Diyetisyen eşliğinde yaşam tarzını değiştirerek zayıfla!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"çok fazla insanın hayatına dokunup onlardan iyi ki kelimesini duymak"

iyi ki arkadaşları yarı yolda bıraktın !

dünden beri yaptığım gözlemler sonucunda kilo problemi yüzünden çok fazla sorun, sıkıntı yaşamış kişiler var.

gözlem derken? biz ilk gün çözdük seni de sen kıvırdın reklam değil amacım diye evet evet amme hizmeti

sizleri çok iyi anladığımı ve anlayacağımı bilmenizi isterim

tek bildiğimiz kaçıp gittiğin, gerçek hayatta böyle yapma başarılı olamazsın.

iyi ki arkadaşları yarı yolda bıraktın !

gözlem derken? biz ilk gün çözdük seni de sen kıvırdın reklam değil amacım diye evet evet amme hizmeti

tek bildiğimiz kaçıp gittiğin, gerçek hayatta böyle yapma başarılı olamazsın.
İnsanlara umut verip, heyecanlandirip kaçıp gitti üstelik. Yaptığı şeyin kötülüğünün farkında olmayan insan modeli.

İnsanlara umut verip, heyecanlandirip kaçıp gitti üstelik. Yaptığı şeyin kötülüğünün farkında olmayan insan modeli.

amacı reklamdı biz hayırdır nerede uzmanlık belgen nezaketen bize sorman gerekmiyor mu diye sorunca belgelerini yolladı 3-5 gün idare etti baktı ki reklam yapmasına, Instagram sayfasına reklama izin verilmeyecek uzadı gitti.

ilk günde devam etmeyeceğini biliyordum hala işleri olduğuna da inanmıyorum. İnsan ulaşır derki çok üzgünüm arkadaşları yarı yolda bırakmış gibi oldum ama böyle özel bir durum var. Tabi bu nezaket iş ahlakı olanda olur.

neyse kapatalım gereksiz diyetisyenin gereksiz konusunu

amacı reklamdı biz hayırdır nerede uzmanlık belgen nezaketen bize sorman gerekmiyor mu diye sorunca belgelerini yolladı 3-5 gün idare etti baktı ki reklam yapmasına, Instagram sayfasına reklama izin verilmeyecek uzadı gitti.

ilk günde devam etmeyeceğini biliyordum hala işleri olduğuna da inanmıyorum. İnsan ulaşır derki çok üzgünüm arkadaşları yarı yolda bırakmış gibi oldum ama böyle özel bir durum var. Tabi bu nezaket iş ahlakı olanda olur.

neyse kapatalım gereksiz diyetisyenin gereksiz konusunu
İlk günden böyle bişey çıkacağı belliydi, kim kime bedava bişey vermiş. Linç yerim diye yazmamıştım.

Ben karakterim gereği çok iyiliksever vijdanlı merhametli olduğum için böyle melek görünümlü şeytan insanları anlıyamayıp çok saygı ve sevgi gösteririm ..! Bu sayfayada ilk gönüllülerdendim sağlık sorunlarım vardı motiveye ihtiyacım vardı eee bide böyle şeker sempatik bize öncü olmaya çalışan bide mesleği üstelik olunca , her duygumuzu ve yapılması gerekeni yaptık , kavun değilki kokluyasın misali nerden bilelim bu hanımefendinin mesleğini şeytanlığa kullanıcanı insanların duygularını sömüreceğini yapmayın yapmayın iyilik güzellikden yardımseverlikden bahsederken insan olduğunuzu unutmayın …! Bak bunca insanın ahı size şimdi iş yaptırırmı hiç bunuda düşündünüzmü? Ben kim olduğunuzu bilip bunları ve daha fazlasını yüzünüze söyleyip bide yüzünüze tükürmek isterdim siz mesleğiniz bikenara dursun (çürük elma misali ) insanlığın yüzkarasısınız …!!!!!

iş ahlakı, meslek etiği bir ay sürüyor. Yalvar yakar hesabını açtırdı 1 ay sitede dolaştı sonra hade bana eyvallah girmeye vaktim olmuyor. Sanki biz ne olur gel dedik ... aynı hatayı yapıp farklı sonuç beklemek hata. Bunları buldun mu atacaksın siteden. Üyemiz bana hesap soruyor neden bunda devamlılık yok diye ...

İlk gördüğümde şikayet etmiştim zaten hiç şaşırmadım

İlk gördüğümde şikayet etmiştim zaten hiç şaşırmadım
Bizler aslında dünyada iyiliksever insanlarında olduğuna inanmak istiyoruz , ki halâ var olduklarına inanıyorum Allah dan gerçek yüzlerini ortaya çıkaranlar oluyoda bu iki yüzlü insan görünümlülere kapılmıyoruz ..!

Merhaba arkadaşlar, hakkımda yazdığınız şeyleri okudum ve üzüldüm. Evet haklısınız giremedim buraya çünkü gerçekten vaktim yoktu. Bunu söylemek ne kadar acı bir durum biliyor musunuz bilmiyorum ama sağlık konusunda sıkıntılı aylar geçirdim hem kendim hemde akrabam ile. O yüzden malesef aktif olamadım. Sevgili Kazen Kazen bey de beni wpden engellediği için ona da durumu izah edemedim. Biliyorum doğru değil başka bir hesap ile buraya girmem ama bana da söz hakkı doğdu. Ben buraya kendi reklamımi yapmak için gelmedim. Ayrıca kendisine de yalvarmadim yakarmadim. Lütfen iftira atmayın bı sorun!

