Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Su an guncel kilomu bilmiyorum tartilip yazacagim neler yapiyorsun kilo vermek icin benim en buyuk sikintim gluten ekmek ve turevlerine malesef bayiliyorum kesince hemen 2 kiloya yakin gidiyor muhtemelen odem yapiyor bende

Su an guncel kilomu bilmiyorum tartilip yazacagim neler yapiyorsun kilo vermek icin benim en buyuk sikintim gluten ekmek ve turevlerine malesef bayiliyorum kesince hemen 2 kiloya yakin gidiyor muhtemelen odem yapiyor bende
Ben 69 kiloya kadar çıktım. Hemen müdahale etmem lazım yoksa kötüye gidiyor. Bende aynı canım karbonhidrattan vazgeçemiyorum. Tatlı çok severim.
Protein ağırlıklı beslenip, spor yapmam gerekir kilo vermem için.

Benim oglan hastalandi ekmegi kesemedim gunduzden az evvel aksam yemegi yedim ama ekmeksiz. Protein tuketmeyince bende cok cabuk acikiyorum. Haslanmis yumurtadan gina gelsede diyetlerde cok ise yariyor bir de aralikli oruc bende odemi epey goturmustu gecmiste. 21 de baslayip gunduz 11e kadar yemeyecegim.

Çok geçmiş olsun cnm.
Bende bugün spor yaparak başladım inşallah.

yok canim tartilmadim berbat bi gun geciriyorum hic istahim yoktu ekmek yemedim ama kendimi zorladim biraz makarna yedim yogurtlu aksam da muz yedim bi tane yarin toparlanip daha guzel beslenecegim insallah sen neler yedin bu saate kadar

yok canim tartilmadim berbat bi gun geciriyorum hic istahim yoktu ekmek yemedim ama kendimi zorladim biraz makarna yedim yogurtlu aksam da muz yedim bi tane yarin toparlanip daha guzel beslenecegim insallah sen neler yedin bu saate kadar
Hayırlısı olsun toparlarsin inşallah.
Ben tam anlamıyla başlamadım yavaştan alıştırma yapıyorum. Azar azar eksiltmeye başladım. Yoksa çok çabuk sıkılıyorum.
Bu sabah kahvaltim iyiydi.
Yumurta, peynir, domates salatalık yeşillik yedim.
Ara öğün kaçtı biraz
Türk kahvesinin yanına badem şekeri yedim 5,6 tane, akşamda mangal et ve tavuk, salata yedim. Yarım lavaş ve bir b kola.
Böyle geçti canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…