9 aylık bebeğim

Bilmiyorum canım ne desem basımizin tacı sağlık çalışanları da sağlık ocağındakiler beni bitirdi . Bizim de şuan sadece arka açık çok az kapandı kapanacak.
çocuk yetiştirmek iğneyle kuyu kazmaya benziyormuş. rabbim herkesin evladına sağlık sıhhat versin

çocuk yetiştirmek iğneyle kuyu kazmaya benziyormuş. rabbim herkesin evladına sağlık sıhhat versin
Aynen benim ikiz birde rabbim herkese güç kuvvet versin. Benim de kızımda reflü vardı bebekken ,6 aydan sonra geçti biliyorum o çaresizliği inşallah tez zamanda sorunu çözersiniz.

Aynen benim ikiz birde rabbim herkese güç kuvvet versin. Benim de kızımda reflü vardı bebekken ,6 aydan sonra geçti biliyorum o çaresizliği inşallah tez zamanda sorunu çözersiniz.
amin inşallah ya doktor doktor gezmekde zor oluyor . gene bu günümüze şükür . ciddi sağlık sorunu olanlara da allah acil şifa versin

günde 3 defa alıyor mama . şuan kullandığımız laktoz içermeyen mama . bugün mamayı tamamen kestik kusması yok şimdi . yüksek ihtimal mamadan yapıyor gene de götüreceğiz doktora. aptamil önermişsiniz o mama da laktoz var mı bilginiz var mı acaba ?
Hayır yok canım, laktoz da yok hiç bir süt ürünü de yok soya sütü dahil hiçbişey yok sadece aminoasit. Diyorumya benim bebeğim süt alerjik 3 aylıktan beri onu kullanıyoruz.

günde 3 defa alıyor mama . şuan kullandığımız laktoz içermeyen mama . bugün mamayı tamamen kestik kusması yok şimdi . yüksek ihtimal mamadan yapıyor gene de götüreceğiz doktora. aptamil önermişsiniz o mama da laktoz var mı bilginiz var mı acaba ?
Bir de 11,5 aylık bebek için günde 3 biraz fazla değil mi zaten? Sizin doktorunuz biraz farklı yol izlemiş galiba ya da bizim farklı bilmiyorum :işsiz:

Hayır yok canım, laktoz da yok hiç bir süt ürünü de yok soya sütü dahil hiçbişey yok sadece aminoasit. Diyorumya benim bebeğim süt alerjik 3 aylıktan beri onu kullanıyoruz.
aptamilin hangi çeşidi tam isim yazar mısınız ? bi arkadaşımda aptamil conformil önerdi . sizin önerdiğiniz başka mı ?

tamm çok teşekkürler pazartesi doktora da sorar ona göre yol izleriz
Yani doktora tabiki sorun ama kanda alerji bakıldığında çıkmadı diye alerjisi yok diye düşünmeyin bizde de çıkmadı kanda ama çok çok ciddi bi alerjisi var inek sütüne bu ihtimali atlamamasını rica edin. Biz diyet yaptığımızda sorunumuz çözülünce doktorumuz alerji tanısını kesinleştirdi kanda falan belli olmuyor bebeklerde yani onu belirteyim. Bu arada yoğurt falan da vermeyin bu süreçte bence.

Allah kolaylık versin. İlk hastalıklarda çok telaşlanıyor insan. Kızım da ilk virüs kaptığında çok korktuk. Ateşi 39 oldu, doktor ilaç vermedi, şok olduk. Meğer virüs üç gün ateş yapıp geçiyormuş. Ondan sonra 8 kez daha virüs kaptı çok rahattık 😊

X