9 ARALIK AMELİYAT TARİHİM

Tamam canım fotograf eklemeye çalışayım, şu an yerim müsait değil =/ çevremdekiler de normale göre kalkık olduğunu söylüyorlar, bu 10. günüm . İner korkma diyorlar ama insanın içindeki o evham yok mu ...

Canim benim korkma ve gerilme herkesin istegi ve sonuclari farkli olabiliyo bu degisiyo. Yani atiyorum aysenin ki kotu diye fatmanin burnu kotu olmuyo. Kumar gibi bisey bu sans yani. Benim bugun 5.gunum ameliyatim zormus cunku kalin deriliyim ve fazla yagliymis burnum. Ben iki tane fikir amacli fotograf gosterdim doktoruma ama ozguveni fazla yuksek bir doktor oldugu icin torpuleyip biraz kaldiricm dedi ki bende oyle istiyodum. Benim bunumda ki tek sorunum ucu top gibiydi ve yandan uzun buyuk gorunuyodu asiri rahatsiz ediciydi. Ve bende bir gram morluk olmadi cok iyi bakildi bana ve buz cok onemli ayrica benm tenim guzelmis ondan morarmamis. Ve pazartesi alcim cikiyor. Ki benim bu halimle bile oha diyolar. İnsallah yeni burnunla sende cok mutlu olursun. Beni suan geren iki sey var 1-alcidan sonra ki sekli 2-dikisler ve dikislerin kasintisi onun disinda hersey cok sukur guzel gidiyo. Sıkma canini rabbim gonlunde kini hayirli kilsin..

llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllLllll
Canim tesekkur ederim cokk. Benimki biraz deli cesareti aslinda doktorumla sekline dair hicbirsey konusmadim. Daha dogrusu konusamadim. Doktorum fazla ozgyvenli biriydi ve ben ona yaptirdigim bir tasarimin fotosunu gostermek istedigimde bunlar magazin hic gerek yok cok guzel olacak deyip plbakmamisti bile. Nasil cesaret ettim bu sekilde hicbilmiyorum ama gittim yattim o masaya :) cok sukir ki hic pisman olmadim. yani tamamen doktorumun tercihiydi ama tarof etsem bunu isterdim zaten.
Degisim kismina gelincr evet aslinda burnum cok degisti ama kimse soylemeden anlamiyo cok sasiriyorum ve seviniyorum. En korktugum kisim anlasilir olmasiydi..
Morluk da oldu tabii ama 1 haftada atlattim ortalama. Yani mirluklarim goz cevremdeydi asagilara inmedi ve cabuk iyilestimndiyebilirim. Onu bile cok kafaya takmistim ama sonuctan memnun olunca hicbirsey dusunmuyosun. Korkulacak bir yani yok yani :)
Valla büyük cesaret:) Bende ilk görüştüğüm zaman bana sordu nasıl bir burun istiyorsun doğal mı olsun yoksa estetik olduğu belli mi olsun dedi.
Bende doğal burun istiyorum ama öyle çokta doğal durmasın dedim. burnumundaki jüçül çıkıntı gitsin havif kavis olsun burnuda biraz kalksın dedim.Birde burnum biraz incelsin dedim Çünkü burnum yüzüme göre biraz geniş geliyormuş. Ama foto göstermedim şöyle olsun böyle olsun diye şimdi acaba tam tarif edemedim mi diye kuruntu yapıyorum o yüzden burdaki bütün arkadaşların fotolarına bakıp anlattığım burun şeklini bulmaya çalışıyorum :) Ne olur ne olmaz ben bi foto göstereyim doktora:)

Tamam canım fotograf eklemeye çalışayım, şu an yerim müsait değil =/ çevremdekiler de normale göre kalkık olduğunu söylüyorlar, bu 10. günüm . İner korkma diyorlar ama insanın içindeki o evham yok mu ...
Ah o evham yok mu :KK43:
Ama insan ister istemez evham yapıyor çünkü kötü olursa maddi manevi zarar olacağı için insan gerçekten endişeleniyor.

