70 günde 20 kilo verme

Esrakrsu111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2019
4
1
27
Merhaba arkadaşlar ben 70 günde günlük 500 kalori alarak 20 kilo vermeyi hedefliyorum biliyorum sağlıksız ama denicem günlük olarak buraya yazıcam her hafta salı günü tartılıp kilomu yazıcam şuan kilom 86.5 boyum 168 yaşım günlük kahvaltıda 2 haşlanmış yumurta 1 paket altınbaşak light ülker ve şekersiz türk kahvesi içıyorum ve gün boyuncada 2 litre su iciyorum içerisine maydonoz salatalık koyarak inşallah hedefime ulaşırım bunu 3 gun deneyip 1 buçuk kilo verdim ve şimdi düzenli olarak 70 gün yapacağım günde toplam 10.000 adım atıyorum işimden dolayı.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ben 70 günde günlük 500 kalori alarak 20 kilo vermeyi hedefliyorum biliyorum sağlıksız ama denicem günlük olarak buraya yazıcam her hafta salı günü tartılıp kilomu yazıcam şuan kilom 86.5 boyum 168 yaşım günlük kahvaltıda 2 haşlanmış yumurta 1 paket altınbaşak light ülker ve şekersiz türk kahvesi içıyorum ve gün boyuncada 2 litre su iciyorum içerisine maydonoz salatalık koyarak inşallah hedefime ulaşırım bunu 3 gun deneyip 1 buçuk kilo verdim ve şimdi düzenli olarak 70 gün yapacağım günde toplam 10.000 adım atıyorum işimden dolayı.
yeterlı derecede beslen ki kas kemık yıkımı olmamasına ozen goster. kas kaybı ıcınde su da bulundugundan cok kılo kaybetmıssın hıssı yaratır ama yıkımdır ve ayrıca kas varsa vucudumuz daha guzel enerjı harcar. kolay gelsın :) ben 900 kalorılık yapıorum ama 3 beyaz ı bıraktım. ve proteın agırlıklı beslenıyorum. alman gereken yagı ve karbonhıdratı mınımal olarak da olsa almalısın kesınlıkle kökten kesme. zaten bı sure sonra wc ye cıkamamaya baslarsın. sındırım bosaltım bozulur. vıtamınsızlık baslar. + hareket edıyomussun. ben evde plates dısından bısı yapmıyorum. hızlı verdıgım her kılonun bedelını x2 alarak odedım. sus nıyetıne ıncelmek ıstemıyorum artık. gıderse haftada 1 gıtsın ama gelmesın derdındeyım.:)) 3 ayda ne olursa artık :) kolay gelsın rabbım yardımcın olsun ınsallah hedef kılona ulasırsın.

29 aralık şuan 84.6 kiloya indim gunde 500 kaloriyi aştıgım gunler oldu
1 haftada 2 kilo.:) kutlarımmmm:halay::halay::halay: 700 800 kalorı olunca yetıo zaten. hamur işiyle tatlı yemeyınce cok kalorı almıo ınsan dımı:) ben de 74 geldım dün. 1 ayda toplam 4,7 kg. 78,7 yle baslamıştım. dewaaamm:KK68::kk77::KK76:

X