75 kilodan 60 kiloya yolculuk başlasın..)

Eklentiler

• 957a07df213102e1a36f.jpg
    957a07df213102e1a36f.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 522
Ben bu aralar saldim kendimi esim bi haftadir evdeydi onla birlikte yedim 1 kilo almışım ama yeniden baslayacagim

öncelikle kendimden bahsedeyim.. 24 yaşında 1,5 yıldır evli ve lise döneminde 49 kilo iken üniversite ve evlilik ile beraber 75 kiloya uyaşmısım iki gün önce farkettim ve basladım diyet ve kendi kendime spora.. neler yapıyorum ekmek sadece kahvaltı da bir dilim olmak sartı ile tam buğday yiyorum. çikolata hastası olmama rağmen iki gün önce töve edip dostluğumuzu bitirdim kısacası düzenli bi listem yok zaten yapamam da sekeri ve tuzu çok çok azalttım çayı zaten sekersiz içerim ama çikolata kek pasta gibi çirkinnnn yiyeceklerle küstüm artık her aksam yarım saat simdilik leslie ve squat yapıyorum yan simitler ve göbek sorunum için de mekik yapıyorum sabah aksam çok fazla değil çünkü vücudum hamlamış bir anda yüklenmek istemiyorum boyum 1.70 75 kiloyum bu arada ve bebiş düşünüyorum o yüzden 60 ları görmeden istemiyorum bana katılıp bikaç ayda 10-15 kilo vermek isteyen güzel çıtırları bekliyorumm kızlar.. hepimiz değerliyiz unutmayalım kendimiz ve sağlığımız için sağlıklı beslenip diyet adını vermeden kilalordan kurtulalımmm .. herkesi seviyorumm öpüyorumm
2 ayda ne kadar sonuç aldınız neler yaptınız neler uyguladınız :KK66:

Merhabalar kızlar ne alemdesiniz :KK24: yoğun bir tempoya girdim o yüzden giremedim nete.o_O şimdi her şeyi rayına oturttum. Diyet değil de sağlıklı beslenmek adına yeme şeklim değişti. hala büyük bir azimle ekmek yemiyorum. su içme oranım azaldı maalesef ama leslie sansone START! Walking at Home American Heart Association 3 Mile Walk yapıyorum. 45 dk sürüyor. baya yoruyor ama tavsiye ederim. :KK59: ayrıca uzun zamandır pirincin tadını unuttum o da çıktı hayatımdan.:confused: siz napıyorsunuz bakalım :cool:

Merhabalar kızlar ne alemdesiniz :KK24: yoğun bir tempoya girdim o yüzden giremedim nete.o_O şimdi her şeyi rayına oturttum. Diyet değil de sağlıklı beslenmek adına yeme şeklim değişti. hala büyük bir azimle ekmek yemiyorum. su içme oranım azaldı maalesef ama leslie sansone START! Walking at Home American Heart Association 3 Mile Walk yapıyorum. 45 dk sürüyor. baya yoruyor ama tavsiye ederim. :KK59: ayrıca uzun zamandır pirincin tadını unuttum o da çıktı hayatımdan.:confused: siz napıyorsunuz bakalım :cool:
Merhabalar cnm. Böle gidersen çok kısa zamanda istediğin kiloya gelirsin. Benim geçen haftaki evdeki olumsuz durumum devam ediyo. Ölmicek kadar yiyorum. Ama hala tartılmadım. Birazdan tartılim bakalım varmı bi değişiklik. Tebrik ediyorum azminden dolayı tatlım

Merhabaaa
Ben de ayni durumdayım üniversiteden mezun oldugumda 49 kiloydum. Taki evlenecegim zaman farkettim ki 62 olmusum hemen diyte başladım ve 57-56 arası birseyoldum. Evleneli 10 ay oldu ve bu kez bur baktım ki 64 olmuşum. Hemen spor salonuna başladım dun. Haftada 2 gün zumba yapacağım diğer günler de kardiyo ve plates. Bakalım neler olacak... ( ayrıca bebek istiyoruz ama önce kilolara veda)
BAŞARALIM BU İŞİ :))

Canlarımmm kızcelerimm herkese yeni gelenlere de merhaba aramıza hoşgeldiniz diyeyimmmm
ozge19_96 ozge19_96
K Kardelen_13

ve beni bilen dua eden herkese güzel haberlerimle geliyorum inşallah ikinci sınavı da geçtim kızlaaaarrr :)) 115 kelime yazdım sıralamada bende varım kaldı son mülakat aynı 9 nda tekra istanbul yolcusuyum Allahımın izni ile onu da başarıcam ve burayaaa artıkk memuruuum diye yazmayı nasip etsin Rabbim banaaa sizi çok özledimm çok :))

bu arada tartınmıyorum hiç çok yemeye gene başladımmmm ama su sınavlarım bi geçsin herseye yeniden başlıcammm :KK68::KK68::KK25:

Merhabalar cnm. Böle gidersen çok kısa zamanda istediğin kiloya gelirsin. Benim geçen haftaki evdeki olumsuz durumum devam ediyo. Ölmicek kadar yiyorum. Ama hala tartılmadım. Birazdan tartılim bakalım varmı bi değişiklik. Tebrik ediyorum azminden dolayı tatlım

Üniversite öğrencisi olduğum için zor oluyor maalesef kendime dikkat etmem.özellikle öğle aralarında. ALLAHtan bitiyor bu sene okul :KK55:. Daha önce dukan diyeti yapmıştım 9 kilo verdim almadım da. Yazın annemle başlayacağım tekrardan. Düzenli şekilde yaparak istediğim kiloya ve daha da altına inebilirim :cool:
Çokta az yeme canım sağlık her şeyden önemli çünkü. Dua listeme seni de alırım. Rabbimin izniyle her şey daha iyi olur inşALLAH.