Canim benim korkma ve gerilme herkesin istegi ve sonuclari farkli olabiliyo bu degisiyo. Yani atiyorum aysenin ki kotu diye fatmanin burnu kotu olmuyo. Kumar gibi bisey bu sans yani. Benim bugun 5.gunum ameliyatim zormus cunku kalin deriliyim ve fazla yagliymis burnum. Ben iki tane fikir amacli fotograf gosterdim doktoruma ama ozguveni fazla yuksek bir doktor oldugu icin torpuleyip biraz kaldiricm dedi ki bende oyle istiyodum. Benim bunumda ki tek sorunum ucu top gibiydi ve yandan uzun buyuk gorunuyodu asiri rahatsiz ediciydi. Ve bende bir gram morluk olmadi cok iyi bakildi bana ve buz cok onemli ayrica benm tenim guzelmis ondan morarmamis. Ve pazartesi alcim cikiyor. Ki benim bu halimle bile oha diyolar. İnsallah yeni burnunla sende cok mutlu olursun. Beni suan geren iki sey var 1-alcidan sonra ki sekli 2-dikisler ve dikislerin kasintisi onun disinda hersey cok sukur guzel gidiyo. Sıkma canini rabbim gonlunde kini hayirli kilsin..

Tabiki iyi yada kötü olması kişiden kişiye değişiyor kesinlikle haklısınız şans meselesi bu birazda.
Morluklarınızın olmaması ne kadar güzel inşallah bendede morluk olmaz yada en az düzeyde olur olursa :)
Sizin fotoğrafınız varsa bende görmek isterim:)

Valla büyük cesaret:) Bende ilk görüştüğüm zaman bana sordu nasıl bir burun istiyorsun doğal mı olsun yoksa estetik olduğu belli mi olsun dedi.
Bende doğal burun istiyorum ama öyle çokta doğal durmasın dedim. burnumundaki jüçül çıkıntı gitsin havif kavis olsun burnuda biraz kalksın dedim.Birde burnum biraz incelsin dedim Çünkü burnum yüzüme göre biraz geniş geliyormuş. Ama foto göstermedim şöyle olsun böyle olsun diye şimdi acaba tam tarif edemedim mi diye kuruntu yapıyorum o yüzden burdaki bütün arkadaşların fotolarına bakıp anlattığım burun şeklini bulmaya çalışıyorum :) Ne olur ne olmaz ben bi foto göstereyim doktora:)

Ama insan ister istemez evham yapıyor çünkü kötü olursa maddi manevi zarar olacağı için insan gerçekten endişeleniyor.

Tabiki iyi yada kötü olması kişiden kişiye değişiyor kesinlikle haklısınız şans meselesi bu birazda.
Morluklarınızın olmaması ne kadar güzel inşallah bendede morluk olmaz yada en az düzeyde olur olursa :)
bu benim ameliyattan ciktigimdan bi kac saat sonrasi :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    427,3 KB · Görüntüleme: 146

insallah seninde herseyin istedigin gibi olur

bu benim ameliyattan ciktigimdan bi kac saat sonrasi :)

Fotoğraf için teşekkür ederim canım nasıl bi zorluğu var mı alçının nefes alma dışında yada günlük hayatını nasıl etkiliyor.Alçının çıkmasını en az senin kadar bende bekliyor olacağım inşallah sonuçtan o zamanda memnun kalırsın :KK68:

Fotoğraf için teşekkür ederim canım nasıl bi zorluğu var mı alçının nefes alma dışında yada günlük hayatını nasıl etkiliyor.Alçının çıkmasını en az senin kadar bende bekliyor olacağım inşallah sonuçtan o zamanda memnun kalırsın :KK68:
Biraz zorlugu var o kadar benim dikislerim yaniyo ve kasiniyo kadar :) insallahh bi tek sirt ustu yatiyorum yan yatmamam lazim (ayni seyler senin icinde gecerli) kati yiyemiyorum cok fazla minik minik ekmek yiyorum. Resmen zayifladim :KK70: bu benim işime geldi

yan bende ameliyat olacam bu yorumları görünce üzüldüm doğrusu. ama endişe ederekte ameliyattan vazgeçmek istemiyorum...

yan bende ameliyat olacam bu yorumları görünce üzüldüm doğrusu. ama endişe ederekte ameliyattan vazgeçmek istemiyorum...

