Insanity Max30 günlüğüm

Insanity 2. Ay 1. Hafta 4. Gün steching programı MAX RECOVERY 50 dak yaptım gene iftar öncesiydi :)
Epey zorladı , insanı sadece hplayıp zıplamak yormuyor streching de acayip yoruyor :))

Insanity 2. Ay 1. Hafta 5. Gün programı Max Interval Curcuit : 60 dk

Gene iftar öncesiydi artık alışmış durumdayım oruçlu yapmaya :) gerçekden ne susuyorum ne de
Normalden farklı olarak enerji düşüklüğü olmuyor..

Schaun T nin her programı harika canım . Yeter ki yap. Sporu bırakınca malesef kilomuz aynı olsada o inceliği kaybediyoruz .. Bir haftaya incelirsin canım :)

focus t25'i beğendim ya evet. tam 25 dk ve çok rahat bitiyor egzersizleri. bir antrenmanda zorlandıkça bırakma isteğim artıyor yoksa :KK70: t25 şu anıma çok uydu yani...

Insanity 2. Ay 1. Hafta 6 gün programı Max Interval Plyo : 60 dk , iftardan birbucuk saat önce yaptım .. 2. Ay İlk haftamın son günüydü yarın dinlenme günüm inş :)

Insanity 2. Ay 2. Hafta 1. Gün programı Max Cardio Conditioning : 60 dk
2. Haftayada başladım bakalım :)
Bugün vücudumu yakından bir inceledim de karın kaslarım artık iyice belirginleşmiş, bacak kaslarım harika şekilli duruyorlar , zayıflayınca sönen popom dik ve kaslı , üst bedenimde epeyce inceldi daha yolum var elbet .. Bu değişimleri sadece diyet yaparak görmem imkansızdı :)
Insanity bittiğinde değişimleri daha da bir merak ediyorum, inşallah tamamlamak nasip olur :)

INSANITY 2. Ay 2. Hafta 2. Gün programı MAX INTERVAL CIRCUIT : 60 dk
Tamamdır. Bugün özel günümden dolayı oruçlu değildim ..

INSANITY 2. Ay 2. Hafta 4. Gün streching günüydü , birde karın egzersisi ekledim
Cardio Abs 17 dk + Max Recovery 49 dk : 66dk

X