Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 7 Haftada 4 cm Büyüme Oldu Arkadaşlar...

fitgirl83

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2014
41
1
Canlarım merhaba.Bu satırları yazmadan önce kendimde test etmek istedim çünkü yöntemin doğru olup olmadığı konusunda tereddütlerim vardı.Kendim uyguladım ve olumlu sonuç aldım.Kısaca bahsedeyim.
Büyümeyi hiçbir şekilde ameliyat veya bir cerrahi operasyonla gerçekleştirmedim.7 haftalık dönemin başlangıcından bu yana 1 kilo aldım.Biliyorsunuz alınan kilo da ölçüde fark ettirir.(tahminimce yarım santimetre en fazla...)Düzenli egzersiz yaptım ve bitkisel yöntemleri(özel karışımlar) düzenli bir şekilde uyguladım ve en önemlisi bunun gerçekleşeceğine inandım.
Bu yöntemlerin hepsini internet üzerindeki araştırmalarım sonucunda tesadüfen dek geldiğim bir e-kitabı denemeyle elde ettim.Bugüne kadar birçok karışım vs. denemiştim.Az da olsa bir sonuç aldım fakat bu tamamen farklı oldu.
İsterseniz biraz kitabın içeriğinden de bahsedeyim.Kitap 94 sayfa.İşinde tamamen uzman bir kişi tarafından yazılmış.Hormonlar,egzersizler,beslenme vs. konularda da çok geniş bilgiler edinmenizi sağlar nitelikte bir e-kitap bu.Kitabı edindikten sonra da mail yoluyla online destek vs. sunuyorlar ki bu çok işime yaradı.
Kitabın içeriğini paylaşmak isterdim fakat olduğu gibi anlatmaya çalışsam sayfalarca yazı yazmam gerekir.Kopyala yapıştır yapsam telife girer.Kitap malesef ücretli(küçük bir ücret.)Almadan önce bakmadığım dosya paylaşım sitesi,döküman sitesi,ücretsiz indirme linki kalmadı.Sonunda mecburen ücretini ödeyerek satın aldım.Satın alma konusu da tamamen güvenli şüpheniz olmasın.Satın aldıktan sonra dosyayı hotfile vs. yerlere yüklemeye çalıştım olmadı,maille kardeşime gönderdim açılmadı.Yani anlayacağınız sadece tek bir indirime tek bir bilgisayarda çalışıyor indireceğiniz bilgisayarı ona göre seçin.Kitabın 2 ay içinde para iadesi var koşulsuz ben iade etmedim çünkü fazlasıyla değdiğine inanıyorum.İnşallah siz de faydasını görürsünüz ben çok mutluyum şu anda özgüvenimin arttığını daha enerjik ve mutlu olduğumu hissediyorum.Mimari ofisteki arkadaşlarım da denemeye başladı. İnşallah herkes sonuç alır ve ben de mahçup olmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar uzun zamandır foruma girmedim konuya yapılan yorumları yeni gördüm çok üzüldüm.Resmen reklamcı ilan edilmişim.:KK43: Ben burada bir deneyimimi paylaştım.Ayrıca bu kitabı ücretsiz bir şekilde sizlerle paylaşmak için de elimden geleni yaptım ki bunları yukarıda da uzun uzun açıkladım.Ama her şey sizin tercihiniz.Ameliyat masasına yatma riski bir kitabı okumaktan kolay geliyorsa ya da yüzlerce lirayı aktarlara vererek bir biyolog edasıyla yüzlerce karışım dener bir sonuç elde ederim diyorsanız bu sizin tercihiniz.Ayrıca bir kitabı bir insanın arkadaşlarına tavsiye etmesinin ne zararı olabilir ki.Tek zararı başkalarının da bu bilgiden faydalanacak olmasıdır.Ben bu yöntemle sonuç aldım almaya da devam ediyorum.Ha bazı arkadaşlar belki bu yöntemleri uygulayıp olumlu netice elde etmemiş olabilir.Bu noktada verilenleri doğru yapıp yapmadığını da gözden geçirmek gerekir.Son olarak şunu da söyleyeyim bu forumda görünüşünden memnun olmayan ve dış görünüşü için her türlü riski göze almaya hazır insanlar var.Onlar için konuşuyorum.Denemekten korkmayın.Sıkıntılı yöntemlere başvurmadan önce bir de bunu deneyin çünkü neler hissettiğinizi çok iyi biliyorum bunları bizzat yaşadım ve şu an çok mutluyum.Karar sizin.Saygılarımla...