Beni kötü insan olarak veya çıkarcı biri olarak düşündunuz haklısınız da ama aranızdan biri de çıkıp desin ki kendi reklamını yaptı. Özelden bana o kadar mesajlar geldi sorular geldi. Biri de desin Instagram adresini, çalıştığı kurumu veya kendi adını verdi desin

Ben gerçekten sizlere yardımcı olmak için bu konuyu açmıştım. Evet haklısınız sizi yarı yolda bıraktım ama elimde olan nedenler dışında oldu. O kadar işimin yoğunluğumun arasında herkesin mesajına tek tek dönmeye çalıştım. Hem iş hem online diyet hemde bazı sağlık problemleri sonucunda bir şeyden vazgeçmek zorundaydim ve maalesef bu burası oldu. Ben sadece kendimi izah etmek istedim. Açıklama yapma gereği duydum. Hak verin veya vermeyin. Zoruma giden yokluğumda sevgili Kazen Kazen beyin arkamdan atıp tutması oldu. Siz iyi insanların hala olduğuna inanmak istemiyorsunuz o yüzden ben her türlü sizin gözünüzde kötü olacağım.

Merhaba arkadaşlar, hakkımda yazdığınız şeyleri okudum ve üzüldüm. Evet haklısınız giremedim buraya çünkü gerçekten vaktim yoktu. Bunu söylemek ne kadar acı bir durum biliyor musunuz bilmiyorum ama sağlık konusunda sıkıntılı aylar geçirdim hem kendim hemde akrabam ile. O yüzden malesef aktif olamadım. Sevgili Kazen Kazen bey de beni wpden engellediği için ona da durumu izah edemedim. Biliyorum doğru değil başka bir hesap ile buraya girmem ama bana da söz hakkı doğdu. Ben buraya kendi reklamımi yapmak için gelmedim. Ayrıca kendisine de yalvarmadim yakarmadim. Lütfen iftira atmayın bı sorun!

Pardon yalvarma konusu nedir? Ben o dönemde size nezakwt dersi verdim, şimdi de. Size o dönem kimsiniz inmi cin mi diyetisyenim diyip çıktınız dedim. Bana sizde belgelerini yolladınız yalvarma vs nerede ne dedim sacmaladiniz yine...

Hesabınızı o dönem kapadım Whatsapp üzerinden belgelerin bu Ben diyetisyenim insanlara yardımcı olmak istiyorum siz değil misiniz? İlla yalvarmak nolur beni geri alın lutfenle mi olur. Bu kadar mesajda buna mı takıldıniz?

Ne yazacağını merak ettiğim için üyeliğine izin verdim, sağlık maglik kıvırıp duruyorsun. Oysa en son mesajında vaktin yoktu ...

Özür dilerim demek çok zor olmasa gerek

Zoruma giden yokluğumda sevgili Kazen Kazen Kazen Kazen beyin arkamdan atıp tutması oldu. Siz iyi insanların hala olduğuna inanmak istemiyorsunuz o yüzden ben her türlü sizin gözünüzde kötü olacağım.

Atıp tutmak mi Whatsapp üzerinden yazdıklarımı burada paylaşsaydın keşke. Sana insanları yarı yolda bırakma diyoruz. Bugüne kadar hiç bir diyetisyene verilmeyen hak verilmişti sana neyse sen reel dünyaya dön ama böyle davranma hayatın boyunca yoksa inan başarılı olamazsın.

Pardon yalvarma konusu nedir? Ben o dönemde size nezakwt dersi verdim, şimdi de. Size o dönem kimsiniz inmi cin mi diyetisyenim diyip çıktınız dedim. Bana sizde belgelerini yolladınız yalvarma vs nerede ne dedim sacmaladiniz yine...

Hesabınızı o dönem kapadım Whatsapp üzerinden belgelerin bu Ben diyetisyenim insanlara yardımcı olmak istiyorum siz değil misiniz? İlla yalvarmak nolur beni geri alın lutfenle mi olur. Bu kadar mesajda buna mı takıldıniz?

Ne yazacağını merak ettiğim için üyeliğine izin verdim, sağlık maglik kıvırıp duruyorsun. Oysa en son mesajında vaktin yoktu ...

Özür dilerim demek çok zor olmasa gerek
Ben hiçbir zaman özür dilemek ten cekinmem, özür de diliyorum ama sizden değil yarı yolda bıraktığım insanlardan. Sağlık problemlerimi kanitlayabilirim inanmıyorsaniz? Kolon kanseri teşhisi almak uzereydim ayrıca evde bakımını üstlendiğim 4.evre kanser hastası var. Bunları burda söylemek açıklamak zorunda kalmak ne kadar acı bir durum bunları burda yazarken bile utanıyorum resmen

Ben hiçbir zaman özür dilemek ten cekinmem, özür de diliyorum ama sizden değil yarı yolda bıraktığım insanlardan. Sağlık problemlerimi kanitlayabilirim inanmıyorsaniz? Kolon kanseri teşhisi almak uzereydim ayrıca evde bakımını üstlendiğim 4.evre kanser hastası var. Bunları burda söylemek açıklamak zorunda kalmak ne kadar acı bir durum bunları burda yazarken bile utanıyorum resmen

Ciddi olarak sıkıcı bir hal aldı yazdıklarınız, size ne oldu neden böyle yaptınız diyen yok. Size insanlar diyor ki sattınız bizi, yarı yolda bıraktınız. Sağlık sebebi ile ara vermek zorunda kaldım deseniz kimse size bir kelime etmezdi. Yoğunluğum sebebi ile giremiyorum diyip konuyu şimdi sağlık konusuna bağladınız. Neresinden tutsak elimizde kalıyor. Bunu yapmayın diyoruz size hala bir ispat peşindesiniz..
Cevap hakkını kullandınız güle güle

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X