80-89 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

MELOCUM cnm ögünlerim karışyor diye yulaf ve sü yiyem ama haftaya her p.tesi böle kahvaltı yapıcam artkk

huri yedigin dere ot iştahını azaltırken bebşine bol bol süt olacak biliyormusun
a
ülay nbr cnm valla be iki günüdür azıttım ama diyet modua bugün tekrar giridm çok şükür azıttım derken çok kalori almadım ama

spor yok
su yok
düzen yokkk
buda yeter dimi

yagmurgozlu, masumm, cokbilmis, handerya, BuTTeRfLy86, NALCY, crafty, aylin90
maşallah herkes burda ne güzelsositososito

Masumcum dengeyi her zaman korumak mümkün değil yaa ama kaçamaksız olan dengesizliklerden zarar gelmez diye düşünüyorum..
tek atlamaman gereken su gülüm su olmadan kiloyuda istediğin gibi veremezsin tüm doktorlar öyle diyor.

nalcy merhaba canım. ıyi çok şükür ama bu hafta kilo vermekten umutlu değilim .kendimi çok ağr hissediyorum heralde kas yaptım :KK43:

adaacımm afiyet olsun güzelim

tülaycım nasılsın canım orticim bu hafta bomba gibiyim çok şükür.24 yaşındayım demişsin bende bu cuma 29 oldum canım.otuz olmadan bu kilo işini bitirmek istiyorum inşallah.hemen menümü yazayım yorumunu bekliyorum orticim

bugünkü menü

uyanınca : 1 bardak y.yaglı süt+1 kayısı kurusu

kahvaltı : 2 dilim k.ekmeği
3 zeytin
peynir+yeşilçay
salatalık

ögle : 1 tabak sebze yemeği +yagsız salat

ara : 3 kusu kayısı(meyve yerine)

ara : yarım paket d.bisküvi

akşam : 4 köfte + mantar yemeği
salata

ara :meyve

yok anacım geçmişin hepsini okuyamadım,ne de güzel kaynatmışsınız :) akşam elektrikler gitti hiçbir şey diyemeden öylece çıkmış oldum buradan yani yanlış anlamayın emi.Sabah bir güzel başladım güne ki srmayın beli sıkan pantolonum bol mu bol,dedim pardon tanışıyor muyuz,nereden geldin girdin benim dolaba? Zavallıyla ayrılalı çok uzun bir süre geçmiş aradan tabi,unutmuşum dolabın en dip köşesinde.O da ben de çok sevindik gün yüzüne çıkmasına kaydirigubbakcemile3
Güzel bir gün dilerim arkadaşlar :)
Adacım selam canım çok sevindim adına ya ne güzel di mi olmayan şeylere sığmak..devamı gelir işallah..sana da mutlu günler tatlım..
obilen, evet öyle canim, malesef...
acimadan cikariolar :KK43:(
kıyamam canım sana Allahım sana daha iyi işler nasip eder işallah..

tülaycım nasılsın canım orticim bu hafta bomba gibiyim çok şükür.24 yaşındayım demişsin bende bu cuma 29 oldum canım.otuz olmadan bu kilo işini bitirmek istiyorum inşallah.hemen menümü yazayım yorumunu bekliyorum orticim

bugünkü menü

uyanınca : 1 bardak y.yaglı süt+1 kayısı kurusu

kahvaltı : 2 dilim k.ekmeği
3 zeytin
peynir+yeşilçay
salatalık

ögle : 1 tabak sebze yemeği +yagsız salat

ara : 3 kusu kayısı(meyve yerine)

ara : yarım paket d.bisküvi

akşam : 4 köfte + mantar yemeği
salata

ara :meyve

menü süper canım..valla halledin bak ben de bu c.tesi 32 yi dolduruyorum hala uğraşıyoruz..daha bebiş de yok piyasada..Allah sonumu hayır etsin işallahkafamçokkarıştı

adaacımm afiyet olsun güzelim

canım teşekkür ederim,yedim geldim :)

Adacım selam canım çok sevindim adına ya ne güzel di mi olmayan şeylere sığmak..devamı gelir işallah..sana da mutlu günler tatlım..