Merhaba, sen ne zaman ameliyat olucaksın.
Olumsuz düşünceleri aklına sokmamalısın ara sıra bizde olumsuz düşünüyoruz ama bu çok yanlış bize getirdiği sadece korku ve stres oluyor hem kötü düşünmek kötüyü çağırmak demektir. Ben dünden beri her şey çok iyi çok güzel olacak diyorum :)
Ah birde şu ameliyat günümü doktor verebilse pazartesiden beri bekliyorum :)))

Merhaba kızlar, bugün yine doktoru aradım dedim gün vermek için bir iki gün içinde arayacaktınız unuttunuz sanırım dedim o da akşama seni arayıp günü söylicem dedi.
Anlamadım gitti yani. Günün belli olup beklenmesi ayrı gün verilcek diye beklenmesi ayrı stres.
Offf yani artık geç olsun güç olmasın diyorum... Sinirlerim bozulmaya başladı artık ne yalan söyleyim..

Kızlar merhaba !
Ameliyat günüm belli oldu :)
Çok heycanlıyım 9 ARALIK 'ta ameliyat oluyorum :)

I
Insallah hersey istedigin gibi olur ve sonrasindan pisman olacagin bir durum olmaz
Hersey gönlünce olsunnn

İnşallah amin:)
Pazartesi tahliller yapılcak yatış olacak ve doktorla görüşücem.
Doktor istediğin burun şeklini ifade edebilmen için fotoğraflar üzerinden gidicez dedi ve açıkçası bu benim içimi çok rahatlattı :)

Kızlar aklıma bir şey geldi ameliyat olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.
Ameliyat sonrasında burun üstünde bantlardan dolayı siyah noktalar çoğaldı mı?
Çoğaldıysa onların temizliğini nasıl yaptınız/yapıyorsunuz. Sonuçta sıkma gibi bir şey söz konusu bile olamaz. Ama buhara tutup bir maske yada burun bandı kullanımına izin var mı vs...

Kızlar merhaba !
Ameliyat günüm belli oldu :)
Çok heycanlıyım 9 ARALIK 'ta ameliyat oluyorum :)

Hadi insallah cok iyi gecer sonuctan da memnun kalırsın... Birçok kisi ameliyattan sonra siyah noktalarin arttigini soyluyor, aman sekli düzelsin de siyah noktalar kolay :) benm alcilarim da pazartesi alinacak, siyah noktalar icin esmer seker cok iyi bi cozum ben daha once denemis faydasini gormustum simdi de ayni yontemi tekrarlayacagim... simdiden gecmis olsun...

Hadi insallah cok iyi gecer sonuctan da memnun kalırsın... Birçok kisi ameliyattan sonra siyah noktalarin arttigini soyluyor, aman sekli düzelsin de siyah noktalar kolay :) benm alcilarim da pazartesi alinacak, siyah noktalar icin esmer seker cok iyi bi cozum ben daha once denemis faydasini gormustum simdi de ayni yontemi tekrarlayacagim... simdiden gecmis olsun...

Çok teşekkür ederim inşallah tek temennim bu :)
Esmer şeker peeling olarak çok yaygın kullanılıyor ve banada mantıklı geldi :)
İnşallah seninde burnun istediğin gibi olmuştur alçın çıkınca foto bekleriz :)

Kızlar büyük gün geldi çattı içim içime sığmıyor yarın 7 de hastanede olucam. Bugün bütün gün işlemlerle uğraştım iyice heycan bastı.
Doktorlar ayrıntılı konuştuk istediğimi anlattım gösterdim vs inşallah uygulama sonrasındada istediğim gibi olur:)

Kızlar büyük gün geldi çattı içim içime sığmıyor yarın 7 de hastanede olucam. Bugün bütün gün işlemlerle uğraştım iyice heycan bastı.
Doktorlar ayrıntılı konuştuk istediğimi anlattım gösterdim vs inşallah uygulama sonrasındada istediğim gibi olur:)
inşallah ameliyatın başarılı geçer canım hangi doktor hangi hastahane

Kızlar ben ameliyatımı oldum.Bugün eve çıktık.Kendimi biraz iyi hissetmişken nete gireyim dedim ameliyat detaylarını merak edenlere bi kaç gün içinde topiğe yazıcam

X