7 yıllık ilişkim bitti 6 gün oldu içim yanıyor erkekler neden mesaj atmaz sevmiyor mu

Yedi buçuk senelik ilişkinize üç yaşınızda mı başladınız? Aşkım ile başlayıp twitter ifadesinden sonra lan ve oğluma dönüyor muhabbet çok komik gerçekten...

Benim erkek ortamim onun da kiz ortami yok cumlesini okuduktan sonra devam etmedim. 7 sene nasil yurutmus adam bu kafayla, yilin erkegi secilecek adammis vesselam..

Bunu isteyen tek ben değilim karşılıklı bişey bu
neden o nasıl yürütmüş oluyor aynı şekilde oda beni kısıtladi

Ay benimkinin Mart yorumunu okuyayım dedim az önce afaganlar bastı 11inden sonra yeni aşklar flörtler görünüyormus Özguven patlaması yaşayacağı bir ay olacakmis benimki için yani benimki sittin sene aramaz artık

Bu nasıl konuşma ya, ayrılmanız isabet olmuş :)

Herkes istediğini yazabilir ama şuan deli gibi acı çeken benim burda

Boşver canm bakma sen bu kk daki bazı bayanlar seviyor öyle yangına körükle gitmeyi herkese atıp tutmadı kolay o an sinirle olan konuşmalar onlar oda zaten çok büyütme demiş durmuş sana biraz sakinleşmemizi olayın soğumasını bekliyorlar ha bu sürede bizde düşünelim hırsa kapılmadan gerçekten bu ilişkide mutlu oluyor muyuz die

Oyle valla kaç gündur ne çektiğimi bir ben bir Allah biliyor iki gözüm iki çeşme ağlamaktan delirecem.Anlamadım canım çok büyütme diyip duran sevgilim mi

Çekin. İnsan aşk acısından ölmüyor. Çekin ve asla mesaj atan taraf olmayın. Arkadaşlarınızı da tembihleyin araya girmesinler. İte kaka bir ilişki yürümez. Gelecekse sizi özlediği için gelsin. Siz mesaj attığınız ya da arkadaşlarınız yazdığı için değil.

Her kavgada gurultude eski defterler,sen de sunu yapmistinlar aciliyorsa isiniz zor.

Evlilik öncesi 7.5 yıllık bir ilişki çok yorucu çok bunaltıcı olur bir yerden sonra.Açıkçası heyacan aşk biter.Özellikle böyle genç yaslarda.Hiçbirşey görmeden yaşamadan yıllarca aynı insanla.Onunla büyüyorsun resmen.Hani diyorsun ya onun kız benim erkek ortamim yok.Sen bu durumdan şikayetçi olmaya bilirsin ama belki o bıkmıştır.Belki gençliğini yaşayamadan bu kadar ciddi bir ilişkinin içinde olmaktan bunalmıştır.

valla sevgilin haklı, durduk yere kavga çıkarmak diye buna derler, neyse bence 6 gündür mesaj atmıyorsa sevmiyordur
zaten evlilik çocuk oyuncağı değil eften püften şeylerden birbirinizle böyle konuşuyorsanız zaten nişandı evlilikti size çok ağır gelir, bi de aileler gircek işin içine aman aman
bence evlenmek için yeterli olgunlukta değilsiniz

Al mektubunu ver mektubumu
Hakareti küfürü sen etmişsin erkek arkadaşın normal bi şekilde söylemiş sana kibarca..
ayrılmanız en doğrusu eğer seni aldatacağı vara her türlü aldatır. Ayrıca da baskıyla kimseye bişey yaptıramazsın, Facebook Twitter vs artık bırakın şu sanal şeyler için kavga etmeyi ya..
çoçukluk yemin ederim olgunlaşmanız Laz'ım

Ben çok kötütüm kafayı yemek üzereyim ölecem ağlamaktan ben ondan mesaj bekliyorum oda benden mi bekliyordur gerçekten dayanamiyorum artık

Ben çok kötütüm kafayı yemek üzereyim ölecem ağlamaktan ben ondan mesaj bekliyorum oda benden mi bekliyordur gerçekten dayanamiyorum artık

Sizin okulunuz, işiniz, bir uğraşınız yok mu? Bütün hayatınız bu adam mı? Böyle böyle ona da sararsınız hiç hoş sonuçları olmaz dönse bile. Kendinize acilen bir meşgale bulun.

1000 parcalik bir puzzle alin ya da kitap okuyun ya da iste bir hobi bulun bu ara kendinize yoksa vakit gecmez daha cok sararsiniz kafaya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…