78den 52ye :)

[QUOTE="fadmeeeeee, post: 38860465, member: 626771yagnım bide bu yağları spordan önce sürüp streç film falan mı sardın direk yapsak olur mu[/QUOTE]

Canim.spordan once ilk 3 ay sadece lahana tohumu yagi kullandim yagli olan bolgeme surdum strec film sardim sonra lahana ve biberiyeyi karistirdim oyle.kullanmaya basladim srece spordan once hep sardim ama.diger spor yapmadigim gunlerde sadece biberiye yagini surdum cildime tavsiye ediyorum bacaklarimada surseydim keske diyorum bacaklarim zayiflayonca bir suru catlak.olustu yagi kullandigim yerler cok sıkı ve incelme.yapti

Merhaba arkadaslar :) bu arada tebrik ederim çok iyi kilo vermişiniz :) bende ortalama 1ayda 8 kilo verdim herhangi bi diyet listesi uygtabağıim suanda tam istedigim kilodayım :) ben 8 kiloyu ekmeği keserek basladım cok ekmek yerdim ama günde 1 dilim kepek ekmeği yemeye karar verdim . sonra çok su içmeye basladım ve porsiyonlarımı azalttım
emin olun çok güzel kilo veriliyo ama ilk 3-4
gün çok zor geciyor cunku biranda boyle bi yasam tarzına girince ama sonrada midenizde küçülüyor eskiden zorlanmadan yediğiniz koca bir tabağı zorla yiyosunuz .. Bideaksam saat 8 den sonra hiçbisey yemedim sadece yatarken 1 kase yoğurt yedim denemenizi isterim.

Görünce insan iyice hevesleniyor
bende 78 kilo yum 1.72 boyum 58 olsam yeter ama olmadı 63ede razıyım. ; (
Sen 36 ya inemezsin kemiklerin kalın diyorlar aksine kendimi iyi tanıyorum kemiklerim incedir. Ama vericem azmettim inş.
Benim de boyum 1.72 şu an 63 kiloyum ve 38 bedenim. Kemiklerin iriliği yalanına inanmayın ban da senelerce öyle dediler. Ama; öyle bir şey yok.İnsan istedikten sonra başaramayacağı hiçbir şey yok gerçekten.

Merhaba arkadaslar :) bu arada tebrik ederim çok iyi kilo vermişiniz :) bende ortalama 1ayda 8 kilo verdim herhangi bi diyet listesi uygtabağıim suanda tam istedigim kilodayım :) ben 8 kiloyu ekmeği keserek basladım cok ekmek yerdim ama günde 1 dilim kepek ekmeği yemeye karar verdim . sonra çok su içmeye basladım ve porsiyonlarımı azalttım
emin olun çok güzel kilo veriliyo ama ilk 3-4
gün çok zor geciyor cunku biranda boyle bi yasam tarzına girince ama sonrada midenizde küçülüyor eskiden zorlanmadan yediğiniz koca bir tabağı zorla yiyosunuz .. Bideaksam saat 8 den sonra hiçbisey yemedim sadece yatarken 1 kase yoğurt yedim denemenizi isterim.

tebrik ederim 1 ayda inanılmaz kilo vermişsin. ben tam buğday yiyorum zaten. o da sabah kahvaltı da. akşam başım ağrıyo du yemek yemedim 9 gibi de 1 bardak süt içtim ay sabah midem nasıl ağrıdı. 3-4 gün durabilsem mide alışacak aslında. başka neler yaptın canım sadece bu kadarmı.8 kilo vermen çok güzel ya benim metobolizmam yavaş bir de masabaşı çalışıyorum. o yüzden kolay kilo alıp çok zor veriyorum yaaa.

