7 yıllık ilişkim bitti 6 gün oldu içim yanıyor erkekler neden mesaj atmaz sevmiyor mu

Bu konuşmayı bende tasdiklemiyorum kesinlikle ama başka nasıl hitap edebilirim bu konuşmada
Adam sana gayet toleranslı davranmış hakarete başlayan, kışkırtan sen olmuşsun. Fi tarihindeki meseleleri bugüne taşımak ne kazandırabilirki insana.

Bana bi daha mesaj atıp arama diyen biri nasıl mesaj bekler hala bu mesajından sonra.Neden erkekler böyle neden onlar mesaj atmaz hiç

Bana bi daha mesaj atıp arama diyen biri nasıl mesaj bekler hala bu mesajından sonra.Neden erkekler böyle neden onlar mesaj atmaz hiç
Erkekler diye genellemeyin atarlar Tabiki.
Siz çok yüz göz olmuşsunuz. Affedemediğiniz halde devam etmişsiniz. Alışkanlık olmuş. Yorucu yıpratıcı yanlış bir ilişki. Ayrılıp hayatınıza yeni bir yön vermek en iyisi.

Ergence konusmalar tripler üstelık sevıye yerlerde bur kadının agızına yakısmayacak sozler. Kırkırtanda sız olmussunuz. Aranızda saygı denen bırsey kaldımı? Cok yuzgoz olmussunuz. Aranızdasevgı denen bursey varmı burdan bakılınca sırf yıllerın alıskanlıgı ıle berabermıssınız gıbı.

Belki ben çok uzak kaldım ama insanlar sevgilileriyle bu şekilde mi mesajlaşıyor? tecrübe etmedim bilemiyorum; bu yazılanlar hakikaten gerçek mi? gerçekse neyin kafası?

Önceden hiç böyle degildik dediğiniz gibi çok yüz göz olduk özellikle şu bir senedir.Seviyor muyum seviyorum ama kafam allak pullak dile kolay 7 sene hayatımda kesinlike bi başkasını düşünemiyorum ne onun ne benim zaten ailelerimizde biliyor

Burada sadece konu sahibinin sucu yok ki adam özgürlük istesin. Ikisi de birbirinin aynisi iste.

Atsin ya da atmasin sen atma bence bekle

Evet her ayrılığımızda ya ben mesaj attım yada arkadaşım araya girdi tamam burda böyle konuşmalar olabilir ama gerçekten seven bi erkek mesaj atmaz hep mi karşı taraftan bekler o kadar yıl var ortada

Ben okurken bunaldım. Geçmişteki hataları ya affedin konusunu açmayın ya da birleşmeyin

Evet her ayrılığımızda ya ben mesaj attım yada arkadaşım araya girdi tamam burda böyle konuşmalar olabilir ama gerçekten seven bi erkek mesaj atmaz hep mi karşı taraftan bekler o kadar yıl var ortada

Hep senin attigini biliyor ya şimdi. O da diyordur daha atmadi diye. Bekle bakalım atmazsa da ayrilmayi kafaya koymuştur zaten

Bu iliskiden bir cacik olmaz. Evlenseniz de olmaz. Cunku saygi yok, birbirinizin sinirlarini coook onceden cignemeye baslamissiniz. Twitter acarken izin istemek ne Allah askina. Guvenmiyosaniz ayrilin. Biri der kizlarla bilmem nerdeydin, oburu der erkeklerle bulustun igrenc. Sizin nereniz evlensin. Ayrica adama gerizekali, yok eben, yok ne b.k yersen ye diyen sensin.
Tekrar ediyorum sizin iliski isterse bin sene olsun tam bir fiyasko. Ergen iliskisi bile daha seviyeli.

Ayyyy içim daraldı okurken. Oğlum, lan, gerizekalı.. İlişkiniz ne kadar seviyesizleşmiş. Twitter vs bunlar hep kötü amaçla mı kullanılır? Kötü amaçla kullanan biriyse zaten neden onunla birliktesiniz? Değilse derdiniz ne bırakın açsın. 24 yaşındaymışsınız şok oldum gerçekten liseli sandım sizi. Lisede böyle muhabbetler dönüyordu.
Ondan daha çirkin konuşan sensin konu sahibi, hiç yakışık almamış.

Çok çirkin çok seviyesiz bi ilişkiniz var bence 7 senede herşeyi tüketmişsiniz zaten.hem sosyal medya hesaplarınıza bile bukadar müdahale edip olay çıkaracak kadar güven yoksa birbirinize ayrılın gitsin

Sacma sapan birsey yuzunden bitirmissiniz..
Adam aciyor sana haber veriyor...
Niyeti kizlari takip etmek olsa sahte hesap acar..
Ben seninsuclu goruyorum cok fazla abartmissin bence..
Belliki gencsiniz olur boyle kavgalar uzatmayin ama..
Birak o mesaj ceksin sen kendini biraz agirdan al ama fazlada abartma..
Konusursa kendini biraz naza cek uslubunu duzelt lanli lunlu konusma ilerde yuva kuracaksaniz birbirinize biraz sayginiz olsun o da ayni sekilde...
Sen beklemede kal niyeti ayrilik degilse illa mesaj cekecektir sana...

Yaşınız kaç bilmiyorum ama bir evlilikte saygı olmazsa eğer sevginin hiç bir anlamı kalmıyor,yitip gidiyor..
Ayrılmaktan öte biraz kafa dinleme moduna geçmiş gibi sevgiliniz,tabi ki ilişkinize bakarak bu çıkarımda bulundum.
Ama siz siz olun birbirinize karşı bir daha bir araya gelecek olursaniz saygı sınırını aşmayın!!

Birbirinizin hayatına bu kadar müdahale ederek, bu denli güvensizlikle ilişkinin sağlıklı kalabilmesi mümkün değil zaten. İkinizin konuşması da buram buram güvensizlik kokuyor. Resmen birbirinizi kısıtlıyorsunuz ve birbirinizin hayatına müdahale ediyorsunuz. Benim de böyle olup bir marifet yaptığını zanneden çok arkadaşım var. Seven insan kıskanır olayı değil bildiğiniz liseli ergen ilişkisi gibi bu. Bu tarz ilişkisi olan arkadaşlarımdan biri sevgilisiyle tam anlamıyla yapışık ikiz gibi geziyor, birbirlerinden başka hayatları yok ve çocuk ciddi anlamda aldatmaya meyilli bunca kısıtlamaya rağmen. Çocuğun bana "erkeklere güven olmaz çok rahat bırakma" demişliği var. Kişi kendinden bilir işi demek ki... Bu konuyla ilgili diyeceğim yok ama erkeklerle gezmenize bu kadar karışıp tanımadığı kızları ekleyen bir karakteri varsa, işi kendinden bildiğindendir. Öyle dünya yok sizi kısıtlayıp kendi istediğini yapsın. Buna boyun eğmeyin, ya ikiniz de artık birbirinizi bu konularda rahat bırakırsınız ya da güvensizlik dolu ilişkinize birbirinizi kısıtlayarak devam edersiniz ama tek uyarım bu tarz bir tavizi tek taraflı vermeyin.

Neden böyle yaptınız. Kim haksız ise o adım atsın. Böyle ite kaka size dönmesini sağlarsanız ancak bu kadar yürür işte. Aranızdaki sevgi ne boyutta bilmiyorum ama saygı cidden kalmamış. Mesajlardaki üsluptan da bahsetmiyorum. İlişkideki saygınlığınızı yeniden kazanmanız lazım. Buun için de bu sefer bari ilk adımı atan siz olmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…