78den 52ye :)

Bende tipki senin gibiydim baslarken hedefim 55 di onun altina dusmuyucem demostim ama insan verdikce veriyor az mediyor iyice hevesleniyor
Ins. Ins. Çok heves ediyorum 36 beden olmasada 38 beden etek giyebilecekmiyim :KK49:
tebrik ederim cnm seni bende 81 le başladım diyete 69 a kadar düstum ama tekrar 73 e çıktım :KK43: Bayagıdır da böyle en azından 60 olsam yeter cok uzuluyorum motıvasyonum düştü :KK43:
Arada oluyor canım üzülme bende aynısı özel gününe geldiyse yada üsuttuysen oda etkiler vücut ödem toplamistir Hoppa
daha fazla heveslen inat et canım :KK6:
kızlar pazar başladım 85.9 du şimdi tarıldım 83.5 çok mutluyum hepsi gidcek hepsi
Maşallah canım daha çok verdiğimiz günleri görürüz inş. :KK6:

hemsireyafi ost: 38636275 .!.:
Foto istiyoruuum bu degisimi merak ettimm :))
Tabi atarim enkisa surede :)
Foto istiyoruuum bu degisimi merak ettimm :))
En yakon zamanda fito
inşallah canım cidden
hiç bu kadr kararlı başlamadım fitnesada
başlıyacam inş ne kadar sürede verdin
canım
ben 10 ay da verdom ama bunyeden bunyeye degisir sakin pes etmeyin 3 yilda veren insanlar bile tanidim ama hic pes etmemislerdi

kızlar bu aralar sauna eşofmanları araştırıyorum. insanlar cok memnun acaba spor yaparken kullansam mı, sağlıklı mıdır sizce????

3 ayda indim 69 a cnm. hergun 30dk kosu bandında yuruyorum aynı zamanda diyet tabii. fitnessın acayip faydası oluyor kesinlike başlamalısın. Bu azmi sende de görüyorum başaracağızzzzz................

canım bende fitnessa başladm haftada 3 gün 2 şer saat ama diğer günler yürüyüş flan yapamıyorum aktif olmaya çalışıyorum elbette çok olmuyor ama

canım bende fitnessa başladm haftada 3 gün 2 şer saat ama diğer günler yürüyüş flan yapamıyorum aktif olmaya çalışıyorum elbette çok olmuyor ama
Hergun spor yapıldığı zaman vücuttaki kaslardan da erimeler oluyormuş cnm bence doğru yapıyosun devamını dilerim.

kızlar bu aralar sauna eşofmanları yatırıyorum. insanlar cok memnun acaba spor yaparken kullansam mı, sağlıklı mıdır sizce????
Sauna esortmanlark yag yaktirmada etkili birde gobek bolgene boberiye yagi ve lahana yagi surmeni oneriyorum canim bayagidir kullaniyorum ben etkisi oluyor sporla

tebrik ederim canım ben de ilk defa diyete başladım 1 hafta oldu. başlangıi 68 şimdi 66. bakalım 55 i görecekmiyim. neler yedin günlük menünü paylaşman ii olurdu

tebrik ederim canım ben de ilk defa diyete başladım 1 hafta oldu. başlangıi 68 şimdi 66. bakalım 55 i görecekmiyim. neler yedin günlük menünü paylaşman ii olurdu
Oncelikle tesekkur ederim insallah kisa surede verirsin onceligin saglik olsun diyete
ilk basladiysan biranda kisma yazma spor
gini dusun biranda 100 mekik cekemezsin
azar azar baslarsin diyette bence oyle
olmalo diyete olk baslarken kahvaltida 4
dolim aksam 4 dilim yedim.ben kepek
ekmek simdi kahvaltida 2 dilim aksam
bazen 1 dilim bazenyemege gore hic
yemiyorum.

Ornek menum
Kahvalti:
1 adet omlet maydanozlu yagsiz cok az yag
1 ince dilim hindi salam
5 adet yesil zeytin
İstedigin kadar salatalik domates
1 adet ucgen light peynir
1 cay kasigi tahin pekmez
Cay sekersiz

2.secenek
Yulaf kepegiyle yapilmis krep 1 orta boy
1 tatli kasigi bal
Hindi jambon 1 ince dilim
Yesil biber firinda
Maydanoz
Bir ince dilim light peynir
Sekersiz kahve

3.secenek
5 adet yesil.zeytim
1 haslanmis yumurta
Lor peynir yagsiz tuzsuz istedigin kadar ye ama cok da degil
1 bardak.light sut
2 dilim kepek ekmek
Haslanmis patates kizartmasi 100 gram :)

Oglen yemegi yemiyorum ben.ama yemenizi oneririm hele ilk basladigin zamanlarda onun yerine ara yiyorum

Ara:
1.secenek Light yogurt 5 kasik icine bir adet kivi yada muz
2.secenek diyet biskuvi light sut tarcinli
3.secenek patates salatasi
4 secenek iki dilim kepek ekmegi arasinda bol yesillik hindi jambom ve yaninda dusk yagli ayran
Daha var paylasmami istersen paylasirim :)