Benim de boyum 1.72 şu an 63 kiloyum ve 38 bedenim. Kemiklerin iriliği yalanına inanmayın ban da senelerce öyle dediler. Ama; öyle bir şey yok.İnsan istedikten sonra başaramayacağı hiçbir şey yok gerçekten.
Bende 4 sene önce 63 kiloydum evlendim çocuk filan derken 87 kiloya çıktım. .
78.2 kiloya indim şimdi zayıflama takimlarindayim 75.2 ye indim eski kiloma gelmeme 12.2 kilo var :KK43:
ama Azmedicem basaricam inş. Ilk önce kendim için kendi sağlığım için. :KK49:
Teşekkürler canım moral okdu bana inicem inş. Zayiflayacagim :KK19::KK15:

Bende 4 sene önce 63 kiloydum evlendim çocuk filan derken 87 kiloya çıktım. .
78.2 kiloya indim şimdi zayıflama takimlarindayim 75.2 ye indim eski kiloma gelmeme 12.2 kilo var :KK43:
ama Azmedicem basaricam inş. Ilk önce kendim için kendi sağlığım için. :KK49:
Teşekkürler canım moral okdu bana inicem inş. Zayiflayacagim :KK19::KK15:

Rica ederim. Gerçekler bunlar. Ve sizin yaşınız çok genç metabolizma süper hızlıdır şimdi. Bizim 2-3 ayda verdiğimizi siz 1 ayda verirsiniz. Olumsuz yorumlara kulaklarınızı tıkayın.

Rica ederim. Gerçekler bunlar. Ve sizin yaşınız çok genç metabolizma süper hızlıdır şimdi. Bizim 2-3 ayda verdiğimizi siz 1 ayda verirsiniz. Olumsuz yorumlara kulaklarınızı tıkayın.
Çok doğru canım insanlar konuşsun zaten sadece başka yaptıkları şey yok :KK19:
şimdi kendime aylık plan yaptım onu uyguluyorum :KK49:
ocak sonunda 74
Şubat 72
Mart 70 ağustosta 60 olarak ayda 2 kilo olarak geri gitme planindayim inş. :KK49::KK49:
en sağlıklısi böyle inş. Hedefime kavusucam :KK76: çok hırs yaptım inş. :KK47::KK49:

Çok doğru canım insanlar konuşsun zaten sadece başka yaptıkları şey yok :KK19:
şimdi kendime aylık plan yaptım onu uyguluyorum :KK49:
ocak sonunda 74
Şubat 72
Mart 70 ağustosta 60 olarak ayda 2 kilo olarak geri gitme planindayim inş. :KK49::KK49:
en sağlıklısi böyle inş. Hedefime kavusucam :KK76: çok hırs yaptım inş. :KK47::KK49:

Tatlım ayda 2 kilodan fazla bile verebilirsin. Sakın kafana takma. Bence mayıs sonu gibi 65 olursun. Sana güveniyorum :KK36::KK36:

Tatlım ayda 2 kilodan fazla bile verebilirsin. Sakın kafana takma. Bence mayıs sonu gibi 65 olursun. Sana güveniyorum :KK36::KK36:
Ay canım benim Sağol çok teşekkür ederim gerçekten süper motive oldum inş. :oops::KK19:
Hırs landim eliptik bisikletimde var hergun 1 saat düzenli binicem inş. Kilo olarak hedeflerimi az koydum ki başarmasi kolay olsun :KK49::KK76: çünkü her hedefe yaklaştıkça insan mutlu oluyor hatta bu ay 74 dedim ama 73 olucak gibi görünüyor:KK68:32..35 gun gibi bir sürede 73.2 ye inersem 5 kilo vermiş olucam inş. :KK73:

tebrik ederim 1 ayda inanılmaz kilo vermişsin. ben tam buğday yiyorum zaten. o da sabah kahvaltı da. akşam başım ağrıyo du yemek yemedim 9 gibi de 1 bardak süt içtim ay sabah midem nasıl ağrıdı. 3-4 gün durabilsem mide alışacak aslında. başka neler yaptın canım sadece bu kadarmı.8 kilo vermen çok güzel ya benyoğutobolizmam yavaş bir de masabaşı çalışıyorum. o yüzden kolay kilo alıp çok zor veriyorum yaaa.