Canlarımmm kızcelerimm herkese yeni gelenlere de merhaba aramıza hoşgeldiniz diyeyimmmm
ozge19_96 ozge19_96
K Kardelen_13

ve beni bilen dua eden herkese güzel haberlerimle geliyorum inşallah ikinci sınavı da geçtim kızlaaaarrr :)) 115 kelime yazdım sıralamada bende varım kaldı son mülakat aynı 9 nda tekra istanbul yolcusuyum Allahımın izni ile onu da başarıcam ve burayaaa artıkk memuruuum diye yazmayı nasip etsin Rabbim banaaa sizi çok özledimm çok :))

bu arada tartınmıyorum hiç çok yemeye gene başladımmmm ama su sınavlarım bi geçsin herseye yeniden başlıcammm :KK68::KK68::KK25:

Daha da güzel haberlerini bekliyoruz canım bol mutlu günler gelsin inşALLAH :KK68:

sessizlik sarmış dört bir yanımızı :mad:
naptınız bayanlar bakalım. Dün 3mil aerobik ve 5dk göbek giderici hareket yaptım. bugün daha birşey yapmadım. anca geceye kaldı spor. :KK73:

sessizlik sarmış dört bir yanımızı :mad:
naptınız bayanlar bakalım. Dün 3mil aerobik ve 5dk göbek giderici hareket yaptım. bugün daha birşey yapmadım. anca geceye kaldı spor. :KK73:
Merhabalar herkese. Ben sporla ilgili bişey yapamadım geçen haftaadan beri maaleseff:KK43:( ama dün tartıldım evdeki olumsuz gelişmelerden dolayı 1.200 gr gitmiş. Yemek yiyemiyorum. 73.2 olmuşum. Sevindim tabi ama çok üzgünümm:KK43:((

Merhabalar kızlar bende yeni diyete ve spora başladım sizlerindee yazılarını okudum bnde aranıza katılmak istiyorum 69 kiloyum şu an 57 hedefim desteklerinizi bekliyorum teşekkürler

Merhabalar kızlar bende yeni diyete ve spora başladım sizlerindee yazılarını okudum bnde aranıza katılmak istiyorum 69 kiloyum şu an 57 hedefim desteklerinizi bekliyorum teşekkürler
Hoşgeldiiiinnn canım. Burası gerçekten insanı motive ediyor. Umarım hedefine ulaşırsın. Bol kilo vermeler hepimize:))

Hoşgeldiiiinnn canım. Burası gerçekten insanı motive ediyor. Umarım hedefine ulaşırsın. Bol kilo vermeler hepimize:))
Hoşbulduk cnım inşanllah bu defa çok hırslıyım neler yaptığımızı paylaşalım karşılıklı bende bebek düşünüyorum inşallah o zamana kadar veririm ve tatil için önümüzde 3 ay kaldı yaza sbah limonlu suyumu içtim i şallah günün devamıda güzel geçer dün kaçarırıdm misafirlikte ama bugün telafi edicem ayy çok yazdım galibaaa

Hoşbulduk cnım inşanllah bu defa çok hırslıyım neler yaptığımızı paylaşalım karşılıklı bende bebek düşünüyorum inşallah o zamana kadar veririm ve tatil için önümüzde 3 ay kaldı yaza sbah limonlu suyumu içtim i şallah günün devamıda güzel geçer dün kaçarırıdm misafirlikte ama bugün telafi edicem ayy çok yazdım galibaaa
Evet 3 ay kaldı. Bende bu yaz istediğimi giyebilmek istiyorum. 2 çocuktan sonra biraz deil bi hayli değiştim. Veee böyle kalmak istemiyorum. Ama zayıflamanın tek yolu yememek. Ben yaklaşık 1 aydır dikkat ediyorum. 5 kilom gitti. Yaklaşık on gündür canım istemediği için yemiyordum. O zamanda 1 kilo gitmiş. Böyle böyle bir bakmışız 60 kilo olmuşuz:)) olucak başka yolu yok bunun. Hepimize sağlıkla kilo vermeler

İnşallah canım sağlıklı bir şekilde veririz 2 çocuktan sonra 60 a inmek çok iyi gerçekten tebrik ederim seni ben daha çocuk doğurmadan 69 gördüm Allah sonumu hayıretsin.bugünde alkali suya başladım bakalım inşallah daha 1 hafta olmadı benim ama tartılmayı düşünmüyorum cumaya kadar şevkim kırılmasın hareket yapmaya çalışıyorum ama iş yerinde pek mümkün olmuyotir akşamları 1 saat yürüyüş yapmaya çalışıyoruz eşimle biraz da göbek eriten hareketler yapıyorum inşallah 60 a düşerim bnde

İnşallah canım sağlıklı bir şekilde veririz 2 çocuktan sonra 60 a inmek çok iyi gerçekten tebrik ederim seni ben daha çocuk doğurmadan 69 gördüm Allah sonumu hayıretsin.bugünde alkali suya başladım bakalım inşallah daha 1 hafta olmadı benim ama tartılmayı düşünmüyorum cumaya kadar şevkim kırılmasın hareket yapmaya çalışıyorum ama iş yerinde pek mümkün olmuyotir akşamları 1 saat yürüyüş yapmaya çalışıyoruz eşimle biraz da göbek eriten hareketler yapıyorum inşallah 60 a düşerim bnde
Canım benim daha altmışa inmedim. Tebrik için çoookk erken sanırım yanlış anladın beni. Böyle böyle yani yemeyerek dikkat ederek 60 ı görücez dedim tatlım. Olsun biraz erken oldu tebriğin ama yine saol canım:))))

X