75 kilodan 60 kiloya yolculuk başlasın..)

Selamlar son uc sayfayı okudum super :-) ben de bugun diyete basladım.dün diyetisyen e gittim. Bugun de uyguladım hiç acıkmadan cok rahat bir gun gecirdim. Su an 73 kıloyum hedef 57 58. Ben de yazıcam buraya gelişmeleri. Daha önce hiç diyet yapmamıştım sadecw dort gunluk dukan yaşantım vardı o da okadar kasmıştı ki ozmn... Ama bu seferki diyet gibi değil sanki stress yaratmadı bende..

Selamlar son uc sayfayı okudum super :-) ben de bugun diyete basladım.dün diyetisyen e gittim. Bugun de uyguladım hiç acıkmadan cok rahat bir gun gecirdim. Su an 73 kıloyum hedef 57 58. Ben de yazıcam buraya gelişmeleri. Daha önce hiç diyet yapmamıştım sadecw dort gunluk dukan yaşantım vardı o da okadar kasmıştı ki ozmn... Ama bu seferki diyet gibi değil sanki stress yaratmadı bende..
Merhabalar hoşgeldin canımcım. Umarım istediğin kiloya ulaşırsın. Bütün olay sağlıklı beslenip beyazlardan uzak durmakta. Çok yemek istersen sabah saatlerinde yemekte hepsi bu. Birazda hareket. Hooopp gidiyo o zaman kilolar:))

:-) Tabi harekette var. Bugun okuldan eve yurudum.50 dk. Burası cok guzel yaa hep girer okurdum merak ettiklerimi ilk defa bugun bi şeyler yazdım..

Pardon cnm iş yerinde okuyunca böyle oluyor . Ben inemicem galiba bu gidişle enerjim çok düşüyor akşam eve gelene kadar spora halim kalmıyor yemeği bile eşim hazırladı açlık baş ağrısı filanda yapıyor 1 hafta gerçekten zormuş yaa tartılmakda istemiyorum hepimize kolay gelsin

Merhabalar kerkese sizleri takip ediyorum bi haftadir dun uye oldum birbirinizi cok guzel motive ediyosunuzbende 2 haftadir diyetteyim 1.5 kg civari verdim kilom yazmak bile istemiyorum hayatimdaki doguman sonra en yuksek kilodayim 72 kiloyumboy 1.72 ordan biraz kurtariyorum ust beden 38 alt befen 40 kilolar daha cok basen bolgesinde tekrar hos gorduk bol bol paylasim yapalimm yas 33 olunca kilolarin gitmesi biraz zorlasiyo tabi

Merhabalar kerkese sizleri takip ediyorum bi haftadir dun uye oldum birbirinizi cok guzel motive ediyosunuzbende 2 haftadir diyetteyim 1.5 kg civari verdim kilom yazmak bile istemiyorum hayatimdaki doguman sonra en yuksek kilodayim 72 kiloyumboy 1.72 ordan biraz kurtariyorum ust beden 38 alt befen 40 kilolar daha cok basen bolgesinde tekrar hos gorduk bol bol paylasim yapalimm yas 33 olunca kilolarin gitmesi biraz zorlasiyo tabi
Hoşgeldin tatlım. Yaşa sakın takılma. Bende 36 yaşında 2 çocuk annesiyim. Küçüğüm 9 aylık. 77.8 le başladım yaklaşık 1.5 ay oldu sanırım. Şuan 73.2 yim. Yemediğin zaman oluyo bu iş canım. Tekrar hoşgeldin aramıza. Sağlıkla her istediğimizi saklanmadan giyebilme dileğiyle. Paylaşımlarınızı bekliyorumm

Gunaydinlar hepinixe tekrar hos buldum kahvaltida 1 dilim kepek ekmek 1 yumurta birazda peynir yedim sizlerin tarti gunu varmibi ayda 4 kilo vermissiniz super hedef iniz ne kac kilo olmak

45 dk yürüdüm.diyetimi yaptım bugın de.. on yedı aralıkta gidicem diyetisyene tekrar. Evdeki tartım bozuk o yuzden iki hafta sonra tartılıcam bakalım sonuç ne olacak on beş kilo var ne kadar surede verebilecem acaba pöfff

Bence 15 gun uzun bi sure kilonu takip etmek icin sure ne kadar uzarsa diyet yaparken kacamak cok oluyor nasil olsan15 gune daha cok var mantigi yinede sen bilirsin bence 3 gunde bir tartil derim

Haklısın merak ediyorum aslında hemen bir tartı almalıyım bugun üçüncü gün hiç kaçamak yapmadım diyebilirim. Umarım bu şekilde devam ederim şu ands iyi şartladım kendimi :KK53:

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum ben yeni üyeyim konu başlığı açmayı bilmiyorum lütfen yardım edin lütfen

Kızlar günaydınnn. Neler yapıyosunuz hiç sesiniz çıkmıyor. Bu sabah uzun zamandır giymediğim kotumu giydim. Beli çok bollaşmış. Nasıl mutlu oldum kelimeler yetmez anlatmaya:))) artık arkadaşlarımda fark ediyorlar. Ne güzel bişeymiş zayıflamak. Bırakmayın sakın kızlar. Gerçekten çok güzel bir duyguymuş

Arkadaslar gunaydin sabah ac karnina tartildim bu hafta adet oncesi oldugim icin kilo verebilecegomi pek dusunmuyodum 800 gr gitmis bugun itibari ile 71.5 sizde yazin bu hafta ne kadar verdiginizi hadi kalkin bakalim daha cook vermemizlazim

Bakiyorum kimseler yok herkes kilosundan cok memnun anlasilan ben bugun 1 saat yuruyusumu yaptim 15 dk da aletli calistim aksamda diyetime uydumyatmadan oncede basen agirikli plates yapacgm

Ben de kırk bes dk yürüdüm. Diyetimi uyguladım hiç acıkmıyorum diyebilirim sadece öğleyin okuldan gelince canım abur cubur yemek istiyor ben de çok istersem hazır kahve içiyorum tatlandırıcılı. Bir de gecen gun canan karatay söyledi türk kahvesini hem iştahı kesiyormış hem de cok güçlü bir antidoksidanmış tabii şekersiz. Bu arada Aralarda da yeşil çay içiyorum ve akşam sebze yemeklerinden yedi kaşık, salata ve yoğurt yiyorum diyetisyenin bana verdiği listeye göre.. Yüzde 27 yağ varmış bende yüzde 12 lerde olması gerekiyormuş nasıl ölçüyorlar bunu anlamadım da neyse :p

X