Aksam yemegi
1.secenek tavuk baget 2 adet yaninda haslanmis patates 1 dilim.ekmek ve domates corbasi
2.secenek ispanak yemegi yogurt ve 1 dilim ekmek
3.secenek mercimek corbasi firinda kofte 4 adet kadar yoyebilirsin 1 dilim.ekmek
4.secenek kepekli makarna 2 kasik yaninda pirasa yemegi ve cacik
5.secenek sut corbasi icine cok az seker koyuyorum ben cok az zeytinyagiyla kavrulmus patates yemegi
Dahada itersen yazabilirim :)

Ben her diyetten farklo.olarak ilj basladigimda kendimi cidden cok ac hissettigim.zamanlarda gece yatmadan yarim saat once bir domates yedim.yada havuc salatalik bunu ilk baslarda yaptim.cunki bunyem az yemege aliskin degilfi halsiz dusuyordum.simfi sanada tavsiye ederim

Oncelikle tesekkur ederim insallah kisa surede verirsin onceligin saglik olsun diyete
ilk basladiysan biranda kisma yazma spor
gini dusun biranda 100 mekik cekemezsin
azar azar baslarsin diyette bence oyle
olmalo diyete olk baslarken kahvaltida 4
dolim aksam 4 dilim yedim.ben kepek
ekmek simdi kahvaltida 2 dilim aksam
bazen 1 dilim bazenyemege gore hic
yemiyorum.

Ornek menum
Kahvalti:
1 adet omlet maydanozlu yagsiz cok az yag
1 ince dilim hindi salam
5 adet yesil zeytin
İstedigin kadar salatalik domates
1 adet ucgen light peynir
1 cay kasigi tahin pekmez
Cay sekersiz
paylaşımın için teşekkür ederim.
2.secenek
Yulaf kepegiyle yapilmis krep 1 orta boy
1 tatli kasigi bal
Hindi jambon 1 ince dilim
Yesil biber firinda
Maydanoz
Bir ince dilim light peynir
Sekersiz kahve

3.secenek
5 adet yesil.zeytim
1 haslanmis yumurta
Lor peynir yagsiz tuzsuz istedigin kadar ye ama cok da degil
1 bardak.light sut
2 dilim kepek ekmek
Haslanmis patates kizartmasi 100 gram :)

Oglen yemegi yemiyorum ben.ama yemenizi oneririm hele ilk basladigin zamanlarda onun yerine ara yiyorum

Ara:
1.secenek Light yogurt 5 kasik icine bir adet kivi yada muz
2.secenek diyet biskuvi light sut tarcinli
3.secenek patates salatasi
4 secenek iki dilim kepek ekmegi arasinda bol yesillik hindi jambom ve yaninda dusk yagli ayran
Daha var paylasmami istersen paylasirim :)

Aksam yemegi
1.secenek tavuk baget 2 adet yaninda haslanmis patates 1 dilim.ekmek ve domates corbasi
2.secenek ispanak yemegi yogurt ve 1 dilim ekmek
3.secenek mercimek corbasi firinda kofte 4 adet kadar yoyebilirsin 1 dilim.ekmek
4.secenek kepekli makarna 2 kasik yaninda pirasa yemegi ve cacik
5.secenek sut corbasi icine cok az seker koyuyorum ben cok az zeytinyagiyla kavrulmus patates yemegi
Dahada itersen yazabilirim :)

Ben her diyetten farklo.olarak ilj basladigimda kendimi cidden cok ac hissettigim.zamanlarda gece yatmadan yarim saat once bir domates yedim.yada havuc salatalik bunu ilk baslarda yaptim.cunki bunyem az yemege aliskin degilfi halsiz dusuyordum.simfi sanada tavsiye ederim

Merhaba 78 den 52 ye indim spor yapicagim zaman biberiye yagi ve lahana yagini bolgesel incelmek istedigim yere surdum bi 7 ay gibi surede etkisini goruceksiniz diyetle ama oyle hemen olucak birsey degil
canım bende diyet yapıyorum haftada 4 günde spor ama bu yağları kullanmıyorum etkisi ne acaba sıkılaştırıcı mı yağ yakımını mı artıyor

tebrik ederim cnm seni tabi hemen olmuyor ama biraz sabırsızız galiba bende 10 kg verdim 3 ay oldu ama şimdi motivasyon kırıldı bı 10 kg fazlam daha var inşallah bizim de olur da yaza böyle girmek istemiyorum. şimdi bi de sauna esortman aldım bakalım deneyecegız teşekkürler önerilerin için....

[QUOTE="fadmeeeeee, post: 38850309, member:soyleyemeanım bende diyet yapıyorum haftada 4 günde spor ama bu yağları kullanmıyorum etkisi ne acaba sıkılaştırıcı mı yağ yakımını mı artıyor[/QUOTE]
Canim ikiside diyelim sıkilastirdigini pek soyleyemem ama yag yakimini hizlandiriyor o kesin

bende 78 im 52 ye düşmek istiyorum canım diyetin nasıldı biraz bahsedermisin bugün hemen yağları almaya gidiyorum spordan önce kullanacağım çok saol :KK70:

X