7 günde 6kilo verdiren detoks

melic38

boş hayyaller
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2013
492
103
Arkadaşlar öncelikle bu detoksun hikayesini anlatayım sizlere

-Kayseride çok yakın bir arkadaşım sürekli kilo veremediğinden, Ankarada bulduğu Prof. doktora gitti doktor piskolojik olarak beyine yerleştiğini buyuzden veremediğini söylemiş öcelikle hem piskolojisi rahtlasın diye hemde 7 günde miğdesine zarar vermeden kilo problemini halletmesi için detoks yapmasını söylemiş detoksta 7gün devam edip daha sonra yeme isteğinin azaldığını hızlı ödem attıığı yazıyor bende bugun başladım sizelerlede paylaşmak istedim arkadaşım 7 kilo verdi ama kesinlikle uylması gerekiyor ancak bu şekilde doğru sonucu alabiliyorsunuz .

SABAH: 1 adet elma yada yanında herhangi bir meyve (muz) dışında ...muz kabız yapıyor çünki

HER 2 SATTE 1 ŞİŞE GAZINI KAÇMIŞ SODA

ÖĞLE:
1 adet elma yadayanında her hangi bir meyve

HER 2 SATTE 1 ŞİŞE GAZI KAÇMIŞ SODA

AKŞAM :salata üzerinde 100 gram tavuk gögsü yada balık olabilir .yada 1 tabak herhangi sebze yemeği

---ilk gün halsizlik çekiyosunuz çok dayanamaz hale gelirseniz yoğurt yiyebilirsiniz sınırsız bitki çayı ama ilk unutmamamız gerekn
2 litre su muhakkak içilmeli eğer öğle yemeğine dayanamıyorsanız akşam öğünü ile öğle yemeği yer değişebilir . günlük içeceğiniz soda sayısı 8 şişedir daha fazlası olmaması lazım muhakkak gazı kaçırılacak ben 8 şişe sodayı pet şişede sallayıp 1 gün boyunca kullanıyorum bakalım ben sonuç alırsam neler olacak yanlız bu detoks sadece yılda 1 kez yapılabilecek bişeymiş tekrarı olmaması gerekiyor siyah çay içilmemesi gerekiyor çünkü vitaminsiz ve demir eksikliği yaptıgından doktor tavsiye etmemiş...
--- bitki çayını günde en az 2 kez unutmaması lazım şimdiden yapacak arkadaşlara kolay gelsin

--- Başlayan arkadaşlar olursa sonuçları yazması beni mutlu eder ama tartıya hergün çıkmamak şartıyla :)

Peki tavuk gogsu veya balik yemesek acaba olur mu bilgin var mi çünkü hep bulunmuyor bende o yüzden:)

evet yapıyorum ama bende miğde fıtgı oldugu için soda beni çok zorladı miğdemde kramplar normalde ara ara oluyordu şimdi daha fazla arttı oyuzden sodasız devam ediyorum bugun tartıda 2. kilo aşağı gördüm ve çok mutluyum malesef cuma günü regal dönemim yarıda bölmek zorunda kalıcam cumaya kadar 5 k,ilo beklliyorum bakalım inşlh olur

canım yaptım ama bugun sonlandırmak zorunda kaldım regal dönemim başladı ama 3,5 kilo gitti şuan çok fazla yemeden korumak istedigim için kilomu az yiyorum .4 günde bu rakamla bugun sabahta uydum

canım yaptım ama bugun sonlandırmak zorunda kaldım regal dönemim başladı ama 3,5 kilo gitti şuan çok fazla yemeden korumak istedigim için kilomu az yiyorum .4 günde bu rakamla bugun sabahta uydum
Otoo süper cnm inş bende uygulayabiliriz halsizlik hissettin mi

Şubat ayının sonuna doğru sadece ekmek tuz ve şekeri keserek sık sık azar azar yemeye başladım nisan ayındayız sanırım kilom fazla olduğu için çabuk kilo vermişim:KK76: 98.7 ile başladım şuan 88.9 görmekteyim:KK76: şu 15 gündür durdu kilo vermem sabit kaldı spor da yapmıyorum bunun da etkisi var sanırım klasik olarak pazartesi kesinlikle bu detoksa başlıyorum inşallah kilo vermem devam eder bu sayede şimdiden paylaşım için teşekkürlerr

Bende başlicam pazartesi günü. İnşallah işe yarar. 2 hafta sonra dayimin nisani var. 10 kilo vermem lazım

Bende 82 kiloyum.bi verebilsem motivasyonum artacak.6kilo süper bence.bugün eksiklerim var yarın inşallah başlıyorum.

İnşaallah canım ama ben elimden soda istedim.oda sağolsun bi tane almış ..soda olmasa olur mu

Canim bende kilo cook:) 114 kiloyim soda zaten diyeyin bas elemani illaki olmasi gerekir tatlim hadi bismilah allahbyardimcimiz olsun
Ben bugün başlayamadım ya.dedim ya eşim bi tane almış sodayı.yarın artık.ama ben yinede bırakmadım.lahana suyu içtim.bir bardak.şimdide yoğurt kürü yiyorum.

X