Bende çok zor kilo veren bi yapıya sahiptim ama isteyince çok güzel veriliyo :)) ama hiçbişey yemessen sağliğin için zararli olr biranda yemeği kesinlikle bırakma derim önceporsiyonlarını azalt ekmek çok az ye 2 3 gun zorlanirsin ama sonradan alışınca midede çok yemek alamiyo ama akşma yemeğinden sonra kesinlikle bişey yeme derim ben sadece yaterken yoğut yedim :)) bide ben sağlık okulunda okuyorum hocalarim verdiğim kiloya çok şaşırdılar nasl verdin falan dediler ben anlattin çok sağlikli kilo vermisin dediler bide canm bol sivi seyler tuket insallh istedigin kiloya kavuşursun :KK70:
tebrik ederim 1 ayda inanılmaz kilo vermişsin. ben tam buğday yiyorum zaten. o da sabah kahvaltı da. akşam başım ağrıyo du yemek yemedim 9 gibi de 1 bardak süt içtim ay sabah midem nasıl ağrıdı. 3-4 gün durabilsem mide alışacak aslında. başka neler yaptın canım sadece bu kadarmı.8 kilo vermen çok güzel ya benim metobolizmam yavaş bir de masabaşı çalışıyorum. o yüzden kolay kilo alıp çok zor veriyorum yaaa.

9 ay suren diyet maceramin koruma evresindeyim.Diyete baslarken hic umudum yokdu suanda herkes bana baktiginda nasil basardigimi soruyor ne yaptigimi merak ediyor 44 bedenden 36 ya dustum hedefimi basardim. Simdi sizinde en cok merak ettiginiz bir kac soruyu cevaplamak istiyorum

1.ekmek yemiyormusun?
Beyaz ekmek hic kullanmadim omrum boyunvada kullanmayi dusummuyorum tam bugday ve kepek tekettik gunde 4 dilimi gecmedi asla
2.spor yaptinmi?
Hayir spor yapmadim ama gunde en asagi 2 saat yurudum.her zaman yurudum yuruyemedigim.gunler evde ev isi yaptim asansor kullanmadim.merdiven ciktim.
3.su ne kadar iciyorsun?
Eskiden nasilsa simdide oyle iciyorum abartili degil vucudumu karsilayacak kadar
4.abur cubur hicmi yemedin?
Tabiki yiyor insan sonucda bunun dogumgunu bayrami vb.si var ama ne kadar yedim bu soru onemli mesela pizza yedim ama 1 dilim oda 1 ayda bir oluyordu aksam yemegi yerine tuketiyordum.
5.tatli ihtiyacini nasil karsiladin?
Ben cikolataya dayanamayan bir insanimdir cidden canim cikolata istediginde ara ogunumde olmak sarti ile eti form yedim halen kullaniyorum ara ogunlerde bir paketin tamami degil 2 3 adet eti form yiyorum
6.yagli kizartma vb.yiyormusun?
Hayir asla kizartma yemiyorum ama yagsiz yemek olmaz kullandigim yaga dikkat ediyorum sadece ne kadar koyduguma dikkat ediyorum yag da vucut icin gereklidir

Bunlar bana en cok sorulan sorular arkadaslar sizde merak ettilerinjzi sorun umarim herkes ideal kilosuna kavusur
TEBRIK EDERIM CANIM GERCEKTEN.BENDE DOGUM YAPTIM 83 E KADAR CIKMISTIM 75 E DUSTUM AMA DAHA DA VERMEM LAZIM BANA FOTO ATARMISIN BIRDE YAPTIGIN DIYETI BENDE KENDIME GORE AYARLAYAYIM.YAZA KADAR BIRAZINI VERMEM LAZIM KILOLARIMIN.TESEKKUR EDERIM SIMDIDEN...

X