canımmmmm :) teşekkürler,evet o kadar güzel bir duygu ki tarif edemiyorum :kedi: cumartesi gelinlik provamdan önce çok güzel bir moral oldu bu bana

menü süper canım..valla halledin bak ben de bu c.tesi 32 yi dolduruyorum hala uğraşıyoruz..daha bebiş de yok piyasada..Allah sonumu hayır etsin işallahkafamçokkarıştı

canım ayy ne güzel sende balık burcusun kaydirigubbakcemile5 .gerçi bazen bukadar hassas olmaktan şikayetçi olmuyorda değilim.nihalcim engüzel 20li yaşlarım kilolu olarak geçti gerçi hiçbirdönem bu son 2 yılki kadar kilolu olmamıştım.genelde hep 73-76 arası gider gelirdim.ahh ahh ne edeyim ben kendimi yaa :eek:klava:

ben geldimmm

yiyecek birseyler aldim alisveris yaptim ofis icin...

hazir dogranmis paketlerde salatalar var, ve salata sosu yogurtlu, az yagli aldim.

menümü yazayim: lütfen okuyun nasil?

sabah: 1 dilim k. ekmegi salamli
ara: 1 cilekli yogurt (150gr)
öglen: 1 dilim k. ekmegi salamli, 1 kagse salata, birazcik salata sosu kattim.
ara: tekrar 1 cilekli yogurt yiyecem.
aksam: 1 kagse mercimek corbasi

2 litre su.
yarim saat kosu bandi.

canım ayy ne güzel sende balık burcusun kaydirigubbakcemile5 .gerçi bazen bukadar hassas olmaktan şikayetçi olmuyorda değilim.nihalcim engüzel 20li yaşlarım kilolu olarak geçti gerçi hiçbirdönem bu son 2 yılki kadar kilolu olmamıştım.genelde hep 73-76 arası gider gelirdim.ahh ahh ne edeyim ben kendimi yaa :eek:klava:

sükret haline be ablacim...
beni unuttunmu?
ben kendimi bildim bileli kiloluyum...
hadi sen 20 li yaslari 80 civari gecirmissin, peki bana ne demeli?
13-15 yaslar 105 kg ile gecirdim ben..............

kıyamam canım sana Allahım sana daha iyi işler nasip eder işallah..

aminnnn ablam sagoll... e napalim bende issizlik dönemimde boll boll spora giderimm.. temmuzun ortasinda TR ye gelmeden söyle bi 80 kg veyaaa 75 bile olsam süperrr....

2 tane dügün varr.... $IK elbiseler almam lazimm.... akrabaglar sasirsin güzelligime :)
ramazandan sonrada dikkat ederimm ve gelsin nisanimmm insallahh

aminnnn ablam sagoll... e napalim bende issizlik dönemimde boll boll spora giderimm.. temmuzun ortasinda TR ye gelmeden söyle bi 80 kg veyaaa 75 bile olsam süperrr....

2 tane dügün varr.... $IK elbiseler almam lazimm.... akrabaglar sasirsin güzelligime :)
ramazandan sonrada dikkat ederimm ve gelsin nisanimmm insallahh

evet evet kesinlikle canım şu zayıflama işine odaklanırsın..sporunu bol bol yaparsın..

Tünaydınlar kızlarr

oku oku bitmedi valla alıntı yapmadım yoksa 2 sayfa alıntıyla dolardı:))

güldal Tülay benim canım elimpia-nihal darkolive -izlem karıştırman doğal takılma hiç şeker sositososito

melocum senin her yazdığın yeni bir bilgi katıyor bana . harikasın canım yaa :lepi:

masumm kahvaltın ideal olmuş bence kasmana gerek yok yerimseniben

selma ablacım olumunekankayizsmile

yeni gelen herkes hoş gelmiş sefa getirmişler. buyrunnnnnnnnn

nalcy - aylin - elimpia -adacım hepinize sevgiler canlarım opuyorumnanaktan

Ve ve veee Ortİİİm naber gülüm tebrik ediyorum gayet güzel gidiyorsun . kaydirigubbakcemile5
canim cok tesekur ederim cok tatlisin herkesin ismiminin karsiligini yazdim biliyormusun kardesimin adi da tulay bir tanesi de nihal gorumcem derya hepsinide cok severim sizidetulaycim bu arada ben sureyya

kızlar elazığdaki depremi gördünüzmü??o kadar içim yandı ki anlatamam..:nazar:ALLAH yardımcıları olsun tam 57 cenaze ne kadar acı ya...
hatay da da yani bizim burada da oldu.3.8 şiddetinde aranızda başka hisseden var mı???

