75e cup göğüslerimi b cupa indirmek?

ilkbahar_papatyasi

Mevsimlerden ilkbahar, çiçeklerden papatya...
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
37
93
Sütyen bulamıyorum istediğim gibi... bu e cup göğüsler nasıl b cupa yani orantılı bi şekle iner acaba? Doğal yollarla şansım var mı?

Kimseden yöntem gelmemiş ama ben kendi yöntemimi buldum;:21:

Spor sütyeni kullanmaya başladım baya standart beden ve çok ta güzel oldu hem de çok rahat... :oops:

Şu an istesem normal bi sütyen kullanabilirim 70b ye kadar indi kısa sürede sütyen bedenim ama ben öyle alıştım ki spor sütyene artık hep spor sütyen kullanıcam tabi yaptığım spor ve dansın da etkisi oldu memelerimin küçülmesinde ve şimdi hedefim daha büyük böyle hiç yokmuş gibi olsunlar istiyorum küçücük olsunlar... Spor sütyene devam.
:KK49:

Kimseden yöntem gelmemiş ama ben kendi yöntemimi buldum;:21:

Spor sütyeni kullanmaya başladım baya standart beden ve çok ta güzel oldu hem de çok rahat... :oops:

Şu an istesem normal bi sütyen kullanabilirim 70b ye kadar indi kısa sürede sütyen bedenim ama ben öyle alıştım ki spor sütyene artık hep spor sütyen kullanıcam tabi yaptığım spor ve dansın da etkisi oldu memelerimin küçülmesinde ve şimdi hedefim daha büyük böyle hiç yokmuş gibi olsunlar istiyorum küçücük olsunlar... Spor sütyene devam. :KK49:
Hangi sporu yapiyorsunuz dansda yine hangisis

X