9 cm'lik miyom :) bitkisel kurler yardim ??

Merhaba bize yollama ihtimalinin varmı acaba inanın çok duamızı alırsınız dönüş yaparsanız sevinirim

Merhaba anneniz ve gelininiz adına çok sevindim bana yollama ihtimalini varmı acaba inanın çok duamızı alırsınız dönüş yapın lütfen

Merhaba sizin verdiğiniz bilgi çok iyi acaba nasıl irtibata geçebilir dönüş yaparsanız ve gönderebilir seniz çok duamızı alırsınız

Iste bu konunun tamda ehli yaziyor suan
Annemin birsuru miyomu vardi cokda kanamalıydı rahmi alinicakdi hatta
Bizim memlekette kanteper cicegi var onu demliyip icti 1 aymi 2 aymi kontroldd hic biri yokdu
Gelin hamile kalamıyordu bunu icti hamile kadı
Merak edenlere yazayim ardahanda bukunur bu cicek
Varsa ardahanda nir tanidik yazin toplayip kurutup yollasın
Kardeş iyi günler bu çiçek nerden tedarik edelim artı aktarlarda varmı acaba Cevap verirseniz sevinirim benim yaş 47 yardımcı olursanız sevinirim
Bizim memlekette kanteper cicegi var onu demliyip icti 1 aymi 2 aymi kontroldd hic biri yokdu

Bor de bu sanırım altın otu diye geçiyor
gulceayyuzlum kardeş iyi günler benim yaş 47 geç bir evlilik yaptım bi türlü miyomdan kurtulamıyorum bu bitkiyi nerde bulabilirim aktarlarda varmı alabilirmiyiz acaba cevap verirsen sevinirim çok çaresizim

gulceayyuzlum kardeş iyi günler benim yaş 47 geç bir evlilik yaptım bi türlü miyomdan kurtulamıyorum bu bitkiyi nerde bulabilirim aktarlarda varmı alabilirmiyiz acaba cevap verirsen sevinirim çok çaresizim
Cok gecmis olsun suan mevsimi degil ama kurutukmus bulabilirsiniz belki.ardahanda kanteper cicegi diyorlar.sosyal medyadan yoresel urun satanlara sorun .yanliz bu altincicek dedikleri cicek degil.

X