78den 52ye :)

esprituel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2014
124
48
9 ay suren diyet maceramin koruma evresindeyim.Diyete baslarken hic umudum yokdu suanda herkes bana baktiginda nasil basardigimi soruyor ne yaptigimi merak ediyor 44 bedenden 36 ya dustum hedefimi basardim. Simdi sizinde en cok merak ettiginiz bir kac soruyu cevaplamak istiyorum

1.ekmek yemiyormusun?
Beyaz ekmek hic kullanmadim omrum boyunvada kullanmayi dusummuyorum tam bugday ve kepek tekettik gunde 4 dilimi gecmedi asla
2.spor yaptinmi?
Hayir spor yapmadim ama gunde en asagi 2 saat yurudum.her zaman yurudum yuruyemedigim.gunler evde ev isi yaptim asansor kullanmadim.merdiven ciktim.
3.su ne kadar iciyorsun?
Eskiden nasilsa simdide oyle iciyorum abartili degil vucudumu karsilayacak kadar
4.abur cubur hicmi yemedin?
Tabiki yiyor insan sonucda bunun dogumgunu bayrami vb.si var ama ne kadar yedim bu soru onemli mesela pizza yedim ama 1 dilim oda 1 ayda bir oluyordu aksam yemegi yerine tuketiyordum.
5.tatli ihtiyacini nasil karsiladin?
Ben cikolataya dayanamayan bir insanimdir cidden canim cikolata istediginde ara ogunumde olmak sarti ile eti form yedim halen kullaniyorum ara ogunlerde bir paketin tamami degil 2 3 adet eti form yiyorum
6.yagli kizartma vb.yiyormusun?
Hayir asla kizartma yemiyorum ama yagsiz yemek olmaz kullandigim yaga dikkat ediyorum sadece ne kadar koyduguma dikkat ediyorum yag da vucut icin gereklidir

Bunlar bana en cok sorulan sorular arkadaslar sizde merak ettilerinjzi sorun umarim herkes ideal kilosuna kavusur
7c2f9486_orginal.jpg

Son düzenleme:
tebrik ederim 9 ayda mı düştünüz bu kiloya , yoksa daha öncesindemi, ayda kaç kilo veriyordunuz tahmini olarak

ayyy yaa ssuppersin cnm bnm bende tam olarak bunu istiyorummmm 75 kiloyumm cok moralim bozukkk beraber ayıflayalm

tebrik ederim gerçekten tam bir değişim insan hayatı için...hangi diyeti uyguladığınızı merak ettim...diyetisyen kontrolündemi yoksa bir listeyimi takip ettiniz..

Görünce insan iyice hevesleniyor
bende 78 kilo yum 1.72 boyum 58 olsam yeter ama olmadı 63ede razıyım. ; (
Sen 36 ya inemezsin kemiklerin kalın diyorlar aksine kendimi iyi tanıyorum kemiklerim incedir. Ama vericem azmettim inş.

tebrik ederim gerçekten tam bir değişim insan hayatı için...hangi diyeti uyguladığınızı merak ettim...diyetisyen kontrolündemi yoksa bir listeyimi takip ettiniz..
Merhaba benim kendime ozgu bir diyetim var herhangi bir diyetisyene yada birine basvurmadim.ama tabiki doktor kontrolumu aksatmadim

Görünce is iyice hevesleniyor
bende 78 kilo yum 1.72 boyum 58 olsam yeter ama olmadı 63ede razıyım. ; (
Sen 36 ya inemezsin kemiklerin kalın diyorlar aksine kendimi iyi tanıyorum kemiklerim incedir. Ama vericem azmettim inş.
Merhaba bende oyleydim hep kemiklerin kalin diye avuttular dusun bugune kadar yuzuk numaram bile 20 nin altinda degildi yuzugumu degistirmek zorunda kaldim.numaraso 16 ya dustu kemikler filan hikaye insallah verirsiniz

Merhaba bende oyleydim hep kemiklerin kalin diye avuttular dusun bugune kadar yuzuk numaram bile 20 nin altinda degildi yuzugumu degistirmek zorunda kaldim.numaraso 16 ya dustu kemikler filan hikaye insallah verirsiniz
Ay inş. Canım amin dua ediyorum hep Hoppa
en son 78.2 e çıktım ama şimdi 1 haftada 76.5 olmuşum is. 69 u görürüm en yakın zamanda sonrada 63 :KK68:

Ay inş. Canım amin dua ediyorum hep Hoppa
en son 78.2 e çıktım ama şimdi 1 haftada 76.5 olmuşum is. 69 u görürüm en yakın zamanda sonrada 63 :KK68:
Bende tipki senin gibiydim baslarken hedefim 55 di onun altina dusmuyucem demostim ama insan verdikce veriyor az mediyor iyice hevesleniyor

tebrik ederim cnm seni bende 81 le başladım diyete 69 a kadar düstum ama tekrar 73 e çıktım :KK43: Bayagıdır da böyle en azından 60 olsam yeter cok uzuluyorum motıvasyonum düştü :KK43:

inşallah canım cidden hiç bu kadr kararlı başlamadım fitnesada başlıyacam inş ne kadar sürede verdin canım

X