Diyetisyen eşliğinde yaşam tarzını değiştirerek zayıfla!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın gün geçtikçe vücudumdaki harika incelme beni çok mutlu ediyo sırt ve bel bölgemde kat asla kalmadı dümdüz oldu bu görüntü herşeye değer ara ara kaçamaklar çok az olsada dikkat ediyorum yediklerime su ve yürüyüş zaten artık alışkanlık vazgeçilmezlik haline geldi hayatımda psikolg desteği ve kendi çabamla stresli yapımıda azcık yönetmeye başladım bayram sonrası ameliyatıda Allah ın izniyle atlatırsam hedefime çok az kaldı demektir , kızlar pes etmeyin sakın🙌🏼

Ben de saldim maalesef burda iyi motive olmustum. Ne yaparsak kendimiz icin yapariz tabi ama bir tuhaf oldum.
Burada kaç topikte yazdım yürüyüş yaptım diyet yaptım motive olmak için , hepsi bıraktılar yürümeyi diyeti... bırakmadım şükür ben rutine oturturdum artık yaşam biçimi haline getirdim bir gün yurumesem su icmesem çok yesem vicdan yapıyorum kararlı olduktan sonra kimseye ihtiyacınız yok kendinize güvenin sadece😊

Burada kaç topikte yazdım yürüyüş yaptım diyet yaptım motive olmak için , hepsi bıraktılar yürümeyi diyeti... bırakmadım şükür ben rutine oturturdum artık yaşam biçimi haline getirdim bir gün yurumesem su icmesem çok yesem vicdan yapıyorum kararlı olduktan sonra kimseye ihtiyacınız yok kendinize güvenin sadece😊
Benimde günlük rutinim oldu 🙋🏼‍♀️

Bende günlük rutin diye bişey kalmadı karambole yaşıyorum resmen eylüle ancak bı düzenim olacak inşallah o zaman devam edeceğim o zamana kadar kilomu korusam yeter diye düşünüyorum artık.

Ben ediyorum ama kimse yazmadığı için bende yazmıyorum. suyumu içiyorum günluk 15 bin adımı mı atıyorum. kadınlar yürüyor sayfamız var orada yarışıyoruz tatlı rekabetler oluyor 🤗
Bende devam ediyorum benide etiketlersen bende katılırım birbirimize motive çok güzel oluyo 😊🌷

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X