avukatim her yerden engelle, kesinlikle gorusme dedi. Ilk defa burada okudum mesaja cevap yazinca evet anlamina geldigini. Sahit lerle ispatlamasi lazim ya da yazili kanitla. Cevapsiz bir mesaj evet anlamina nasil gelir onu anlamadim. Muhatap olmak istemedim denir olur biter diye dusunuyorum. Artik dava sureci baskamis. Muhatap olunmaz ki karsi tarafla. Avukatlar yoluyla iletisim kurulur. Ne istiyorsa avukatin ile muhatap olur, avukatin da sana bildirir. Cevapsiz mesajin evet anlamina gelnesini ilk defa duydum. Her yazilana cevap mi vermek zorundayiz? Yok sanmiyorum ya.

X