Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

2 hafta sonum da kacamakli geçti.1 er gün tabii.simdi dikkat ve spor zamanı.kilo almadım şükür ama istediğim kadar hareketli olamadım bu son hafta.sabah Leslie ye başladım yine.el ağırlığı ile yapılanla çalıştım.kol kaslarım gerçekten güzelleşti.tam anlamıyla bir fitness a gidemedim ya ona yanarım.😋

Benimde midem okadar iyi değil patates yemekten midem bulandi...haftaya tekrar normal beslenmeye geçeceğim..bu diyet ayda 1-2 kere yeter..abartmaya gerek yok
Canım bunlar şok diyetler.ayda 1 bile fazla bence.her türlü çabayla kilo verimi durduğunda ise yariyorlar.arka arkaya yapan kimse sonuç alamamış bunlardan.bir kaç grup var takip ettiğim.denemeler bu yönde.

oynakbasi34 oynakbasi34 kuzum nerelerdesin.merak ediyorum seni.arada ugrasana buraya.yarismasan bile muhabbetin yeter senin.özlettin.💌
Tatlım az önce kaptanimla konuştum. Öğleden sonra uyumuş. Evdeki interneti kapatmışlar bazı sorunlardan. Sesini duyunca rahatladım.Bayagi endişelendim mesajlarını görmeyince bir de sen merak edince elim ayağıma dolaştı. Sanırım yakında gelir. İnternet paketiyle idare edecekmiş. Hepinize selam eder öperim kızlar. :KK68:Azminiz diyetiniz daim olsun.

Ama haklıyım degil mi Colombre benim metabolizmam boyle calısıyor kabul ediyorum artık veremiyorum dedikce de salıyor kilo alıyorum az olsun yavaş olsun benim olsun dogum yapalı 19 ay oldu 90 dan 69 ları gordüm cok şükür gönül isterki 62 olayım hemen ama olmuyor ne yapayım bırakayim mı peşini

Tatlım az önce kaptanimla konuştum. Öğleden sonra uyumuş. Evdeki interneti kapatmışlar bazı sorunlardan. Sesini duyunca rahatladım.Bayagi endişelendim mesajlarını görmeyince bir de sen merak edince elim ayağıma dolaştı. Sanırım yakında gelir. İnternet paketiyle idare edecekmiş. Hepinize selam eder öperim kızlar. :KK68:Azminiz diyetiniz daim olsun.
İyi haydi sevindim iyi olduğuna.ben mezun olduğumdan arada uğruyorum buraya Elhan cım.bayagidir göremedim kaptanı.gelsin tez zamanda.onsuz olmuyor buralar.sen ne yaptın ne alemde diyet spor.

Ama haklıyım degil mi Colombre benim metabolizmam boyle calısıyor kabul ediyorum artık veremiyorum dedikce de salıyor kilo alıyorum az olsun yavaş olsun benim olsun dogum yapalı 19 ay oldu 90 dan 69 ları gordüm cok şükür gönül isterki 62 olayım hemen ama olmuyor ne yapayım bırakayim mı peşini
Maşallah ne güzel vermişsin.tabii ki peşini bırakma canım.giden her gram zafer bence.az veriyorum diye bırakıp üstüne kilo alan çok kişi var.

Colombre Colombre
Maşallah ne güzel vermişsin.tabii ki peşini bırakma canım.giden her gram zafer bence.az veriyorum diye bırakıp üstüne kilo alan çok kişi var.
Bazen aç geziyorum o kadar az yiyorum yine veremiyorum metabolizma 0 calışmiyor biliyorum kendimi bıraksam yine alacagım zaman zaman küsüyorum kızıyorum kendime hatta buradan çıkayım arkadaşların ortalamalarını olumsuz etkiliyorum diyorum sonra yine buradayım iste🤭

Perihan lütfen bahaneyi bırak ve spor yap.yapamam diye bir şey yok.yatalak hastalar bile ağırlık vs kaldirarak spor yapıyor.
Hazır diyet yapıyorsun.kendine yazık ediyorsun böyle.Leslie sansone 15 dk diye arattır ve başla spora.adim adım git.kendin bile sasiracaksin sonunda.haydi arkadaşım.
Nebileyim canim ya bunalimdan canimmi istemiyor yoksa gerçekten zamanimmi yok bilmiyorum...ama haftaya lesliye başlamayi denicem..

İyi haydi sevindim iyi olduğuna.ben mezun olduğumdan arada uğruyorum buraya Elhan cım.bayagidir göremedim kaptanı.gelsin tez zamanda.onsuz olmuyor buralar.sen ne yaptın ne alemde diyet spor.
Mezuniyetin hayırlı olsun canım. İyi yapıyorsun takımdan kopmamak lazım. Ben diyete devam ediyordum. Ablamı kaybettim bir ay önce izne ayrıldım saldım sonra kendimi duzensizlikten alıp vermelerle geçti günlerim. Bugünlerde izne ayrıldığım kiloya ulasma cabasindayim ki listeye girebileyim.Onun dışında iyiyim canım. Ben de kızlara bakıyorum arada bir gelip sessiz sedasız gidiyorum bazen. Bugün senin mesajını görünce yazdım buraya...Umarım senin taraflarda her şey yolundadir Allah sağlık versin her şey bir şekilde halloluyor.

