7 eylül (sırt / bel) ve 10 eylül ( karın ) de smart lipo yaptırdım arkadaşlar

ÇOk Çok güzel darısı bizlerin başına bende popo estetiği olmak istiyorum yani belimden ve bacağımdan alınan yağların popoma enjekte edilmesini istiyorum çoşkun bey işin ustasıymış okuduğum kadarıyla paramı topladığım anda yaptıracağım senin adına cok sevındım canım

benim hic ince belim yok erkek gibi. bu doktor inceltebilirmi
Bahsi geçen Dr u tanımıyorum ama beli olmayan bir arkadaşımın liposuction ile ince ve zarif bir bele kavuştuğuna şahit oldum.hatta belinen alınan yağları kalçasına enjekte ettirdi ve dümdüz poposu yuvarlak oldu.dümdüz kütük gibi kızın kum saatine dönüştüğünü gözümle gördüm.onunki normal lipo idi, smartta da yapılır diye düşünüyorum.

canım sırtın genişmiydi peki omuzların falan bnde sırtımın incelemesini istiyorum

Ben de yaptırdım ama normal lipo yedinci gün ve şuan hiç incelme yok sanki faydası olmayacak gibi. Doktor iki ay geçmeli dedi bakalım bekliyorum heyecanla.

Bende merak ettim nasıl sınız istediğiniz hatlara sahipmiziniz bende bölgesel yağları fazla olan biri olarak merak içindeyim cevaplarınızı bekliyoruz

Didem hanım inceldinizmi?
Meraba canım evet incelme üçüncü ay başladı çookk şükürr Hale'n de devam ediyor ama kolda maalesef sarkma oldu onun için de masaj yapıyorlar altıncı seans toparlama Yen'i başladı kollarımda genel olarak iyi durumdayım yani görenler çok zayıfladın diyorlar tabi yağ aldırdım diyemiyorum :)

Çok sevindim kolların da toparlar bence . Darısı başıma diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…