e cnm o zaman neler yaptığını da paylaş bizde yapalım. elbet yazamayacağın kadar uzun bir plan değildir. bir günde yaptıklarını yazsan her gün tekrar edilecek desen anlarız sanırım:)

Bir günlük ya da 3 günlük birşey olsa zaten paylaşırdım.Koca bir kitap bilgi var hangisiini paylaşayım bir sürü değişik şekiller var.Mümkün değil maalesef:KK43:

CA
Bir günlük ya da 3 günlük birşey olsa zaten paylaşırdım.Koca bir kitap bilgi var hangisiini paylaşayım bir sürü değişik şekiller var.Mümkün değil maalesef:KK43:
CANIN SAĞOLSUN CNM BNM. BİZ BURDA GELİŞMELERİ YAPTIKLARIMIZI VB ŞEYLERİ HEP PAYLAŞIYORUZ.

yalan söylüyo bu kadınnnnnnnnnnnnnnnnnn veya erkek ama reklamcı yani ben yazarım size icinde ne varsa kızlarrrrrr ki isimlerini hatırlamıyorum öyle bulunmayacak seyler yani :)

yalan söylüyo bu kadınnnnnnnnnnnnnnnnnn veya erkek ama reklamcı yani ben yazarım size icinde ne varsa kızlarrrrrr ki isimlerini hatırlamıyorum öyle bulunmayacak seyler yani :)
sen aldın mı cnm bu kitabı?

Gerçekten bir şey söylemiyorum artık:)

Aldim kitabi evet. Dusunsenize hepimiz sunu yaptim bunu yaptim diyoruz paylasiyoruz. Fitgirl neden paylasmak yerine kitabi alin diyo. Madem cok uzun copy past yapsin biz okuruz yani.
Zaten o kadar da uzun degil kendi hikayesini anlatmis bi suru. sonra sutyen secimine dikkat edin dik durun. Goguslerinizi buyuk gosterecek ayrintilari goguste olan kiyafetler giyin. Yok kas yapisi meme dokusu bi suru sayfayi gereksiz sayilabilecek ve herde olan bilgilerle doldurmus. Gogus buyutmeyle ilgili sadece bi sayfa bilgi var o da resimli. Ordada bi kac otun kendisi bile degil eksratini kullanmamiz icin vermis. Kapsuller filan. Dogal sayilmayacak seyler yani. Bi tanesini bulabildim bi bakiym yine de dedim. O sa kpsulun ustunde bi tane icin gunde yaziyodu. Bu kadin gunde uc tane diyorr

Iste boyle uc ayri kapsul gunde uc kere. Bi tane bileklere surulen kimyasal bisey vardi onu bulamadim. cok da aramadim. Bulsamda kullanmazdim. Hani birakiyorum hormonlarimin sagliksizlasmasini, kadinin dediklerini yapsam direkt ölürüm gibi geldi. Bi dogum kontrol hapi herseyi alt ust ederken yani

Iste boyle uc ayri kapsul gunde uc kere. Bi tane bileklere surulen kimyasal bisey vardi onu bulamadim. cok da aramadim. Bulsamda kullanmazdim. Hani birakiyorum hormonlarimin sagliksizlasmasini, kadinin dediklerini yapsam direkt ölürüm gibi geldi. Bi dogum kontrol hapi herseyi alt ust ederken yani
ztaen tahmin etmiştik canm ya. hepimiz duyduğumuzu daha yapmadan paylaşıyoruz şöyle bi şey duydum kızlar haberiniz olsun diye.:)))

kızlar aylar önce o kitabı, merakıma yenik düşüp ben de aldım. 50 tl ödeyip internet ortamından pdf olarak indiriyorsun. çok inanarak indirdim kitabı. ama içi hayal kırıklığı oldu benim için. düzenli yapabileceğim şeyler yoktu içinde. bir sürü şey almam gerekiyordu. hiç peşine düşmedim.
en azından şimdi şerbetçi otu kremi yapıyorum kendi çapımda, her gün şerbetçi otu çayı içmeye çalışıyorum 1 bardak. en azından gündelik hayatta daha pratik yapabileceğim şeyler.

X