benimde içim parçalandı canım, aalhım esirgesin yarabbimm :Saruboceq:

teşekkürler canım yoğun iş temposu içindeyim...sayfa açık gözüm sürekli burdakaydirigubbakcemile3sen nasılsın selmacım?

slm canım hoşgeldin...olumunekankayizsmile

bende aynı durumdayım tatlım...pazar günü hem kahvaltıya,hem akşam çaya misafirim vardı...ister istemez kaçırdım...:kedi:şimdi toparlamaya çalışıyorum...bakıyorumda ortişimde benden aşağı kalmamış...cuma günü belli olcak..huuu ortişimm canım bari sen uslu duraydın....aklinialirimsmileaklinialirimsmileaklinialirimsmile

bilemiyorum ortağım bu hafta telafi ederim inşallah azalttım artık yediklerimi herşeyden yiyerek olmayacak bu iş, belli bir kilonun altına indikten sonra bu öğrendiklerimi uygulayacağım nasipse

biz elazığ depremini hissettik çok kötüydü çok korktumakannehir

:1no2: :1no2: geçmişler olsun

ben isimleri neden aklimda tutamiyorum ya yoksa ben geri zekalimiyim
nihal kim tulay kim izlem kim sevda kim sadece derya sema yi biliyorum
mesela narinin adi ne e ben ne yapacagim bilmiyorumkismile

darkolive - izlem benim güldalcım sana daha önce yazmıştım göremedin sanırım benide götüreydün almanyaya buz pateni yapardık beraber kaydirigubbakcemile3

evdeyim canim daha hic hormedim berlini kendimi eve hapsetmisim sanki istanbuldaymisim
gibi davraniyorum sizlerde olmasaniniz valla bana buyuk bir sabir oluyorsununz
iyiki varsiniz

yaa neden hapsediyorsun gez eğlen biraz kızzz opuyorumnanaktan

kızlar bir omlet yaptımmmmmmmmmm......
tavuk kıymalı ilk defa deniyorum mükemmel oldu tavsiye ederim...
tavuk kıymasını da şöyle yapıyorsunuz..
tavuk göyüs etini mutfak robotundan geçirin..maydonoz,soğan,sarımsak,yeşil biber tuz karabiber bunlarıda robottan geçirin ve karıştırın...
istediğiniz yemeği yapabilirsiniz..
mesela ben akşama köfte yapıcam..

hımmm bende çok severim tavuğu deneyeyim bari, ama köfte yapmayı hiç mi hiç sevmiyorum nedense yaa, böle yağda kızaracağını düşündükçe yapmıyorum sempatiksalakcinni

kızlar piko dediğiniz bu dimi..
bunu yiyebilirmiyim?

pic.php

ewwwwweeeeeeeeeeeeeeeeetttt piko bu işte ben yiyorum canım 2 günde filan 1 tane şekersiz neskafe ile çıtır çıtır pirinç patlağı var içinde ben çok seviyorum olumunekankayizsmile

yok anacım geçmişin hepsini okuyamadım,ne de güzel kaynatmışsınız :) akşam elektrikler gitti hiçbir şey diyemeden öylece çıkmış oldum buradan yani yanlış anlamayın emi.Sabah bir güzel başladım güne ki srmayın beli sıkan pantolonum bol mu bol,dedim pardon tanışıyor muyuz,nereden geldin girdin benim dolaba? Zavallıyla ayrılalı çok uzun bir süre geçmiş aradan tabi,unutmuşum dolabın en dip köşesinde.O da ben de çok sevindik gün yüzüne çıkmasına kaydirigubbakcemile3
Güzel bir gün dilerim arkadaşlar :)

ayy canım ne güzellll sevindim çokk opuyorumnanaktan
sükret haline be ablacim...
beni unuttunmu?
ben kendimi bildim bileli kiloluyum...
hadi sen 20 li yaslari 80 civari gecirmissin, peki bana ne demeli?
13-15 yaslar 105 kg ile gecirdim ben..............

üzüldüm aylincim allahım hakkında hayırlısını verrsin güzelim yerimseniben

amin darkolive :-*

elimphia, evet spor yapicam, evdede var kosu bandi, fitness de var orayada giderim...

izlem spor ne alemde??ya bu gün bir halsizlik var üzerimde ne yapacam bilemiyorum içimden bişey yapmak gelmiyor....

X