9 ARALIK AMELİYAT TARİHİM

Kızlar bu gün iki kere kanlı bir şekilde tükürdüm sizdede böyle bir şey oldu mu sanki burnumdan geliyor gibime geldi o kan ama korktum yani..

Muhtemelen burundandir eger devam ederse sakin ihmal etme kanama yapmis olabilir Allah korusun. Yalnizca icerde kalmis kan genzine dogru akmis da olabilir. Ama buzu ihmal etme damarlari daraltacagindan kanamayi da baskilayacaktir.

Sağol canım buzu koyacağım umarım dayanabilirim buza dün koymayı denemiştim ama tutamadım yüzümde

Görebildiniz mi acaba izlemeye alındı diye bildirim geldi
Evet canim gordum simdi. Ya bende kirilma olcak bide. Sende olmadigi halde boylesin :KK43: Ameliyattan sonraki halimi dusunemedim suan cok korktum kendimden resmen... ama burnun guzel olmisa benziyo canim yaa... :)

Evet canim gordum simdi. Ya bende kirilma olcak bide. Sende olmadigi halde boylesin :KK43: Ameliyattan sonraki halimi dusunemedim suan cok korktum kendimden resmen... ama burnun guzel olmisa benziyo canim yaa... :)
Teşekkür ederim canım benimde burnum hoşuma gitti yani enazından sadece ucunu görebiliyorum ama hoş gibi duruyor.
Herkesin bünyesi farklı tepkiler veriyor belki sizde böyle olmaz ama ben bildiğin davul gibiyim yani :)
Ama düne nazaranda şişliklerim aşağı inmeye başladı o yüzden gözlerim düne göre gayet iyi şekli çıkmaya başladı ortaya :)
Senin ameliyatın ne zaman ?

Teşekkür ederim canım benimde burnum hoşuma gitti yani enazından sadece ucunu görebiliyorum ama hoş gibi duruyor.
Herkesin bünyesi farklı tepkiler veriyor belki sizde böyle olmaz ama ben bildiğin davul gibiyim yani :)
Ama düne nazaranda şişliklerim aşağı inmeye başladı o yüzden gözlerim düne göre gayet iyi şekli çıkmaya başladı ortaya :)
Senin ameliyatın ne zaman ?
Insallah biran once toparlarsin sende ya :) ne diyim Allah yardimcimiz olsun valla... benimki Allahin izniyle 24ocakta olacak. 15 tatile denk getirdim ama umarim 2haftada toparlarim...

İnşallah canım amin tek temennim bu bir an önce toparlanmak aslında şu yüzümdeki şişlik inse morlukları önemsemicem:)
İnşallah seninde ameliyatın sorunsuz bir şekilde istediğin gibi geçer.

İnşallah canım amin tek temennim bu bir an önce toparlanmak aslında şu yüzümdeki şişlik inse morlukları önemsemicem:)
İnşallah seninde ameliyatın sorunsuz bir şekilde istediğin gibi geçer.
Insallah canim saol guzel dileklerin icin :) sisliklerin nasil bu arada bugun ?

Insallah canim saol guzel dileklerin icin :) sisliklerin nasil bu arada bugun ?

Sende sağol :)
Şişliklerim yanaklarıma dağıldı hatta çeneme kadar indi o yüzden yüzüm yana genişledi ve dahada uzun duruyor. Bu şişlikler ne zaman geçecek bir fikrim yok sanki derimin üstüne 2 parmak kalınlığında deri döşenmiş gibi bu durum moralimi bozuyor. Bu gün doktoru arayacağım

Kızlar şişliklerim çok çok azaldı morluklarımda sarıya döndü sadece iki çizgi halinde mor görüntü var. Ama panda misali mosmor gözlerim aklıma gelince çabuk bir iyileşme oldu :)

Acayip bir kaşıntı var burnumda burnumun içi dışı her yeri kaşınıyor şu plastik şeyi söküp atasım geliyor. Salı gününe kadar nasıl dayancam bu şeye bilmem küçük çocuklar gibi elim sürekli burnumda ya plastik şeye dokunuyorum ya kaşımaya çalışıyorum ya kabuklaşan şeyleri temizlemeye çalışıyorum ay delircem .
Birde hasta oldum burnum akıyor allah kahretmesin

Ben de oyleydim ve hala oyleyim ki doktor burnunla fazla ugrasma dedi :) ama hasta olman iyi olmamiiis gecmis olsun

Ben de oyleydim ve hala oyleyim ki doktor burnunla fazla ugrasma dedi :) ama hasta olman iyi olmamiiis gecmis olsun

Teşekkür ederim :)
Birde şu tamponları artık burnumun deliklerine çok yakın hissediyorum kabukları temizleme çabalarımda elime değiyor:) Burnumla uğraşmıcam diyorum ama yok hep elim burnumda kaşıntıda var valla delircem banada doktor oynama burnunla dedi ama ne mümkün :)

Arkadaşlar üyeliğimi sonlandıracağım yeni üyelik aldığım zaman bi kaç gün içinde sizlerle tekrardan paylaşımda bulunacağım görüşmek üzere...

X