Mezuniyetin hayırlı olsun canım. İyi yapıyorsun takımdan kopmamak lazım. Ben diyete devam ediyordum. Ablamı kaybettim bir ay önce izne ayrıldım saldım sonra kendimi duzensizlikten alıp vermelerle geçti günlerim. Bugünlerde izne ayrıldığım kiloya ulasma cabasindayim ki listeye girebileyim.Onun dışında iyiyim canım. Ben de kızlara bakıyorum arada bir gelip sessiz sedasız gidiyorum bazen. Bugün senin mesajını görünce yazdım buraya...Umarım senin taraflarda her şey yolundadir Allah sağlık versin her şey bir şekilde halloluyor.
Ay canım ya.cok üzüldüm Allah sabır versin inşallah hepinize.ablana da gani gani rahmet eylesin.hersey bizim için. küçük şeylere takılıp en önemlilerini kaçırıyoruz maalesef. Allah kaldıramayacağımız yüklerle sınamasın hiçbirimiz inşallah.

Ay canım ya.cok üzüldüm Allah sabır versin inşallah hepinize.ablana da gani gani rahmet eylesin.hersey bizim için. küçük şeylere takılıp en önemlilerini kaçırıyoruz maalesef. Allah kaldıramayacağımız yüklerle sınamasın hiçbirimiz inşallah.
Çok sağ ol bitanem. Mekanı cennet olsun bütün gecmişlerimizin. Amin inşallah sabrımız bol olsun. Yapacak bir şey yok.

Dun gece girdim yazdim gonderemeden uyudum kaldim sabah tekrar girme firsatimda olmadi. Bu yuzden simdi gonderiyorum 😊 gonderdikten sonrada bugunku mesajlarinizi okuyayim bari 😂
Arkadaşlar sizde zorlaniyormusunuz su içmekte...yazin sorun olmuyorda kişin soğuk havada insanin cani pek istemiyor..zorlan içiyorum
Ben de bu aralar 1.5lt yi zor iciyorum

Aleykum selam abla
Basiniz sagolsun Allah sabir versin
Ara sira intagramda resimlerini giruyorum meryem abla iyiymis diye geciriyorum icimden ama muhabbetini de ozlemiyor degilim yani. Ara sira ugra buraya.

Anam sayfayi 2 kere guncelledim geceden beride kimse yazmamis zaten :KK48:
Neyse artik bu aksam 2 gunluk menu yazarim bende birazdan 😉

Bugun spor salonunda 1 ayim doldu ve olcumlerim yapildi. Antronor sasirdi kaldi cok iyi vermissiniz cok guzel beslenmissiniz hic kastan gitmemis hep yagdan gitmis dedi. Ilk defa birinin karin yaglanmasinin 1.5 azaldigini goruyorum dedi. Burayada koyayim fotoyu😉
Screenshot_2019-11-27-18-11-02.png

Bugun spor salonunda 1 ayim doldu ve olcumlerim yapildi. Antronor sasirdi kaldi cok iyi vermissiniz cok guzel beslenmissiniz hic kastan gitmemis hep yagdan gitmis dedi. Ilk defa birinin karin yaglanmasinin 1.5 azaldigini goruyorum dedi. Burayada koyayim fotoyu😉
Eki Görüntüle 2559524
Maşallah arkadaşima 😍

Dunku menum
08.30 1 limonsuyu ve 1sb su
10.15 1 muz
12.30 marul mor lahana habuc salatasi z.yag ve limonlu tuzsuz
18.30 tuzsuz salcasiz taze fasulye yemegi
22.30 sade soda

Bugunku menum
09.00 filtre kahve
13.00 domates salatalik peynir yesil zeytin ceviz
19.00 firin hamsi ve kasarli mantar

Bu aksam yine oruca niyetleniyorum yarin menum olmayacak cuma sabah acicam insallah

Eki Görüntüle 2559524
Maşallah yağlar direkt göbüşten gitmiş kız. :KK9:Gitsinler geri dönemeyiseceler:63:

Dunku menum
08.30 1 limonsuyu ve 1sb su
10.15 1 muz
12.30 marul mor lahana habuc salatasi z.yag ve limonlu tuzsuz
18.30 tuzsuz salcasiz taze fasulye yemegi
22.30 sade soda

Bugunku menum
09.00 filtre kahve
13.00 domates salatalik peynir yesil zeytin ceviz
19.00 firin hamsi ve kasarli mantar

Bu aksam yine oruca niyetleniyorum yarin menum olmayacak cuma sabah acicam insallah
Oruç günlerindede spor yapıyomusun :spor:

X